Na danasnji dan pre 25 godina odbranila se RS od napada nato, hrvata i muslimana

U varazdinu se preuzeli 2/3 jugoslovenskpg naoruzanja 😂😂😂

malo, uz pomoc NATOa i ostalih sektasa sa zapada. Mi smo mozda opet vise stradali ali smo bili na strani pravde 😁
223 trećine... pa nismo mi ništa preuzeli , mi smo sve to morali osvajati, i ginuti da bi se dokopali oružja.... da ste vi trebali proći golgotu kao mi vi bi slijedećih 500 godina planirali ustanak.... ;)))))
 
223 trećine... pa nismo mi ništa preuzeli , mi smo sve to morali osvajati, i ginuti da bi se dokopali oružja.... da ste vi trebali proći golgotu kao mi vi bi slijedećih 500 godina planirali ustanak.... ;)))))
Auuu osvajanjr nema sta 😂😂😂
Ajde navedi jedan rat gde ste se borili 1:1

imaju i germani izreku za vas
 
Auuu osvajanjr nema sta 😂😂😂
Ajde navedi jedan rat gde ste se borili 1:1

imaju i germani izreku za vas
a u krc svi imaju neke izreke za nas, ali nas nitko ne postrojava i ne stavlja u zapećak, ne šamara nas na očigled cijelog svijeta... aj daj se malo skoncentriraj... pa ima ljudi i u srbiji koji vide koliko ste nisko opali... a sve zbog lude glave...
 
Pa mi nismo ni zeleli rat. Jovan Raskovic je bio jasan.... ali onaj ********* nas je prvo gurnuo pa onda dogovorio sa NATO da Krajina padne.

Dobro, ne znam koliko ti je godina, ali ima nas što smo to nažalost lično doživjeli i preživjeli.

Ta vaša Krajina je kao mlađi brat lokalnog kabadahije koji je naletio na jakog, mladog momka koji ima dozvolu da koristi vatreno oružje.

Mlađi brat je bio upucan a kabadahija se pravi lud da ne bi i on fasovo isto..

Sila Boga ne moli, ne možete se vi sa katolicima kačiti pa da ih je i milion samo.
 
a u krc svi imaju neke izreke za nas, ali nas nitko ne postrojava i ne stavlja u zapećak, ne šamara nas na očigled cijelog svijeta... aj daj se malo skoncentriraj... pa ima ljudi i u srbiji koji vide koliko ste nisko opali... a sve zbog lude glave...
Pa da te samara moras pre toga imati hrabrosti da sr suprostavis jacem od sebe 😂😂😂
 
Od toga broja mozes oduzeti 6 ili 7 hiljada rvata sto su otisli u Evropu. Dodaj tom broju Kistanje, Ervenik, Biskupija i Civljane :). Ipak sam naveo stara opstina.
otišlo je svojevremeno iz hrvatske pol milijuna hrvata ali kad je trebalo oni koji su trebali ti su se vratili.... tak da budi bez brige koliko bude trebalo toliko će uvijek biti
 
Katolici su se pokazali. Uvek napadaju mucko i cine zla u ime Boga koji se grozi vasim djelima. Pun pedofila, pokradenog bogatstva i satanisticke simbolike.

Ma, te uvrede i to su mi nekako djetinjaste.

Ne kontam samo da se ne stidite s njima raspravljati o ratu, razbucali su vas i vojno I diplomatski.

Njofra vam dao koridor i Posavinu, vi mu pustili Dubrovnik i Dalmaciju na moru, turisti dolazili, on napunio kasicu prasicu, od nas uzimao procenat, i onda vas vojno razbuco ko krme masnu vreću.

Ja samo ne kontam šta vam te laži daju u vezi stvari koje su očigledne...
 
Ma, te uvrede i to su mi nekako djetinjaste.

Ne kontam samo da se ne stidite s njima raspravljati o ratu, razbucali su vas i vojno I diplomatski.

