Nemačka u ozbiljnom strahu, Putin im pravi "pakao"!

Što nacizam , o čemu pričaš odakle ti to?
Baš u lepo stilizovali?
Ni prvi ni poslednji nenameno fejlovan dizajn... evo već su javili da prave novi.

1712071241364.png

Немачка је увек у дилу са Русијом, овај рат им одговара, јер коначно добијају беле православце који су на вишем аријевском ступњу у односу на Немце који су измешани са нижим гаравим расама.
Za pranje klozeta im nije toliko bitan turčin.

U Nemačkoj se na pomen veličanja nacizma ide na robiju. Za razliku od Srbije, gde recimo Goran Davidović Firer šeta slobodno Beogradom.

Tako da si se nešto zaebo.
Још горе је у Русији, јер они имају десни сектор који ми можемо само да сањамо. А они знају фору и не нападају Путина, већ несловенске мањине.

Можда Немци нису нама пријатељи, али јесу са Русима. Па нису Руси џабе градили северни ток.
Da, ubili su 20 MILIONA Rusa pre 70g i oni su prijatelji; tako moze da rezonuje samo srpski mozak; koji za par godina zaboravi ‘99 a kamoli ‘41 i tamo “neki” Jasenovac.

Evo ova tema je odlican primer; srpske ustase se okupile i glume advokate Švabi na 5str :lol:

Btw. Nisu Rusi napravili Severni Tok, vec je to Švabo platio; zato je Ruse i bolio K ko ga je razneo.

Ne znam hoce li Rusi oprostiti, sumnjam; ali znam da ce braca Jevreji da izmene krvnu sliku i Švabi i svim EU Ustasama za genocid koji je pocinjen nad Jevrejskim narodom.

Srpski magarac vezao svoju ekonomiju za Švabu, a Albanci politiku uz šefa kojem je Švabo glavni kmet.

Ti si u pravu, ali za uticaj Nemačke ovde imamo sa zahvalimo Josipu Brozu (1972) i Zoranu Đinđiću (2000)

Svaki pokušaj da im se izvučemo platili smo 90-tih a i sada imamo razne ekipe koje pale narod pričama raznim
Sta treba da im se uvlacimo, ali vec jesmo sa vucicijem. Sreder pocasni gost na dan bombardovanja, platimo da nam dodju investitori . . .

Da, ubili su 20 MILIONA Rusa pre 70g i oni su prijatelji; tako moze da rezonuje samo srpski mozak; koji za par godina zaboravi ‘99 a kamoli ‘41 i tamo “neki” Jasenovac.

Evo ova tema je odlican primer; srpske ustase se okupile i glume advokate Švabi na 5str :lol:

Btw. Nisu Rusi napravili Severni Tok, vec je to Švabo platio; zato je Ruse i bolio K ko ga je razneo.

Ne znam hoce li Rusi oprostiti, sumnjam; ali znam da ce braca Jevreji da izmene krvnu sliku i Švabi i svim EU Ustasama za genocid koji je pocinjen nad Jevrejskim narodom.

Srpski magarac vezao svoju ekonomiju za Švabu, a Albanci politiku uz šefa kojem je Švabo glavni kmet.

bas tako bravo

Jeo me patak ako nisi izmislio vremeplov, ili imaš 90+ godina pa je prirodni proces odumiranja sivih ćelija tako da savršeno pamtiš detalje iz djetinjstva ali ne znaš gdje si jučer bio.
Trećeg nema

Back