Natalne karte - analiza

847048445_402d0f933a_o.gif


ja malo da olaksam
 
astro_pile:
Da postoji velika sansa, samo postoji nesto sto ti ne vidis kod njega, decko je nasilan i on to veoma krije u sebi i prikriva, ali ima skriveni bes koji moze da eksplodira, a posto si s njim verovatno znas da to, aspekti vam nisu bas najsjaniji ali postoji velika mogucnost da se zavrsi brakom, inace on nije 100% dobar prema tebi, i ti to znas...zato razmisli mnogo bolje pre nego sto se udas za njega....brak stoji, ali vasa medjusobna veza nije bas najbolja, slaganje medjusobno, a to je tako i brakom se nece promeniti, vec ce biti isto kao sto jeste, cak neke njegove lose osobine mogu u braku lako da iskoce napolje i da ti brak s njim ne bude uopste dobar...
ali ti znas i sama sve to o njemu tebi i vasoj vezi, zato 30 puta izmeri pre nego sto se odlucis na brak sa tim covekom....Jos jedna primedba,zabavljate se toliko dugo a jos uvek ne zivite zajedno niti ste probali i to je jos jedan razlog za zabrinutost i van natalne karte, to pokazuje da tu nesto nije u redu, a sta, to je na tebi da otkrijes, budi jako oprezna i mudra sto se ovoga tice...jer udaja sama po sebi ne resava sve probleme i ne donosi apsolutnu srecu, vec sve ostaje isto jedino sto imate jedan extra dokumenat u kuci - vencani i to je to, i bracne obaveze, i obavezu na dozivotnu zajednicu koja po vasim aspektima moze da bude jako cupava.
Hvalsa puno PILE ima tu istine, ne zivimo zajedno zato sto on radi u drugom gradu i u nas grad dolazi samo vikendom!
Imas li jos nesto da mi kazes, milim te pogledaj jos malo.
P.S. izvini sto sam dosadna!
 
Обоје имате Марса (физичка снага, енергичност, агресивност, храброст, динамичност, бити у покрету...) у знаку Рака где је слаб и неизражен, с тим што његов има боље аспекте, па га то "вади". Да би ти било јасније, кад је планета у добром аспекту са неком другом, она црпи све позитивне утицаје, карактер и снагу те друге планете, а у случају Ђоковића то је Плутон у Шкорпиону који у седишту, што значи да је врло јак и по природи сличан Марсу па може да компензује неке ствари.

П.С. Новак је Близанац, а кроз тај знак транзитира планета Марс што му доноси прилив енергије и добро ће му доћи сад у финишу УС опена.
 
Astral-Blade:
Сјајан пример, надао сам се да ће га неко поменути као "контра-аргумент" :wink: Видиш, Новак има исти тај килави и слаби Марс у тригону са Плутоном у Шкорпији (река енергије, снага, регенерација), па је тај иначе млаки Марс прилично ојачан. Не знам у колико је сати Ђоковић рођен, али би било интересантно видети у ком пољу му је тај Марс положен.

Било како било, Новак је често физички неспреман, малодушан, детињаст, диви се својим противницима толико да те спопадне мука, грли их после меча (неко рече само што им у паузи не однесе неко освежење, толико је снисходљив и "очаран"), често и заплаче (Марс у Раку-сузе). Тако нешто је незамисливо једном Надалу који га редовно разбија, поготово на шљаци (Марс у Јарцу - земља, шљака, али и бити издржљив, упоран, одлучан)

hm, ne pratim sport jer nemam ni snage ni vremena za sve, ali Astral jel mozes da nam das njegove podatke da i mi to vidimo?
Jel ta snishodljivost i ocaranost deluje prirodno ili neprirodno , odnosno vestacki?

