На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Па што сте трпели 45 година?

Само сте свима проблеме направили, због тог отезања.
Čekali smo da se međunarodne okolnosti promjene u našu korist odnosno da se raspadne Sovjetski Savez, da se sruši Berlinski zid, da propadne komunizam u Europi...itd.
 
Poštovatelj sam pravde, a pravedno bi bilo da se 1945. godine organizirao referendum na kojem bi se Hrvati izjasnili da li većinski žele biti u Jugoslaviji ili ne.

Што само вас да се пита? поштено би било да су питали и остале желе ли са вама.
 
Poštovatelj sam pravde, a pravedno bi bilo da se 1945. godine organizirao referendum na kojem bi se Hrvati izjasnili da li većinski žele biti u Jugoslaviji ili ne.
Mogli ste se jedino izjasnjavati u Nirnbergu tj na sudu za ratne zlocine u Beogradu. Da nije bilo hrvatskih komunista ti bi danas pricao srpski, ili bi bio treca generacija rodjena u Klagenfurtu
 
Mogli ste se jedino izjasnjavati u Nirnbergu tj na sudu za ratne zlocine u Beogradu. Da nije bilo hrvatskih komunista ti bi danas pricao srpski, ili bi bio treca generacija rodjena u Klagenfurtu

Он сад и прича српски, на форуму.

Видиш да га све разумемо, а ја хрватски не говорим.
 
Prica o 2.Sv.ratu pa kaze pobunili su se 1945. mada je trebao da napise 1941. sa dolaskom Pavelica, ako je vec birao datume
Prati fabulu radnje padobranac
Ja ne mislim na to, znam da se Croatia pominje u Crusader Kings na mapi jos odavno:

472msmxavv5a1.jpg

-
448D862C616BE437EE9C08DE1E009DDD486906C4

-
k8la392rimo91.jpg

-
 
Zabole mene sta ti mislis,ubacio si se sa pricom "gde je on pogresio?"
Sto si tako neprijateljski raspolozen?

Nisam ispratio sve ali je rekao da je Hrvatska starija od Jugoslavije sto je istina. Kada se spominje Hrvatska prvi put a kada Jugoslavija...

I ne znam od kada tolike simpatije prema vestackoj tvorevini zvanoj JUGOSLAVIJA?
 
Sto si tako neprijateljski raspolozen?

Nisam ispratio sve ali je rekao da je Hrvatska starija od Jugoslavije sto je istina. Kada se spominje Hrvatska prvi put a kada Jugoslavija...

I ne znam od kada tolike simpatije prema vestackoj tvorevini zvanoj JUGOSLAVIJA?
Zamisli, Srbija i C. Gora su starije od Jugoslavije
 
Он сад и прича српски, на форуму.

Видиш да га све разумемо, а ја хрватски не говорим.
Kako ja to pričam srpski jel možeš objasniti? Zar se na srpskom kaže: povijest, nogomet, zemljopis, kat, vlak, cesta, samostan, sveučilište, veleposlanstvo, mrkva, riža, juha, papar, kruh, žlica, morski pas, tuljan, zrak, bačva, deka, plin, kino, kazalište, odvjetnik, otoci, spužva, stroj, škare, trbuh, tjedan, siječanj, veljača, ožujak, travanj, svibanj, lipanj, srpanj, kolovoz, rujan, listopad, studeni, prosinac...?
 

Back
Top