Nemačka u ozbiljnom strahu, Putin im pravi "pakao"!

Pa ti si postao pravi ustaša, oće to s godinama.
Da si slučajno Hrvat iz RH, zabranio bi Srbima prelazak granice 🤡

TRRRT ZDENKICE z:D

GKQjRU7XMAAVAId.jpg
 
pa ovi sto su zbrisali iz ukrajine, svakako nisu zlocinci, ruke su im ostale ciste.
Ne verujem da ce svi, tamo na zapadu da se udome, pa ce im povratak u ukrajinu dati vise sanse za bolju buducnost, pogotovo ako ukrajina udje u RF..........
Па Путин неће да улаже у своје руске вуко%ебине, а камоли у украјинске. Да ли си ти нормалан човече, у каквим сновима ти живиш ?
Је л могуће да теби толико испран мозак и да верујеш да су Украјинци волели Русију и пре рата, а да је сада после овог ратног ужаса такође воле ?
 
Па Путин неће да улаже у своје руске вуко%ебине, а камоли у украјинске. Да ли си ти нормалан човече, у каквим сновима ти живиш ?
Је л могуће да теби толико испран мозак и да верујеш да су Украјинци волели Русију и пре рата, а да је сада после овог ратног ужаса такође воле ?
Sad ce da vole Nemce sta se ti brines
 
Sad ce da vole Nemce sta se ti brines
Њихов проблем, ко их је%е, када кепец нема му%а да баци нуклеарку на Кијев, што би урадили Ратко и Караџић без проблема у првој недељи рата.
Само нема потребе да овде лажете и измишљате глупости.
 
Koje žrtve? Znam jedino za nacističke žrtve izvoli napiši daj neki relevantni link nemojte da nas zamajavate sa naci brabonjanjem. Moje pretke su tamanili nacisti i fašisti nikakvi komunisti.
ko ne napravo republike:
u rusiji posle ww1?
u kraljevini shs posle ww2?
komunisti! komunizam pade, ali gradjanski rat ne izbehosmo? kome da zahvalimo? komunistimna.

u rusiji komunisti su vrsili pogrom na ideoloskim neprijateljima, od lenjina do staljina
Solženjicin, književnik koji je opisao Staljinove logore - Pročitajte više na: https://bljesak.info/kultura/knjige/solzenjicin/368215

kod nas je tito radio isto https://sh.wikipedia.org/wiki/Velika_čistka
 
ko ne napravo republike:
u rusiji posle ww1?
u kraljevini shs posle ww2?
komunisti! komunizam pade, ali gradjanski rat ne izbehosmo? kome da zahvalimo? komunistimna.

u rusiji komunisti su vrsili pogrom na ideoloskim neprijateljima, od lenjina do staljina
Solženjicin, književnik koji je opisao Staljinove logore - Pročitajte više na: https://bljesak.info/kultura/knjige/solzenjicin/368215

kod nas je tito radio isto https://sh.wikipedia.org/wiki/Velika_čistka
Sam sebi si odgovorio, gde je pobedio fašizam tu je bio građanski rat. To im je specijalitet kuće.
 
Sam sebi si odgovorio, gde je pobedio fašizam tu je bio građanski rat. To im je specijalitet kuće.
u rusiji su komunisti napravili gradjanski rat posle ww1, a fasizam ti je ww2
kod nas isto, komunisti su ubijali em ideloskog neprijatelja, em svoje koji nisu bili na liniji... nista ti ne znas, i ne citas
fasizam je dosao posle, i samo taj deo si u pravu, da su fasisti gori od komunista, ali za nijansu samo
 
Па Путин неће да улаже у своје руске вуко%ебине, а камоли у украјинске. Да ли си ти нормалан човече, у каквим сновима ти живиш ?
Је л могуће да теби толико испран мозак и да верујеш да су Украјинци волели Русију и пре рата, а да је сада после овог ратног ужаса такође воле ?
pa i ja volim hrvate i albance bez obzira sto ih je amerika nahuskala protiv nas srba.
A nisam bas primetio da i oni mrze nas...........osim, ako su placeni, al takih ima i kod nas srba.....koji za dolare mrze svoj narod.
 
Objasni mu da Stalin nije bio Rus za pocetak; ako vec pokusava da abolira Švabe i njihove zlocine pokusajem skretanja teme na kako je neko ubio vise od njih.
Abolira Švabe?

Pa ja se zalažem jedini ovde na forumu da sve Švabe koje su činile zločine u Drugom svetskom ratu, kao i svi njihovi nalogodavci budu izvedeni pred sud.

Vi ćutite na tu moju inicijativu kao mule.

ZAŠTO ĆUTITE, pitam ja vas?
 
Engleska je objavila rat nemackoj 1939
Razlog je bio to sto su nacisticka nemacka i Rusija napale Poljsku
Drugi svetski rat je poceo septembra 39te kada su nemci i njihovi saveznici rusi napali i podelili izmedju sebe poljsku, a nakon zavrsetka te svoje zajednicke operacije, odrzali i vojnu paradu gde su jedan drugom cestitali na uspehu

Учиш на хисто/ери ченел "историју" без редоследа као и шизоје?

Француска и британска објава рата је претворила локални сукоб у светски а СССР је услед пољског пораза интервенисао да заштити становништво на територијама насилно узурпираним од стране Пољске.

