Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

filatelista:
Tragedija srpskog društva, što se pojedinci politički obračunavaju sa kamenicama kroz prozor. Uhvatiti, osuditi na 5 godina zatvora, pa ni njemu ni drugome da na pamet padne za vek vekova.
BAGRA HULIGANSKA
:evil: :evil:
c014.gif

c014.gif

c014.gif

Jos bih dodao i junacine 8-) .........Smesni neki likovi misle da ce time nesto postici :) ....
 
Buduca_Srbija:
Koštun Jugend ne miruje!

Колико смо могли да чујемо, фашисти се ипак налазе у редовима ЛДП-а!


Подмладак ЛДП-а против директора РТС-а

Колегијум РТС-а протестовао због говора мржње и увреда


Подмладак Либерално-демократске партије протестовао је јуче испред зграде Радио-телевизије Србије, захтевајући оставку директора те куће Александра Тијанића и привремено укидање ТВ претплате. Испред РТС-а окупило се око стотину присталица ЛДП-а, који су носили транспаренте са натписима „Тијанићу одлази”, „Нећу да плаћам туђу свадбу”, „РТДСС” и скандирали „Тијанићу где ти је Мира (Марковић)”.

Један од учесника протеста носио је транспарент са фотографијом на којој се директор РТС-а рукује и поздравља са председницом Југословенске левице и супругом Слободана Милошевића Мирјаном Марковић. Представник младих ЛДП-а Виктор Милановић рекао је новинарима да протест има јасну поруку против коришћења РТС-а као „пропагандног средства Војислава Коштунице и Демократске странке Србије”. „Не желимо стари сервис новог Милошевића”, рекао је Милановић и додао да РТС треба да се бави суштинским питањима друштва и да буде модеран, отворен сервис без идеолошке затуцаности и конзервативизма. А Колегијум Радио телевизије Србије најоштрије је протестовао због говора мржње и увреда које су се чуле за време протеста. „Личне увреде и позив на убојство не могу да буду легитимни у српској политици, и у супротности су са јавно прокламованим начелима ЛДП-а по европским стандардима у свим областима политичког, културног и јавног живота”, наводи се у саопштењу РТС-а.Очекујемо да Скупштина Србије осуди такве методе, а од професионалних удружења новинара да се изјасне о језику увреда и мржње и насилним методама које демонстрира подмладак ЛДП-а.
Бета
[објављено: 02.03.2007.]
 
Ja sam vec na jednoj temi rekao da je to samo marketinski trik.LDP je shvatio da su mediji jedo od najmocnijih oruzja za prikupljanje podrske biraca kako bi se pomerilo sa 5%...Te protesti ispred RTS-a te ucestali napadi na funkcionere....Znate li onu pricu o ovci kada je vikala VUK,VUK...kada ga nije ni bilo...a kada ga bude...:wink:
 
B.A.L.:
Ja sam vec na jednoj temi rekao da je to samo marketinski trik.LDP je shvatio da su mediji jedo od najmocnijih oruzja za prikupljanje podrske biraca kako bi se pomerilo sa 5%...Te protesti ispred RTS-a te ucestali napadi na funkcionere....Znate li onu pricu o ovci kada je vikala VUK,VUK...kada ga nije ni bilo...a kada ga bude...:wink:


Tačno tako čist marketing
 
~Petar~:
kad smo vec kod niskih procenata-koliko procenata ima nkpj? cime se josh bavite vi po raznim inicijativama osim sto sanjate proletere, kolhoze, i pisete grafite kojima se ljudi smeju? :lol:
Steta sto NKPJ nije izasla na izbore i ostale komunisticke partije.Ali zasto je to tako,najbolji odgovor nalazi se na stranici sajta www.skoj.co.sr .Stranke koje se iskreno bore za svoju ideju finasiraju se samo od clanarine i satavljaju nekako kraj sa krajem.Da li bi se nesto nelegalno naslo kod ovih parlamentarnih stranaka kada bi inspekcija valajano radila svoj posao,mislim da ni ti ne bi stavljao ruku u vatru. :lol:

