На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Kako ja to pričam srpski jel možeš objasniti? Zar se na srpskom kaže: povijest, nogomet, zemljopis, kat, vlak, cesta, samostan, sveučilište, veleposlanstvo, mrkva, riža, juha, papar, kruh, žlica, morski pas, tuljan, zrak, bačva, deka, plin, kino, kazalište, odvjetnik, otoci, spužva, stroj, škare, trbuh, tjedan, siječanj, veljača, ožujak, travanj, svibanj, lipanj, srpanj, kolovoz, rujan, listopad, studeni, prosinac...?

Разумео сам те ову прву реченицу. Дакле, причаш са нама српски.
 
То је зато што већина вас говорите српски.

Има неких Хрвата које ја ништа не разумем. Они говоре хрватски.
Tako mogu i ja reći: "To je zato što većina vas govorite hrvatski. Ima nekih Srba koje ja ništa ne razumin Niš, Aleksinac, Leskovac, Dimitrovgrad, Prokuplje, Pirot, Vranje, Surdulica. Oni govore srpski."
 
Da odlučili su. Vaši generali i političari osuđeni 10 puta više nego naši.

Па кад сте се усрали, па трчали на све стране да се извучете. Подмићивали, пушили свима редом...

Ми смо Срби, кад правимо срања, не бежимо од последица.

Добро, понеки су бежали...и ми смо се мало укварили од живота са вама.
 
Па кад сте се усрали, па трчали на све стране да се извучете. Подмићивали, пушили свима редом...

Ми смо Срби, кад правимо срања, не бежимо од последица.

Добро, понеки су бежали...и ми смо се мало укварили од живота са вама.
Znači ti smatraš da je ispravno to što je Boris Tadić uhapsio (uhitio) Mladića i Karadžića pa ih poslao u Hag. Po tebi je sramota što su oni bižali. Sad bi te mnogi srpski nacionalisti proglasili izdajnikom i ustašom zbog takvih izjava.
 

Back
Top