Najlepsha sam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Draga koleginice po forumu, ja predlazem da osnujemo (mi, zene dobre volje) jedno udruzenje za
utociste svih zena sa PMSom (i onih koji se tako osecaju).
Predlazem, kao znak najviseg postovanja, Vas za predsednicu ili bar clana upravnog odbora.
Srdacan pozdrav!
:D
 
Ti bas lijepo zatrazi, bez vikanja, naredbe, itd... :think: Bice da jos nije uzeo maha... :lol:
....eeee...kad uhvati...nekad trazi slatko...nekad slano...kiselo...iskoci ciba kad joj se najmanje nadas...naduva k`o zabac (to nisam ja, to je do PMS-a!)...ojaca onog Narcisa (ili Narcisu :lol:)...cak i kosu sredi tako da svaka dlaka svoje kolo vodi...cendranje i uz reklame za datrdzent (sto meni sve `nako ne blista, smrc!)...uh...
...elem, da podrska...po osnovu zenske solidarnosti...evo `vako, drugi su rekli, pa valja ponavljati kao mantru :mrgreen: :
...Svakoga dana, u svakom pogledu sve vise napredujem...Ogledalce moje...naj, naj, naj sam bolja, ljepsa, pametnija na svijetu cijelom... :manikir: (mislim Ti, mene bas pros`o, ja cu jopet sledeci mjesec da trazim podrsku...:rumenko:)
 
Pipi,i ja sam u istom sosu:pms:!!!!! Ipak ,saljem ti podrsku
mange-chocolats-st-valentin-8530.gif
 
Dakle...ovaj PMS je izuzetno surov ovog meseca, zaista mi je neophodno da mi kazzete da sam najlepsha, najpametnija, da super kuvam ili shta god vech tako neshto ultra-lepo...zahvaljujem unapred i uzvracham podrshku kad bude trebalo! :heart:

Elem, hvalite me, ne ustruchavajte se! :D

nema toga sto 100gr cokolade ne moze da resi u tim danima ;) odmah budes najlepsa, nasrecnija, najzadovoljnija, najbezproblematicnija..
 
:heart: DRUGARI MOJI LEPI I SLATKI I PREDIVNI, VI STE NAJLEPSHI NA SVETU EVO VICHEM IZ SVEG GLASA DA CEO FORUM CHUJE!


Spasili ste mi zzivot, chasna rech, evo doshla sam nadrndana s posla, zamalo da bijem kolegu i sve ladje potonule, kad ono VI! Sad je zzivot opet lep, a i dobila sam Milku sa karamelom pa je sve josh bolje!
Bone sam podelila koliko sam imala, zlotvori uveli ogranichenje u zahvalnosti i pozitivnoj interakciji sa drugim forumashima, ali sutra chu da podelim ostatak kad stigne novo sledovanje dobrote!
Ljubim vas sve tako velikodushne i dobronamerne!
 
draga moja drugarice.
imas najlepsi osmeh na svetu celom, i niko nema plavlje oci. najluckastija si od svih pametnih zena koje znam, i najpametnija od svih luckastih koje znam.
izvan svakog si sablona, i ma koliko neko , iko, pokusavao u isti da te strpa, nikad nece uspeti.
bices divna, vedra i najlepsa i kad budes imala 90godina.
voli te tvoja koto.:cmok2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top