22.05.1987, Beograd, vreme nepoznato

to sam nasla

Mars je u Vodi ali pravi trigon sa Plutonom pa u Skorpiji, Pluton je nafta:)), pa ko razume skontace:))))))..odnosno Pluton je planeta koja vlada naftom izmedju ostalog.
mars u dobrom aspektu sa plutonom daje OGROMNU energiju, a Mars u Raku ima energije samo je trosi previse na emocije nego na konkretne stvari kao sto je Astral opisao na ovom primeru[Mars u Raku rasipa energiju bezveze]
, a emocije su u sportu dobre ako su pravilno usmerene a ne rasute..
znaci zakljucak.haha...sad mi je nesto palo napamet....on obasipa protivnike emocijama da bi ih oslabio, bacio u konfuziju, da bi umanjio njihovu agresivnost, mozda mu to i uspeva ustvari:)))
 
astro_pile:
hm, ne pratim sport jer nemam ni snage ni vremena za sve, ali Astral jel mozes da nam das njegove podatke da i mi to vidimo?
Jel ta snishodljivost i ocaranost deluje prirodno ili neprirodno , odnosno vestacki?

22.05.1987, Beograd, vreme nepoznato

to sam nasla
Мало сам претерао кад сам рекао снисходљив, али да је често малодушан и да се отворено диви противницима кад га победе или ефектно поентирају, то се види из авиона (примера ради, Надал који је исто Близанац то никад не ради, јер има Марса у Јарцу који је тешки сноб, што је опет једна крајност). Све се то иначе дешава "природно", тј. спонтано, ништа он ту не глуми, ако си на то мислила. Довољно је да погледаш неки његов иоле неизвестан меч, биће ти јасно.
astro_pile:
Mars je u Vodi ali pravi trigon sa Plutonom pa u Skorpiji, Pluton je nafta:)), pa ko razume skontace:))))))..odnosno Pluton je planeta koja vlada naftom izmedju ostalog.
Нептун влада нафтом (исто као и гасом, алкохолом и сл.) Стварно не знам откуд ти Плутон у тој причи?
astro_pile:
mars u dobrom aspektu sa plutonom daje OGROMNU energiju
Ех сад "огромну", то важи само кад је Марс добро положен (што у Раку није). Па Ђоковић сваки меч заврши тотално ицрпљен што и сам каже, често остаје без даха па мора да чучне да би дошао до ваздуха, види се да му физичка спрема није јача страна.
astro_pile:
a Mars u Raku ima energije samo je trosi previse na emocije nego na konkretne stvari kao sto je Astral opisao na ovom primeru[Mars u Raku rasipa energiju bezveze], a emocije su u sportu dobre ako su pravilno usmerene a ne rasute..
znaci zakljucak.haha...sad mi je nesto palo napamet....on obasipa protivnike emocijama da bi ih oslabio, bacio u konfuziju, da bi umanjio njihovu agresivnost, mozda mu to i uspeva ustvari:)))
Ма какве емоције , за њих није потребна енергија :wink: Емоције у спорту (као и у рату, тучи, било каквом сукобу што је све у домену Марса) су крајње непожељне, јер ометају егзекуцију и гуше агресивност, храброст, динамичност и остале Марсове атрибуте. Узми нпр. Жастин Енан која има Месец у Јарцу што јој доноси одсуство било каквих емоција и даје јој прилику да се фокусира на меч и борбу. Док је наша Ана Ивановић са својим егзалтираним Месецом у Бику често у "облацима" јер је преплаве емоције, а то ремети концентрацију.

Марс у Раку има скромне залихе енергије, нема он шта да расипа. У вези расипања снаге обрати се Марсу у Овну, Лаву, Шкорпији, Јарцу и томе слично, нормално под условом да су добро положени и аспектовани.
 
Samantha Jouns:
Hvala...jos kad bi ja znala gde se tu gleda BRAK i LJUBAV......:?
Ne mogu ti reci nista, jer ni ja jos uvek ne znam da je tumacim, ali ako ti ista znaci, imas lepljivu temu od Psihologa: kako tumaciti natalnu kartu. Ima puno,ali mi se cini da je bas za nas neuke pravo resenje.
Ako te ne mrzi da se bakces s time, probaj.
 
