muškarci koji vole svoje drugare

Prilozi

• pexels-nicholas-swatz-2769291.jpg
    pexels-nicholas-swatz-2769291.jpg
    108,5 KB · Pregleda: 4
Nekada davno kada se drustvo sretne obicno bi se izubijali onako
Jа имам обичај да га скопам око врата и кренем да га рушим на земљу или да га ударим лагано песницом у раме или леђа и опонашам љутитост док му говорим: "Миран.....МИРАН !!!.....Шта је пиччко.....усро си се....а" !! Нпр. то или нешто што ми падне на памет. Али пошто ме сви знају онда схвате да ми је драго што их видим.
Nekada davno kada se drustvo sretne obicno bi se izubijali onako rekreativno a onda na pivo.

u kojoj meri vam je kao devojkama ili suprugama tih muškaraca prihvatljiva afekcija izmedju dva drugara?

ja izuzetno podržavam muško-mušku hetero afekciju, recimo ok mi je da ga coki u čelo, nije mi ok da ga coki u penis.

hvala
Oni koji MNOGP vole svoje drugare mnogo su obično nesigurne i neizgrađene ličnosti.
Homo homini lupus.
Muškarac je muškarcu uvek suparnik na ovaj ili onaj način isto važi i za žene. Muško prijateljstvo je uvek privremeni savez koji može trajati i celog života.
Sve isto dakle važi i za žene.

Utehu, Sidro i Bazu nalaziti u muškom društvu meni znači samo da dotični nije izgrađen. U prevodu on je slabić. Ni pod razno to nije Alfa Mužijak
Već neko ko se šlihta i šlepa.
Eto, moj mišljenje samo.

Filozofsko.

Čak štaviše često je reč o Omega mužijacima. Koji nigde nisu prihvaćeni osim u svom patetično izabranom klošarskom društvu.
Omega mužijake svi ponižavaju. Oni su kanta smeća de dakto. Ti koji UTEHU, SIDRO i BAZU nalaze u muškom društvu oni su dakle najčešće Omega muškarci.

Između devojke i drugara izabraće drugare. Ko po standardu.

Pesma za kraj.

Oni koji MNOGP vole svoje drugare mnogo su obično nesigurne i neizgrađene ličnosti.
Homo homini lupus.
Muškarac je muškarcu uvek suparnik na ovaj ili onaj način isto važi i za žene. Muško prijateljstvo je uvek privremeni savez koji može trajati i celog života.

Utehu, Sidro i Bazu nalaziti u muškom društvu meni znači samo da dotični nije izgrađen. U prevodu on je slabić. Ni pod razno to nije Alfa Mužijak
Eto, moj mišljenje samo.

Filozofsko.

Čak štaviše često je reč o Omega mužijacima. Koji nigde nisu prihvaćeni osim u svom patetično izabranom klošarskom društvu.
Omega mužijake svi ponižavaju. Oni su kanta smeća de dakto. Ti koji UTEHU, SIDRO i BAZU nalaze u muškom društvu oni su dakle najčešće Omega muškarci.

Pesma za kraj.

To je moglo da se skrati na " niko nece da se druzi sa mnom"

Manje je gej cmakanje i pipkanje od oslovljavanja s "mili".

Realnoy.
ТакоЕ !! Презирем свако "другарско" цмакање. Не волим да ме нико мази и цмаче, како на весељу тако и на са'рани ! Може женско са којим имам секс и то ИСКЉУЧИВО кад нико не гледа и пашче као кућни љубимац. Ја сам само цмакао у главуЏИЦУ свог синовца док није напунио 5-6 година.

Jedino je pitanje dakle DA LI ON ZAISTA MNOGO VOLI SVOJE DRUGARE?!
Mnogo patološki to jest ili je to u granicama normale.

Homo homini lupus.

Eto, moj mišljenje samo.

Filozofsko.

Pesma za kraj.

Епилог искривљеног...изопаченог гледишта је да није ок ако се два другара рецимо загрле.
Такве злураде теорије треба нежно разбијати, чекићем...

bukvalno. ja sam zgrožena. šta je pogrešno sa muško muškom hetero afekcijom, aman

i onda se žalimo posle kako su muškarci loši na planu emoc. inteligencije

Jedino je pitanje dakle DA LI ON ZAISTA MNOGO VOLI SVOJE DRUGARE?!
Mnogo patološki to jest ili je to u granicama normale.

voli in normalno, čak i dosta, zašto bi to bio problem?

ne razumem zašto to 'dosta' mora da se prevede želi da im sisa penis (to bi bio gej odnos, i to je u redu, ali nije ovde tema)

ja mnogo volim svoje drugarice, ali baš premnogo, i nikad nisam poželela da im sisam čku

Koliko sam videla, muska prijateljstva su ono da pomognemo jedan dugom u nevolji, kad auto stane, kada treba poyajmica, razgovor o zenama, poslu, nisam primetila cmakanja i slicno.
Ја сам им'о обичај да зовнем друга или њих двојицу да уз неку мјузу и цирку заједно цепамо дрва и да се међусобно подјеббавамо и смејемо томе. Какво бре грљење и пипање. Може само тапшање по рамену пар пута. Ту врсту додира могу да разумем.

Jа имам обичај да га скопам око врата и кренем да га рушим на земљу или да га ударим лагано песницом у раме или леђа и опонашам љутитост док му говорим: "Миран.....МИРАН !!!.....Шта је пиччко.....усро си се....а" !! Нпр. то или нешто што ми падне на памет. Али пошто ме сви знају онда схвате да ми је драго што их видим.
😬

totalno niste emocionalno zakržljali od glave do pete

i totalno ne znate kako drugačije da izrazite afekciju osim kroz ponašanje slično našim najbližim primatskim srodnicima - majmunima

Back