Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

taja:

neobicno duhovito
Na zalost jeste...Jer princip svakog liberalnog kapitaliste je ne poginuti zbog politike,zbog ideala...A vidis kako je covek zavrsio-KAO KOMUNISTA U ILEGALI!Mislio covek:" ja cu da isporucujem gradjane Hagu,ekploatisem,pljackam,ma sta mi se prohte i niko nece da me dira"...OPASNO JE BAVITI SE POLITIKOM!

To ne mislim samo selektivno na neke ljude nego na sve!
 
B.A.L.:
Pa vidis nisi u pravu.Ponovo se hvalis svojim "demokratskim" opredeljenjima, a demokrata NISI!Moras svima da omogucis podjednake sanse da na izborima uspeju.Ako to ne uradis-ONDA NEMA DEMOKRATIJE!

Da li ti smataras da mozemo da donesemo zakon kao u nekim zapadnim zemljama(za koji smatram da je dobar),u kome jasno stoji...MORACE DA SE VRATE PARE POSLE IZBORA AKO SE NE PREDJE CENZUS!
iza neke partije stoji milion glasova, a neke dobiju i manje od onoga koliko je potrebno potpisa da skupe. mislim da nas zakon vec ide tako- racuna prema rezultatima izbora, sto je okey.
a pare( i to dobre) i prostor vec dobijaju oni koji skupe 10 000 potpisa. jel gledas vesti- do kraja vesti, bude prilog o svakoj partiji. ne znam sta je problem? josh para za jogi letache? sto nkpj lepo nije skupila 10000 potpisa i ushla u trku? koalicija sa sps-om ili nesto slicno?
pare bi svakako trebalo da vrate oni koji ne predju recimo 2 ili 3%,
 
B.A.L.:
Na zalost jeste...Jer princip svakog liberalnog kapitaliste je ne poginuti zbog politike,zbog ideala...A vidis kako je covek zavrsio-KAO KOMUNISTA U ILEGALI!Mislio covek:" ja cu da isporucujem gradjane Hagu,ekploatisem,pljackam,ma sta mi se prohte i niko nece da me dira"...OPASNO JE BAVITI SE POLITIKOM!

To ne mislim samo selektivno na neke ljude nego na sve!
Sve vidim tu Dzuk*** sa tvog avatar su streljali zbog ideala :roll: ........To je ta vasa ''gerilska taktika'' ,tako ste i Romanove :evil: :evil: :evil: ........Bez sudjena ,bez tracka pravde na prevaru :roll:
 
B.A.L.:
Na zalost jeste...Jer princip svakog liberalnog kapitaliste je ne poginuti zbog politike,zbog ideala...A vidis kako je covek zavrsio-KAO KOMUNISTA U ILEGALI!Mislio covek:" ja cu da isporucujem gradjane Hagu,ekploatisem,pljackam,ma sta mi se prohte i niko nece da me dira"...OPASNO JE BAVITI SE POLITIKOM!

To ne mislim samo selektivno na neke ljude nego na sve!


a ti znas sta je on mislio
 
~Petar~:
iza neke partije stoji milion glasova, a neke dobiju i manje od onoga koliko je potrebno potpisa da skupe. mislim da nas zakon vec ide tako- racuna prema rezultatima izbora, sto je okey.
a pare( i to dobre) i prostor vec dobijaju oni koji skupe 10 000 potpisa. jel gledas vesti- do kraja vesti, bude prilog o svakoj partiji. ne znam sta je problem? josh para za jogi letache? sto nkpj lepo nije skupila 10000 potpisa i ushla u trku? koalicija sa sps-om ili nesto slicno?
pare bi svakako trebalo da vrate oni koji ne predju recimo 2 ili 3%,
Auuu pa ti nisi nikakav demokrata-VALJDA SE U DEMOKRATIJI SVI PITAJU-izgleda da ste vi kapitalisti totalitarci br. 1 :lol: .