Тај моменат је за совјетску страну чисто државни суочен са немачким и западним идеолошким и империјално-колонијалним упркос следећим свестраним манипулацијама у југославији и Србији.

Тридесетих су све западне стране пактирале са Немачком док су САД и финансирале и технологијом подупирале обнову војне способности.

Запад је уз про форма негодовање, за домаће јавно мнење, одобрио аншлус и анексирање Чешке (са квалитетном војном индустријом) ради јачања Немачке у пакту са Пољском за освајање СССР-А.

Читав план се урушио због Немачког инсистирања на данцишки коридор и вековних британских параноја и оде маст у пропаст по цени десетина милиона живота.

Значи да је Марио80 сасвим у праву а хисториченелаши не разумеју да је нацизам само један од облика (са својим унутрашњим специфичностима) вековне западне пиратерије.
 
Учиш на хисто/ери ченел "историју" без редоследа као и шизоје?

Француска и британска објава рата је претворила локални сукоб у светски а СССР је услед пољског пораза интервенисао да заштити становништво на територијама насилно узурпираним од стране Пољске.

Тај моменат је за совјетску страну чисто државни суочен са немачким и западним идеолошким и империјално-колонијалним упркос следећим свестраним манипулацијама у југославији и Србији.

Тридесетих су све западне стране пактирале са Немачком док су САД и финансирале и технологијом подупирале обнову војне способности.

Запад је уз про форма негодовање, за домаће јавно мнење, одобрио аншлус и анексирање Чешке (са квалитетном војном индустријом) ради јачања Немачке у пакту са Пољском за освајање СССР-А.

Читав план се урушио због Немачког инсистирања на данцишки коридор и вековних британских параноја и оде маст у пропаст по цени десетина милиона живота.

Значи да је Марио80 сасвим у праву а хисториченелаши не разумеју да је нацизам само један од облика (са својим унутрашњим специфичностима) вековне западне пиратерије.
Dok su britanija i francuska ratovale protiv nemačke, nacisti i rusi prave zajedničku vojnu paradu da proslave osvajanje poljske

 
Migracije ljudi su postojale i kada je biber bio kapital, a postojale su i kad nije postojao kapital kao takav.

Tako da migracije ljudi najbolje pokazuju šta ljudi percipiraju kao bolju sredinu za život, i odgovaraju na pitanje "gde je bolje".

Bolje je tamo gde svi hoće da odu. Bar bi trebalo da bude. Niko ne voli s konja na magarca.

Zato Švabo beži masovno put istoka (ili je obrnuto, ti bolje znaš?)

Такво "боље" може да буде и пролазно, и током рата су многи из окупираних па и неутралних земаља добровољно ишли на рад у Немачку па су некако извисили за пензије.
 
Dok su britanija i francuska ratovale protiv nemačke, nacisti i rusi prave zajedničku vojnu paradu da proslave osvajanje poljske
Piss poor hick, you need remedial lessons in history. Have you ever heard of the Phony War (or Sitzkrieg - "Sitting War"), it was the period from September 1939 to May 1940 when there were no military operations by Britain and France against Germany
 
Ne znam kako i ko kod nas pušta tu budalaštinu o porobljenim Nemcima, koja po meni najviše liči na priču za idiote

Nemci su u jednom periodu preuzeli vrlo veliki uticaj u zapadnim državama i cenim da je njihov lobi postao najjači u USA.
Naravno sakriveni iza albanskog lobija
U Britaniji je uvek postojala jaka progermanska struja.

Ruse bi bili satrali da anti germanski lobi u USA i VB malo više zalegao nego za nas

Zanimljivo je da je većina tzv isil -ovaca ili šta su već bili oni koji su učestvovali u 11.9. imalo BiH pasoše koja je protektorat Nemačke

Мислим да грешиш; пре ће бити да су услед плодова брантове реал-политике са "падом зида" нашли моменат саботаже да плаћеним политикантима баце двоструку коску (опште релевантности и усмереног реваншизма) на Балкану на штету природних им сад већ азијко-европских(!) интеграција.
 
Poslednja izmena:
Upravo zbog tih jeftinih energenata i ruda je hitler krenuo na rusiju. Nacisti su loši đaci ponavljači da ne kažem GLUPACI!

Баш тако а ТВ бебе, апологете и плаћеници немају знања, способности или поштења да разумеју или признају Хитлерову епизодну улогу.
 
Piss poor hick, you need remedial lessons in history. Have you ever heard of the Phony War (or Sitzkrieg - "Sitting War"), it was the period from September 1939 to May 1940 when there were no military operations by Britain and France against Germany
ju sili boj, nisi rid buk iz istorije i zato ju dont nou da je 7 septembra tisuću devetsto trti najn, francuzi attak nemce u Sarlandu in ofanziva with 40 divizija, 600 tanks end meni taulzund topova, tis ofanziva trajala 2 meseca.
U to vreme russian su invaded poland forever tugeder sa nacistickom njemačkom
 
ju sili boj, nisi rid buk iz istorije i zato ju dont nou da je 7 septembra tisuću devetsto trti najn, francuzi attak nemce u Sarlandu in ofanziva with 40 divizija, 600 tanks end meni taulzund topova, tis ofanziva trajala 2 meseca.
U to vreme russian su invaded poland forever tugeder sa nacistickom njemačkom
Any chance you can provide factual evidence to back up your claims?
 

Back
Top