Ja se bas ne bih hvalio inteligenciom ljudi koji glasaju masovno za PSS,a onda ih nigde nema.Pa onda za G17... :roll: Valjda misle da ce da budu bogati kao Dinkic i kompanija. :lol:

Meni je najiskrenije zao ljudi kao sto si ti i tvojih istomisljenika.Ako ti mislis da ces da steknes bogatsvo kao vladajuca nomenkaltura,onda samo potvrdjujes uvrezeno misljenje da si zrtva kapitalizma,poltron koji se bori za interese onoga koji ti se smeje u lice zato sto glasas za njega.I ne samo ti vec svi borci za liberalni kapitalizam...
:lol:
 
B.A.L.:
Steta sto NKPJ nije izasla na izbore i ostale komunisticke partije.Ali zasto je to tako,najbolji odgovor nalazi se na stranici sajta www.skoj.co.sr .Stranke koje se iskreno bore za svoju ideju finasiraju se samo od clanarine i satavljaju nekako kraj sa krajem.Da li bi se nesto nelegalno naslo kod ovih parlamentarnih stranaka kada bi inspekcija valajano radila svoj posao,mislim da ni ti ne bi stavljao ruku u vatru. :lol:

Ja se bas ne bih hvalio inteligenciom ljudi koji glasaju masovno za PSS,a onda ih nigde nema.Pa onda za G17... :roll: Valjda misle da ce da budu bogati kao Dinkic i kompanija. :lol:

Meni je najiskrenije zao ljudi kao sto si ti i tvojih istomisljenika.Ako ti mislis da ces da steknes bogatsvo kao vladajuca nomenkaltura,onda samo potvrdjujes uvrezeno misljenje da si zrtva kapitalizma,poltron koji se bori za interese onoga koji ti se smeje u lice zato sto glasas za njega.I ne samo ti vec svi borci za liberalni kapitalizam...[/color] :lol:

okey :lol: :lol:
 
Evo par jednostavnoih pitanja za kapitalisticku omladinu...

1.Odakle pare parlamentarnim strankama za finansiranje kampanje(poreklo)?
2.Da li su te pare dobijene od strane drzave Srbije ili jos nekog?
3.Zasto se ne finasiraju kampanje malih stranaka?
4.Zasto nije kolicina ulozenog novca ista?
5.Zasto medijski prostor nije omogucen svakoj partiji podjednako?
6.Zasto se gase pojedini sajtovi koji kritikuju kapitalizam i drzavu?
7.Da li je to "demokratija" kada osudjujete komuniste zbog onoga sto su oni radili,a vi(kapitalisti) radite to isto?
...i jos ...i jos...
:wink:
 
pare su namuljali sa strane, logicno...'si video da nijedna stranka nije dala do kraja objasnjenja odakle im kesh. to je vec drugi problem.
a male stranke i finansiranje....pa svaka budala bi osnovala stranku da bi parazitirala na drzavnoj grbachi, kad bi to tako ishlo. hvala bogu da cemo zbog ukrupnjavanja politicke scene barem biti postedjeni medjiskog nastupa raznih freakova. kakav rezultat ostvaris na izborima, toliko ti kesha od drzave ostane.
 
~Petar~:
pare su namuljali sa strane, logicno...'si video da nijedna stranka nije dala do kraja objasnjenja odakle im kesh. to je vec drugi problem.
a male stranke i finansiranje....pa svaka budala bi osnovala stranku da bi parazitirala na drzavnoj grbachi, kad bi to tako ishlo. hvala bogu da cemo zbog ukrupnjavanja politicke scene barem biti postedjeni medjiskog nastupa raznih freakova. kakav rezultat ostvaris na izborima, toliko ti kesha od drzave ostane.
Pa vidis nisi u pravu.Ponovo se hvalis svojim "demokratskim" opredeljenjima, a demokrata NISI!Moras svima da omogucis podjednake sanse da na izborima uspeju.Ako to ne uradis-ONDA NEMA DEMOKRATIJE!

Da li ti smataras da mozemo da donesemo zakon kao u nekim zapadnim zemljama(za koji smatram da je dobar),u kome jasno stoji...MORACE DA SE VRATE PARE POSLE IZBORA AKO SE NE PREDJE CENZUS!
 

Back
Top