Neprevaziđena lepota elegancije...

ne svidja mi se ova elegancija. osim par stvari
previše je uštogljena i nekako sluzavo ženska. mašnice i čipke sa preklopima mi kao ženi koja traži udobnost u outfitu
ne prijaju
osećala bih se skučeno i verovatno bi došlo do pucanja šavova zbog načina na koji sedim na stolici….:lol:
Па да, зато сам и написала То нисам ја :rotf:

Нешто ми је лепо, нешто не.
На Минин списак бих додала и онај шљокичасти комплет- топ и сукња.
Лично не волим те сатенске, свадбарске хаљине.
Морам опет да погледам, има ту много шљаштећег што ми је хммм...

ako misliš na onaj pleteni sve je kul osim onih pletenica, meni bi više odgovaralo da su šare diskretnije ili da ih nema uopšte
А мени се све свиђа, заправо у потрази сам за баш таквом белом ролком, онако широка, шљампава, права зимска...

Прва апсолутно да, све са панталонама да, она трикотажна бела хаљина, жута хаљина и она шарена љубичаста сукња :heart:
Остало је лепо, али то нисам ја.
Sve isto si odabrala što i ja, al bih dodala i onu led haljinu.
Joj što su lepe.

Неким данима се осећам дебело, јутрос гледам како ми је упало лице... луда жена :aha:
znam o čemu pričaš, meni sad treba obrnut proces od mršavljenja jer već sam počela ličiti u svojoj garderobi
na aufinger na kome sve visi
inače sam ceo život živela u ubedjenju da sam punačka čak i kada sam imala idealnu težinu sa oblinama na pravom mestu.

znam o čemu pričaš, meni sad treba obrnut proces od mršavljenja jer već sam počela ličiti u svojoj garderobi
na aufinger na kome sve visi
inače sam ceo život živela u ubedjenju da sam punačka čak i kada sam imala idealnu težinu sa oblinama na pravom mestu.
Krempite tu odlično rade posao, veruj mi na reč. :D

Неким данима се осећам дебело, јутрос гледам како ми је упало лице... луда жена :aha:
Зар нисмо све ми такве? Некада се осећам и себи изгледам као авион, некада као олупина. Госпођица каже То је само у твојој глави, ти си увек иста...па нисам :mmmm:

Back