Dobro Samantha, jel ovo tvoja karta ili cija je i objasni nam sta zelis da znas u vezi braka i ljubavi, jel ovo karta tvog decka...mislim ja zaista ne razumem o cemu se radi, a prvo bi to trebali da znamo:)))
stavi i svoju kartu takodje...
 
Astral-Blade:
Обоје имате Марса (физичка снага, енергичност, агресивност, храброст, динамичност, бити у покрету...) у знаку Рака где је слаб и неизражен, с тим што његов има боље аспекте, па га то "вади". Да би ти било јасније, кад је планета у добром аспекту са неком другом, она црпи све позитивне утицаје, карактер и снагу те друге планете, а у случају Ђоковића то је Плутон у Шкорпиону који у седишту, што значи да је врло јак и по природи сличан Марсу па може да компензује неке ствари.

П.С. Новак је Близанац, а кроз тај знак транзитира планета Марс што му доноси прилив енергије и добро ће му доћи сад у финишу УС опена.


Ok, hvala puno.... :D
 
astro_pile:
Dobro Samantha, jel ovo tvoja karta ili cija je i objasni nam sta zelis da znas u vezi braka i ljubavi, jel ovo karta tvog decka...mislim ja zaista ne razumem o cemu se radi, a prvo bi to trebali da znamo:)))
stavi i svoju kartu takodje...

Ma ja znam moju a ne znam kako da je stavim...Zanima me u ovoj karti BRAK jer je tom tipu brak u krizi i da li ima nekog prekida ili drugog braka ili tako nesto....
 
Moguce da ce se razvesti
ima on tu indikacije za vise brakova ili veza, 7 kuca u blizancima, ali vladar u Jarcu, pa onda Mesec Kvadrat Sunce, problemi medju supruznicima ali taj kvadrat je jak i plus mesec pravi kvadrat sa retrogradnim Saturnom , tako da sta god da se desava Samantha, kod njega se to odugovlaci i odugovlaci, tako da ukoliko dodje do razvoda to nece biti skoro, to ce se otezati i otezati dugo dugo, izgleda kao da se oni svadjaju pa mire, a postoji jaka energija koja ih veze, da te ne lazem.
Bar ja mislim.
 
astro_pile:
Moguce da ce se razvesti
ima on tu indikacije za vise brakova ili veza, 7 kuca u blizancima, ali vladar u Jarcu, pa onda Mesec Kvadrat Sunce, problemi medju supruznicima ali taj kvadrat je jak i plus mesec pravi kvadrat sa retrogradnim Saturnom , tako da sta god da se desava Samantha, kod njega se to odugovlaci i odugovlaci, tako da ukoliko dodje do razvoda to nece biti skoro, to ce se otezati i otezati dugo dugo, izgleda kao da se oni svadjaju pa mire, a postoji jaka energija koja ih veze, da te ne lazem.
Bar ja mislim.

Jeste ta JAKA ENERGIJA je njihovo dete,....Imaju stalno neke duze krize pa kratko primirje....sve zbog deteta...Hvala ti......oni su u braku 4 godine,...a dete im je staro oko godinu dana...malo vise.
 
Ne bih rekla da je dete, nesto drugo je, jel vidis kvadrat izmedju meseca i sunca, i mesec i sunce su vladari 8 kuce, sex, finansije, zajednicke finansije, a on ima retrogradnog saturna u 8 tako da on ima neke probleme moguce na polju seksa, a ona hmm ima neke veze s tim, ali ne znam..
stvarno trebalo bi pogledati i njenu kartu....
 
treba mi samo jedan mali deo horoskopa... samo ljuav da mi neko kaze, eto...
nigde nikoga ne mogu da nadjem :( ako se neko javi stvarno cu mu biti zahvalna...
ewo moji podatci, ako se javi neka dobra dusha.... 25.08.1988 07:30 Karlovac
HWALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

Back
Top