Ne pališ me

mene tesko sta ili ko moze da zapali
zene posebno jer sam ceo njin opus video, doziveo, prostudirao i obicno ocenio sa prelaznom, mozda najvise trojkom.

Па нисмо у епској фантастици, где се одлучује о нашим епским љубавима... када га/је егзистенцијалистички видиш, а не конструктивистички... то је то...

Али да јесмо у епском времену, жене иначе воле тај интензитет доживљаја ероса и танатоса, јер их то ложи.

Нема тога у цивилном, декадентном и сигурном друштву.
 
@Paula видиш колико је разлилитих мишљења, нема ту универзално и опште све ми се чини. Од момка до момка и од девојке до девојке

Али мишљења су као шупци, свако их има ! Конструктивизам је бесконачан

Егзистенција је само једна и код свакога је увек иста са различитим интензитетом.
 
Koliko puta treba da se vidite sa nekim da biste definitivno zaključili da vas neko ne pali.

Da li je dovoljno jednom?
Ili mora da se proba pa da se vidi?
Moje iskustvo pre par godina,preko fb (sad hvala bogu nemam nista ni fb ni insta ni nista mirno spavam)aliii javise meni osoba bla bla bla danima sve ok poruke mirno sve kad 10 dan kaze ajde na video poziv osoba je okay izgledom al brate kadse pojavi na kameri i progovori prva 4 zuba nema ihh breee pa majku mu kako ??? pola sekunde i prekidoh reko nema vajde davati laznu nadu.
 
Koliko puta treba da se vidite sa nekim da biste definitivno zaključili da vas neko ne pali.

Da li je dovoljno jednom?
Ili mora da se proba pa da se vidi?
Hoću da napišem da se vidi nekoliko puta ali ustvari to prvo gledanje povlači za sobom (ako je bio upaljiv) svaki sledeći susret.

Ali kada sam bila u 20tim i imala vremena onda sam mogla da se viđam sa likom više puta da otkrijem da li je to to.
A sada pre bih sedela 3 sata da osetim da li je to to ili nije, nego se viđala više puta na piću da kao rešim da li me pali ili ne....
Kad te u startu privuče, najlepši je osećaj..
Mada, stvarno retko se desi da me neko privuče na prvi pogled, mora mnogo toga da se uklopi...pogled, osmeh, reč...
E kada sam bila 20tak stastartni osećaj je bio divan. Sada toga nema.
@Paula видиш колико је разлилитих мишљења, нема ту универзално и опште све ми се чини. Од момка до момка и од девојке до девојке
I od situacije do situacije i od uzrasta do uzrasta
 
Poslednja izmena:

Back
Top