Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

adem_ks:
evo i ja se slazem sa tvojom tvrdnjom, a to sto je preko dvadeset miliona "sklonio" to su bili oni nepismeni
Tvoja ironija najblaze reeceno deluje uzasno! :???:

Nije 20 000 000 ali nema veze,jer priznajem da je bilo nevinih koji su stradali...ali ta brojka je mnogo mnogo, manja...Ti ne vidis koji je njegov cilj bio i pristao bi da zivis u feudalizmu bez struje... :confused: Ali posto si Albanac(pri tom ne mislim da te nacionalno uvredim),ciji su preci MOZDA BILI NA STARANI ITALIJANA NA KOSOVU ZA VREME ll sv rata...NE OCEKUJEM DA CES BITI NA STRANI SOCIJALIZMA!

Ja bih ti preporucio da budes sledbenik Envera Hodze...njega postujem! :grin:
 
sw-darthBEN:
I moji preci su morali da beze iz Rusije zbog takvih ,ali eto mene zbog njega u Srbiji , od mog pradede rodjeni brat je bolje prosao otisavsi u legiju stranaca ,dopisno zavrsio pravni i bogato se ozenio (tj. udao) i ostao u Prizu .. ..itd... mozda jednom stavim celu pricu u neku od tema ..
Opa belogardejac...sad si se odao... :-D .Ta tvoja struja za koju se ti zalazes u Rusiji nema 5 poslanika u parlamentu...(sve sami socijalisti,komunisti...). :lol: Ti i tvoji preci nikada se necete ni vratiti....PUTIN MRZI ABRAMOVICE I OSTALE... :lol:
 
~Petar~:
znas ono nacelo- nema demokratije za neprijatelje demokratije? nema sistema za antisitemske opcije.

ne mogu ni fasisti da se koriste demokratijom, pa tako ni komunisti koji se nisu unormalili. ne,ne...:D
Da znam kako vi to sprovodite... :lol: Pa vama je Hitler u demokratiji dosao na vlast i to se znalo,a nije moglo da se spreci!Pa i danas sve same nacional-socijalisticke stranke u nekim pokrajinama Nemacke(mada ih ima svuda)...ali ne pada vam napamet da ih zabranite. :grin:
 
B.A.L.:
Tvoja ironija najblaze reeceno deluje uzasno! :???:

Nije 20 000 000 ali nema veze,jer priznajem da je bilo nevinih koji su stradali...ali ta brojka je mnogo mnogo, manja...Ti ne vidis koji je njegov cilj bio i pristao bi da zivis u feudalizmu bez struje... :confused: Ali posto si Albanac(pri tom ne mislim da te nacionalno uvredim),ciji su preci MOZDA BILI NA STARANI ITALIJANA NA KOSOVU ZA VREME ll sv rata...NE OCEKUJEM DA CES BITI NA STRANI SOCIJALIZMA!

Ja bih ti preporucio da budes sledbenik Envera Hodze...njega postujem! :grin:
obicno izbegavam mrtve da spominjem, pa makar se ne slagao sa njima.... o mrtvima sve najbolje,
 
B.A.L.:
Sve je moguce!Pa LDP nije komunisticka stranka da bi je stedeli!

Ostavicu vas sad malo da se izdopisujete,posto sam svakome ponaosob odgovorio i odbranio SVETU IDEOLOGIJU SOCIJALIZMA!
:-D

"ОДБРАНИО"??? Јеси ли ти мало Ш Л Б - на велико Т..........


e124.gif
 
Око мексиканке.........тј Весне Пешић.........откуд податак свим медијима да је то учинио мушкарац....када је она само видела камену коцку......или јој је неко унапред дошапнуо или има сведока.......................бемга... ............ОЗНА СВЕ ДОЗНА....................
 
rider on the storm:
Kako odbranio SVETU ideologiju socijalizma. Ja mislim da kod vas nema ni svetaca ni ništa što je vezano sa svetim. Ti slaviš sv. Ideologiju Socijalizma, nisam čuo za tu slavu? Jel posna ili je mrsna?
Ala ti drobis kada me nema.Evo dok nisam bio tu nakupilo se 10 postova... :-D .Izgleda da je to kod vas desnicara i kapitalista simptomaticno da diskutujete bez sagovornika :lol: .

Lepoje videti sve te nickove protiv socijalizma:eremita,rider on the storm,goxy...ideoloski razliciti,eli ujedinjeni protiv "zle crvene bande".Drago mi je da se bar ovde slazete. :lol:
 
rider on the storm:
Evo sad kad si se "dovukao" odmah bežim.Lepoje...
to radim iz straha.
:lol: :lol: :lol:
Ajde pucaj sada... :-D .sta si ono imao da mi napises u vezi vere i socijalizma...

Pa eto "svetinja" ne mora samo da se vezuje za veru,jer desnicarima je vera SVE(kako rece Carl Marx-opijum za narod).Skro samcitao na nekom sajtu neke "Dece Srbije" i kazu tamo:"Onaj ko nije vernik taj je bolestan covek"...(nesto u to smislu). :lol:

Da bi tako nesto izgovorio moras da budes ozbiljno zagrizen i opterecen religiom... ;)
 
B.A.L.:
Sve je moguce!Pa LDP nije komunisticka stranka da bi je stedeli!

Ostavicu vas sad malo da se izdopisujete,posto sam svakome ponaosob odgovorio i odbranio SVETU IDEOLOGIJU SOCIJALIZMA!
:-D


Ta "sveta" ideologija je oko 1000 000 ljudi poslala na "onaj svet"
Samo u Ukrajini za vreme STRAHovladavine tvog idola Josifa Visationovicha ima strashan bilans
3oo ooo ljudi "nestalo" u njegovim chistkama
200 000 ljudi umrlo od gladi
u tadashnjem Lenjingradu pojavio se KANIBALIZAM, organizovana grupa lekara prodavala proizvode od ljudskog mesa.Strasho ali istinito
Pa otprilike isto tako u ostalim republikama SSSRa, srazmerno broju stanovnika
U danasnjoj Kubi "cveta decja prostitucija, i strashna bede. To shto se hvale da odoljevaju sankcijama, vazi samo za Kastra i njegovu familiju koja nije uspela da zbrishe sa Kube
Severna Koreja,nevidjeni mrak
Prikazuju sletove za "vodjin" rodjendan, narod u transu- MASOVNA HISTERIJA, kao obozavaju ga a ustvari nisu ni svesni da su ZELJNI NJEGOVE KRVI
Pa rumunija,brachni par Chaushesku...........
Da li treba josh???????????
I naravno "perjanice" Staljinovog komunizma JAGODA, BERIJA, JEZOV.......
 

Back
Top