Njofra vam dao koridor i Posavinu, vi mu pustili Dubrovnik i Dalmaciju na moru, turisti dolazili, on napunio kasicu prasicu, od nas uzimao procenat, i onda vas vojno razbuco ko krme masnu vreću.

Ja samo ne kontam šta vam te laži daju u vezi stvari koje su očigledne...

Eto zbog toga razbucavanje postoji RS i vi ste strasno tuzni. Ali ste barem dobili hrvatsku Herceg-Bosnu i trebate da nam se zahvalite a ne da budete tuzni.
 
Eto zbog toga razbucavanje postoji RS i vi ste strasno tuzni. Ali ste barem dobili hrvatsku Herceg-Bosnu i trebate da nam se zahvalite.

Opet mitovi i laži, čemu to?

Herceg-Bosnu smo sami završili, osim po kojeg granatiranja I oružja koje je uredno plaćeno.

RS je tu i prihvaćen je, a opcija balvanizacije uvijek stoji, i mi smo stisli m.uda pa krenuli u nezavisnost 1992.godine, država se mora zaraditi.
 
Herceg-Bosnu ste dobili tako sto je Tudjman nateran 1994 da ide sa vama ako zeli da dobije RSK. Plus je shvatio da mu je vojska jadna jer ni vas nesrecne nije mogao da resi sa hv i hvo vec je poceo da gubi u BiH 1993. Oni iz hvo bezali kod Srba.
eto i tu smo mi pametniji... zato ćemo mi u budućnosti surađivati sa onim dijelom srpskog korpusa koji gravitira prema hrvatskoj, konkretno tom dijelu koji se opisuje u toj velikoj srpskoj pobjedi na Uni... a koliko je za vidjeti jedan drugi dio tog istog srpskog korpusa ne gleda baš blagonaklono na te procese suradnje....jbg sako vrijeme ima svoje breme ali i otvaraju se novi vidici...
 
ne mogu to vaši digitroni ni izračunati... e sad pitanje za milijardu kuna, kad je neki srpski tandem, znači današnja srpska mlada inteligencija, osmislila, evaluirala, operacionalizirala neki mikro biznis, isti podigla na svjetsku razinu i potom ga prodala za milijardu kuna, ili nekoliko milijardi srpskih dinara.... evo pustite vaše ratne pobjede dajte neki takav mirnodopski primjer... i to je vođenje rata ali na drugi način, drugim metodama, i sa drugim učinkom... ;) konkretno šveđani su jučer kupili od dvojice mladih hrvata tvrtku NANOBIT za nešto malo manje od milijardu kuna...:)... džaba vam sviranje krcu de se posla nekog primite... pare neke zaradite... :))
 
Herceg-Bosnu ste dobili tako sto je Tudjman nateran 1994 da ide sa vama ako zeli da dobije RSK. Plus je shvatio da mu je vojska jadna jer ni vas nesrecne nije mogao da resi sa hv i hvo vec je poceo da gubi u BiH 1993. Oni iz hvo bezali kod Srba.

Pa ako smo dobijali ko ga je natjerao? Ja stvarno nemam potrebno obrazovanje za vas autistične, de to se malo kontroliši šta pišeš.
 
ne mogu to vaši digitroni ni izračunati... e sad pitanje za milijardu kuna, kad je neki srpski tandem, znači današnja srpska mlada inteligencija, osmislila, evaluirala, operacionalizirala neki mikro biznis, isti podigla na svjetsku razinu i potom ga prodala za milijardu kuna, ili nekoliko milijardi srpskih dinara.... evo pustite vaše ratne pobjede dajte neki takav mirnodopski primjer... i to je vođenje rata ali na drugi način, drugim metodama, i sa drugim učinkom... ;) konkretno šveđani su jučer kupili od dvojice mladih hrvata tvrtku NANOBIT za nešto malo manje od milijardu kuna...:)... džaba vam sviranje krcu de se posla nekog primite... pare neke zaradite... :))
Ja racunam na prste..:eek:
 

Back
Top