Koju obavezu najmanje volite?

Pinocchio

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.959
Sve mogu, i kada moram i kada ne moram ali prodavnica, kupovina kućnih potrebština mi je toliko omražena da mi se plače kada moram da uzmem korpu u ruke i krenem od rafa do rafa.
Hajde kada su mi deca tu pa onda oni šetaju kolica i kupuju šta treba, a ja kao todler idem okolo i dosađujem. U suprotnom bih kmečala na kasi "hoću kući!". Par puta sam pozvala sina da dođe do prodavnice i pravi mi društvo. :rumenko:

Ni peglanje ne volim, smanjila sam na minimum, usisavanje mi je smaranje ali ko to pa i voli.

Šta vam je broj 1 na spisku omraženih obaveza tj. poslova?
 
Sve mogu, i kada moram i kada ne moram ali prodavnica, kupovina kućnih potrebština mi je toliko omražena da mi se plače kada moram da uzmem korpu u ruke i krenem od rafa do rafa.
Hajde kada su mi deca tu pa onda oni šetaju kolica i kupuju šta treba, a ja kao todler idem okolo i dosađujem. U suprotnom bih kmečala na kasi "hoću kući!". Par puta sam pozvala sina da dođe do prodavnice i pravi mi društvo. :rumenko:

Ni peglanje ne volim, smanjila sam na minimum, usisavanje mi je smaranje ali ko to pa i voli.

Šta vam je broj 1 na spisku omraženih obaveza tj. poslova?
Volim da kupujem, ali ne volim nadrndane kasire. Te su nadrndane otkako su se probudile svaki Božiji dan.
Peglanje me opušta. Već sam vam rekla da mi je omiljen komad u garderobi košulja. Kako, bre, da idem okolo u izgužvanoj?
Ne znam, radim sve sa ljubavlju. Ako ne volim, prosto tog dana neću ni da radim.
Neće svet da propadne ako jednog dana ne operem celo kupatilo već sledećeg.
Ne volim da ribam kadu... eto, to mi je mrsko, ali da bih je napunila vodom i poslagala mirišljave svećice povremeno okolo svuda, pa sipala nešto u svečanu kristalnu čašu, tu kadu ribam svako malo.
Realno, ma i to volim da radim, ali mi je ponekad malo... ZAŠTO MOJA KADA NIJE UVEK ČISTA KAD JE ZA SOBOM VAZDA' OSTAVLJAM ČISTOM???
To mi je.
 
Ја сам изгледа нека генетска грешка :think:
Ништа хеклање, пеглање, кување, шопинговање...
Heklaš i ti, ali na drugim poljima.
Peglanje? Samo ne trenerčine i helanke, ali ukoliko te to čini srećnom, onda OK.
Kuvanje? Ko je gladan, neka nešto sebi nađe.
Šopingovanje? Mada volim šoping, zapravo vrlo malo kupujem.
Zamisli da dobijem stan u Beogradu na današnji račun od svega oko 150din! Pa, to bi bio Božiji plan, a ne nekakva lutrija!
Ne bacam pare jer do njih ne dolazim baš lako.
 
Heklaš i ti, ali na drugim poljima.
Peglanje? Samo ne trenerčine i helanke, ali ukoliko te to čini srećnom, onda OK.
Kuvanje? Ko je gladan, neka nešto sebi nađe.
Šopingovanje? Mada volim šoping, zapravo vrlo malo kupujem.
Zamisli da dobijem stan u Beogradu na današnji račun od svega oko 150din! Pa, to bi bio Božiji plan, a ne nekakva lutrija!
Ne bacam pare jer do njih ne dolazim baš lako.
Ма радим ја све, али не волим... хеклање стварно не умем,ништа од тих ручних радова.
 

Slične teme


Back
Top