muškarci koji vole svoje drugare

Ja volim s ortacima da se grlim i pipkam u kaficu. Naravno to je sve aseksualno. Na pr jedan hoce da ustane iz separea a drugi je ono u fazonu hajde, prodji ortak i onda ga mekano zagrli oko struka.
Isto kao odbojaksi kad se sljisnu po dupencetu za poen.
Toutli aseksualnou.
 
u kojoj meri vam je kao devojkama ili suprugama tih muškaraca prihvatljiva afekcija izmedju dva drugara?


ja izuzetno podržavam muško-mušku hetero afekciju, recimo ok mi je da ga coki u čelo, nije mi ok da ga coki u penis.


hvala
Pa mnogi muškarci su pritajeni gejevi pa drugarstvo koriste kao paravan za te svoje fantazije. Ne moraju ići do kraja, ali druže se. :)
 
u kojoj meri vam je kao devojkama ili suprugama tih muškaraca prihvatljiva afekcija izmedju dva drugara?


ja izuzetno podržavam muško-mušku hetero afekciju, recimo ok mi je da ga coki u čelo, nije mi ok da ga coki u penis.


hvala
Mi se ne cmacemo ko vi medjusobno.
Vi se cmacete sa koleginica poznanicama prijateljicama.... Pa i poznanike cmacete... Ko da se odbrani od vasih bakcila
 
Jа имам обичај да га скопам око врата и кренем да га рушим на земљу или да га ударим лагано песницом у раме или леђа и опонашам љутитост док му говорим: "Миран.....МИРАН !!!.....Шта је пиччко.....усро си се....а" !! Нпр. то или нешто што ми падне на памет. Али пошто ме сви знају онда схвате да ми је драго што их видим.
 

Back
Top