Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Šta će biti onda sa onim koje su već ružne??

Bez uvrede, direktno u lice...
Prvo je mislio da može imati brak i decu s tobom. Onda si ga istraumirala.. Kadnije se smorio i hteo samo da te odje.. pa ti čuvaj dete sama ako to želiš.
Ok,ako je hteo da me odjebe,što insistira da nastavi konverzaciju sa mnom?
 
Zašto ne ako je veza ozbiljna ili ide ka tome?
Možda ne treba odmah prvih ~godinu dana o tome pričati dok ne prođe faza zaljubljenosti ali posle ako se ostaje duže treba videti gde veza vodi i ima li budućnost i potencijal za nešto više ili ne.

Svakako je bolje to uraditi nego se razvlačiti sa nekim 5-6 i više godina i na kraju se raskantati pa opet sve ispočetka graditi
Tako je,ali za mogućnost da se udje sa nekim u vezu potreban je susret,a on i ja uzivo nismo dejtovali,tako da ne moze da zna da li moze da bude sa mnom u vezi ili ne,na osnovu konverzacije koju ja vodim,postavljam pitanja,a on samo odgovara.
 
Pa pazi, prvo ne bih nikada pozeleo da imam decu sa nekim sa kim sam samo u fazi drugarenja, niti da se izjasnjavam ili dajem nekakvu nadu ili obecanje. Nismo ni spavali, nismo ni kilo soli pojeli, nismo se realno ni posvadjali, nije stigao racun za struju, nisam je ni video u ruznoj varijanti. I kada me takva neka osoba zapitkuje za decu, to mi je samo dodatan alarm. Ako ne kapiras zasto, onda mislim da ne vredi objasnjavati.
 
Pa pazi, prvo ne bih nikada pozeleo da imam decu sa nekim sa kim sam samo u fazi drugarenja, niti da se izjasnjavam ili dajem nekakvu nadu ili obecanje. Nismo ni spavali, nismo ni kilo soli pojeli, nismo se realno ni posvadjali, nije stigao racun za struju, nisam je ni video u ruznoj varijanti. I kada me takva neka osoba zapitkuje za decu, to mi je samo dodatan alarm. Ako ne kapiras zasto, onda mislim da ne vredi objasnjavati.
Pitace zasto
 
Pa pazi, prvo ne bih nikada pozeleo da imam decu sa nekim sa kim sam samo u fazi drugarenja, niti da se izjasnjavam ili dajem nekakvu nadu ili obecanje. Nismo ni spavali, nismo ni kilo soli pojeli, nismo se realno ni posvadjali, nije stigao racun za struju, nisam je ni video u ruznoj varijanti. I kada me takva neka osoba zapitkuje za decu, to mi je samo dodatan alarm. Ako ne kapiras zasto, onda mislim da ne vredi objasnjavati.
Sve je to okej,ali je osoba htela vezu jer je videla moje fotografije na profilu,svidjala sam mu se,ili je lagao i hteo da izadjemo,mozda je hteo samo spavanje bez obaveza.Kažem,da je istinski bio zainteresovan ne bi mogao da odustane za dva meseca.On priča priču kakva njemu odgovara,imam drugaricu koja mi je predlozila da mu napisem tokom konverzacije da ću da se pomirim sa bivšim,na šta je on rekao da ne veruje da će se moj bivši promeniti,pošto sam opisala bivšeg kao osobu koja voli da se svadja.Ali je rekao srećno ti bilo uz to da ne veruje da ce se bivsi promeniti i već je tu počeo kao da upozorava da će me bivši opet povrediti,ali kao,kako god ja želim.Tada kad je rekao da ne veruje da bi mogli da budemo zajedno trazila sam mu da mi kaze razlog,a napisao je kao razlog,da je shvatio da nije tip za vezu.Kako to neko moze da shvati?A pre nekoliko meseci predlaze tu istu vezu,ozbiljnu govoreci spreman sam.
 