Ko su DS,DSS,LDP...?!Koliko su imale 90-ih?!Mogli su da stanu svi u jedan autobus.Secam se vremena kad je DS imao 50 000 glasova. :roll: A znas li zasto im je porastao rejting???PA ZATO STO JE STRANI KAPITAL PLACAO SVAKI BILBORD I LETAK!

NKPJ je ucestvovala na skoro svim izborima od ' 92...problem je u tome sto sada za tih 10 000 potpisa moras da platis sudsku taksu(PREVEDENO 1000 000 din).???,dok je automatski za SRS,DS,DSS,LDP i ostale to obezbedjeno jer su oni novac dobili od nepoznatih izvora i svakokao ce imati da plate sudsu taksu i ne samo to nego:bilborde,letke,reklame na TV-u...

izgleda da nisi pogledao onaj link koji sam ti postavio.Tamo sve pise...www.skoj.co.sr.
 
taja:
a ti znas sta je on mislio
Nemam ja sta da mislim.Takva je filozofija svakog kapitaliste i liberala.Baviti se politikom sa bezbedne distance!

Ali kao sto vidite kapitalizam jede samog sebe kako u ekonomiji tako u politici.Covek postaje halapljiv,cicija,uvek mu je malo para i trazi jos,ratuje zbog nafte,sve vise i vise luksuza...ZALOSNO-ali na kraju ili poludis ili zavrsis tragicno! OSTANI OBICAN COVEK!
 
rider on the storm:
Evo pošto sam popodne "napao" Lidiju Vukićević, ja mislim da je na red posle nje Svetlana Kitić.Da se ne ljute i ovi iz levice pa da bude svima isto. Evo čim završim sa Lidijom na redu je Svetlana. A Pešićku ko je napao ja sam već razotkrio. Ja nisam nije koj tip........
nisaaaaaam jaaaaaaaaaaa breeeeeeeee
ps. ti si najzlobnije stvorenje na ovom forumu, za sebe lidiju, pa kiticku, a meni... pa nisam ja [jos] ratni zlocinac breeee,
 
B.A.L.:
Auuu pa ti nisi nikakav demokrata-VALJDA SE U DEMOKRATIJI SVI PITAJU-izgleda da ste vi kapitalisti totalitarci br. 1 :lol: .

Ko su DS,DSS,LDP...?!Koliko su imale 90-ih?!Mogli su da stanu svi u jedan autobus.Secam se vremena kad je DS imao 50 000 glasova. :roll: A znas li zasto im je porastao rejting???PA ZATO STO JE STRANI KAPITAL PLACAO SVAKI BILBORD I LETAK!

NKPJ je ucestvovala na skoro svim izborima od ' 92...problem je u tome sto sada za tih 10 000 potpisa moras da platis sudsku taksu(PREVEDENO 1000 000 din).???,dok je automatski za SRS,DS,DSS,LDP i ostale to obezbedjeno jer su oni novac dobili od nepoznatih izvora i svakokao ce imati da plate sudsu taksu i ne samo to nego:bilborde,letke,reklame na TV-u...

izgleda da nisi pogledao onaj link koji sam ti postavio.Tamo sve pise...www.skoj.co.sr.

milion dinara je potrebno za overu potpisa? e pa to stvarno nije onda u redu.:D u pravu si onda;) odakle li sps-u?

okey, sledeci put namolite druga zjuganova da vam udeli nesto na bazi proleterske solidarnosti, i svet je vas;)
 
goxy:
Sve vidim tu Dzuk*** sa tvog avatar su streljali zbog ideala :roll: ........To je ta vasa ''gerilska taktika'' ,tako ste i Romanove :evil: :evil: :evil: ........Bez sudjena ,bez tracka pravde na prevaru :roll:
Ovaj veliki um covecanstva sa mog avatara je izveo Rusiju iz feudalizma i opismenio 90% stanovnistava...

Ako se ti zalazes za feudalizam to je tvoj problema(procitaj Istoriju Rusije).
 
