Natalne karte - analiza

mislim da ti nitko nemoze prognozirat kad ces se udat ;) ajmo bit malo realni

Hajde ti malo pokusaj obraditi informaciju sta je pitala.




Saska, muz ce biti intelektualni tip, najverovatnije predavac istorije u osnovnoj skoli. Prvo dete bice devojcica. Inace, za brak jos nisi stasala jer tvoja ljubav i dalje je okrenuta ka drugim stvarima a kvalitetni partneri za vezu nudili su ti se i ranije ali nisu odgovarali kriterijumu tvoje mame koja je uticala na tebe da ih odbacis jer nisu bili dobrostojeci.

Sto pre odes iz roditeljskog doma bolje za tebe, sto vise ostajes bice gore.
 
pa ja govorim za ovde... mislim da su ocekivanja ne realna pa ce past na nos...

komplikovano je ako se rade prim + sek direkcije, morao bi isolar.

neće se udati pre 30, 35, vladar je u umetnutom znaku.
i tu sledi rasad, ako se majka bude mešala, može doći i do većih komplikacija.

pre će biti da se prvi muž bavi umetnošću, nego prir. naukama.
 
hvala puno divni ste :) :heart: :zag: a jel moze neko da objasni malo jasnije to za majku i otprilike izgled muza..bas cudno meni se mama ne mesa u nista..niti joj dozvoljavam..ali ume da bude teska..hm a oduvek sam mislila da cu imati musko dete prvo..nekako sebe ne mogu da zamislim pored devojcice..mama zenskog deteta :rumenko: sa mamom cu sigurno da zavrsim sto pre da mi se ne bi mesala..to i sada malo radi ali ja i dalje teram po svome..i ovo za buduceg muza nisam ocekivala da ce biti tako fin :mrgreen: svi moji bivsi su djavoli..privlace me skorpije mnogo..ako neko ima nesto da doda slobodno pisite..prijatno ste me iznenadili i ako neko za muza moze da kaze gde cemo da se upoznamo i kakav ce biti u braku hvala jos jednom..stvarno ste super..sad sam se bas zainteresovala..
 
kuku sad sam videla da cas rodjenja nije u pola cetiri nego tri evo opet
i ne zamaram vas vise sa mojim pitanjima :)
 
hvala puno divni ste :) :heart: :zag: a jel moze neko da objasni malo jasnije to za majku i otprilike izgled muza..bas cudno meni se mama ne mesa u nista..niti joj dozvoljavam..ali ume da bude teska..hm a oduvek sam mislila da cu imati musko dete prvo..nekako sebe ne mogu da zamislim pored devojcice..mama zenskog deteta :rumenko: sa mamom cu sigurno da zavrsim sto pre da mi se ne bi mesala..to i sada malo radi ali ja i dalje teram po svome..i ovo za buduceg muza nisam ocekivala da ce biti tako fin :mrgreen: svi moji bivsi su djavoli..privlace me skorpije mnogo..ako neko ima nesto da doda slobodno pisite..prijatno ste me iznenadili i ako neko za muza moze da kaze gde cemo da se upoznamo i kakav ce biti u braku hvala jos jednom..stvarno ste super..sad sam se bas zainteresovala..
varace te sigurno al i to te lozi :roll:
 
saturn ti je skoro pa egzaktno na suncu u 12 kući, u kvadratu sa natalnim saturnom i marsom (ujedno vladarem 6 kuće)... što se posla tiče, možeš očekivati pomoć od strane prijatelja, uz konstantne promene, uspone i padove... teška si za saradnju, pa bi najbolje bilo da se baviš samostalnom delatnošću ako bi ikako bilo moguće, poslom u kući, ili poslom koji bi ti dao slobodu. pokušaj sa pisanjem.
niz 'nesrećnih okolnosti' jupi u opoziciji sa uranom, čemu sama uveliko doprinosi, pitajući se konstantno zašto ti u životu ništa ne ide. trudi se da se ne zadužuješ u ovom periodu.
ne možeš očekivati neko poboljšanje sve dok saturn ne izbije na asc, a zahlađenje odnosa sa partnerom ako ga ima, ili ga bude bilo tek sledi za 2 do 3 godine. znači u vreme ovog tranzita, uzmi i veći raspon od 3 godine, teško da ćeš moći da uspostaviš neki stabilan odnos.
a s obzirom na aspekte natalne venere, čisto sumnjam da si osetila bilo kakvu ljubav, sem prema sebi. lepa si, ali i egoistična, excentrična, težak hedonista u najnegativnijem mogućem kontextu, ne umeš da uživaš u životu, već koristiš ljude kao sredstva za manipulaciju, nemilosrdna si, očekuješ da ti se dive, pre svega mislim na muškarce, srediće i to saturn, ne brini. naučiće te da nisi nezamenljiva.
u ovom periodu je najbitnije da se čuvaš melanholije, depresije, izbegavaj samoću i lekove, alkohol i sl... ako je moguće.

jesi doživela neku saobraćajnu nesreću?
 
Juuuu, ja ne mogu da prepoznam ovog monstruma, koga si opisala, u sebi :sad2: ...baš naprotiv...imam dosta prijatelja, volim da pomažem ljudima, moja deca me obožavaju kao i njihovi prijatelji, niti sam ikada mislila da sam nezamenljiva :( ...i nisam imala nikakvu saobraćajnu nesreću.

Hvala ti na tumačenju :hvala:
 

Back
Top