B.A.L.:
Nemam ja sta da mislim.Takva je filozofija svakog kapitaliste i liberala.Baviti se politikom sa bezbedne distance!

Ali kao sto vidite kapitalizam jede samog sebe kako u ekonomiji tako u politici.Covek postaje halapljiv,cicija,uvek mu je malo para i trazi jos,ratuje zbog nafte,sve vise i vise luksuza...ZALOSNO-ali na kraju ili poludis ili zavrsis tragicno! OSTANI OBICAN COVEK!



nalupeta se ti ocas posla[/COLOR]...kako god....otvori temu za komuniste pa tamo raspravljaj uopsteno....ovde je napad na vesnu pesic
 
~Petar~:
milion dinara je potrebno za overu potpisa? e pa to stvarno nije onda u redu.:D u pravu si onda;) odakle li sps-u?

okey, sledeci put namolite druga zjuganova da vam udeli nesto na bazi proleterske solidarnosti, i svet je vas;)
Zasto sada mesas SPS u sve to...?! :confused: Prvo si me napao da sam za NKPJ,pa sad za SPS... :-D .Ne mogu da budem clan obe stranke u isto vreme(kaznjivo je).

Ali sve u svemu dobro je da si ukapirao i shvatio o cemu sam ti pisao!

KAD PROMENITE IZBORNI ZAKON IZBORI CE BITI LEGALNI!
:wink:
 
goxy:
Ne izvrci teze :roll: , nisam ni pomenuo feudalizam......Izraz koji sam upotrebio je preslab za njega ali nek za sada ostane :evil: ......Jedan od najvecih krvoloka i zlocinaca covecanstva :!: ......

I moji preci su morali da beze iz Rusije zbog takvih ,ali eto mene zbog njega u Srbiji , od mog pradede rodjeni brat je bolje prosao otisavsi u legiju stranaca ,dopisno zavrsio pravni i bogato se ozenio (tj. udao) i ostao u Prizu .. ..itd... mozda jednom stavim celu pricu u neku od tema ..
 
goxy:
Ne izvrci teze :roll: , nisam ni pomenuo feudalizam......Izraz koji sam upotrebio je preslab za njega ali nek za sada ostane :evil: ......Jedan od najvecih krvoloka i zlocinaca covecanstva :!: ......
Ne izvrcem teze...samo ti pisem o tome zasto se desila revolcija i koji su motivi.ZNACI,NISTA NIJE BEZ RAZLOGA!

A to da li je zlikovac i krvolok,ne bih se bavio klevetama sa zapada.Svi imamo svoje kriterijume sta znaci biti zlikoovac i krvolok.Za mene je Djindjic zlikovac i krvolok i svi kapitalisti zajedno!Jer ljude nbe ubijaju direktno,nego onako podmuklo-OSIROMASI COVEKA,PA GA DOTUCI POREZIMA I LOSIM ZIVOTOM!
8)
 
Nepoznati muskarac razbio je sinoc kamenom kockom prozor u stanu Vesne Pesic, a u incidentu nije bilo povredjenih. Republicka posLanica koalicije okupljene oko LDP-a Pesiceva, izjavila je da se incident dogodio oko 18 h i da se tada u stanu nalazila i njena sestra. Napadaca je video jedan od komsija koji je zapazio da je taj muskarac nosio torbu.

Prema recima Vesne Pesic, nacinjena je materijalna steta, a policija je obavila uvidjaj. Ona je dodala da nije dobila nikakve pretnje pre napada, kao i da smatra da je incident posledica "podizanja temperature i tenzije" u javnosti Srbije.

I nas, na MOJU VELIKU ZALOST, pokojni premijer je rekao da je incident posledica neprimerene voznje neiskusnog vozaca kamiona. Nadam se da vesna Pesic ne gresi na slican nacin umanjujuci ovo samo nekim "podizanjem tenzije"

Da se malo podgreje tema :)
 

Back
Top