Ok,ako je hteo da me odjebe,što insistira da nastavi konverzaciju sa mnom?
Vidi, takve devojke su zanimljive, zbog toga sto su mistične. Znaš ima nečeg tu.. Kao recimo kad trežiš zlato u nekoj reci (imaš emisije na discovery-ju). Ti možeš da nadješ al ti niko to ne garantuje. Isto je s tobom... Lep je tvoj način muvanja ali vremenom dosadi. Izadji na sastanak sa dečkom, inače možeš da ga skroz ohladiš.
 
Sve je to okej,ali je osoba htela vezu jer je videla moje fotografije na profilu,svidjala sam mu se,ili je lagao i hteo da izadjemo,mozda je hteo samo spavanje bez obaveza.Kažem,da je istinski bio zainteresovan ne bi mogao da odustane za dva meseca.On priča priču kakva njemu odgovara,imam drugaricu koja mi je predlozila da mu napisem tokom konverzacije da ću da se pomirim sa bivšim,na šta je on rekao da ne veruje da će se moj bivši promeniti,pošto sam opisala bivšeg kao osobu koja voli da se svadja.Ali je rekao srećno ti bilo uz to da ne veruje da ce se bivsi promeniti i već je tu počeo kao da upozorava da će me bivši opet povrediti,ali kao,kako god ja želim.Tada kad je rekao da ne veruje da bi mogli da budemo zajedno trazila sam mu da mi kaze razlog,a napisao je kao razlog,da je shvatio da nije tip za vezu.Kako to neko moze da shvati?A pre nekoliko meseci predlaze tu istu vezu,ozbiljnu govoreci spreman sam.
Cekaj. Ti bi ozbiljnu vezu, a ovamo bi da se pomiris sa bivsim?
 
Cekaj. Ti bi ozbiljnu vezu, a ovamo bi da se pomiris sa bivsim?
Niste razumeli,to sa bivšim je samo bio predlog moje drugarice,da bismo videli reakciju ovog koji mi se nabacivao.Pre bi on meni rekao ostavi momka,hoću vezu,a sada kaže kako god želiš,pošto sam ja napisala da bih se pomirila sa mojim nekadašnjim dečkom,iako je on voleo puno da se svadja,ja sam rekla da mislim da će se on možda promeniti,a ovaj udvarač mi je napisao da ne veruje,ali kao srećno ti bilo.Pa posle toga sam napisala da moram da verujem da će se bivši promeniti,udvarač mi je onda kazao žao mi je opet ćete povrediti,no kako god ti želiš.Bukvalno se da primetiti da ovoga puta nije rekao,raskini sa momkom,u odnosu na pre.Samo smo hteli drugarica i ja da vidimo reakciju njegovu.
 
Niste razumeli,to sa bivšim je samo bio predlog moje drugarice,da bismo videli reakciju ovog koji mi se nabacivao.Pre bi on meni rekao ostavi momka,hoću vezu,a sada kaže kako god želiš,pošto sam ja napisala da bih se pomirila sa mojim nekadašnjim dečkom,iako je on voleo puno da se svadja,ja sam rekla da mislim da će se on možda promeniti,a ovaj udvarač mi je napisao da ne veruje,ali kao srećno ti bilo.Pa posle toga sam napisala da moram da verujem da će se bivši promeniti,udvarač mi je onda kazao žao mi je opet ćete povrediti,no kako god ti želiš.Bukvalno se da primetiti da ovoga puta nije rekao,raskini sa momkom,u odnosu na pre.Samo smo hteli drugarica i ja da vidimo reakciju njegovu.
Tako da kao da je zeleo a sada ne zeli
 
Vidi, takve devojke su zanimljive, zbog toga sto su mistične. Znaš ima nečeg tu.. Kao recimo kad trežiš zlato u nekoj reci (imaš emisije na discovery-ju). Ti možeš da nadješ al ti niko to ne garantuje. Isto je s tobom... Lep je tvoj način muvanja ali vremenom dosadi. Izadji na sastanak sa dečkom, inače možeš da ga skroz ohladiš.
Ali zar nije jasno da on više ne želi vezu?Rekao je kad sam ga pitala da li bi mogli da budemo zajedno,da ne veruje u to.Ja sam ga pitala,jel ti stvarno misliš da ako ne veruješ u nešto,da to moze da se ostvari?Rekao je da,ali za stvari koje imaju potencijala.On ne moze da zna da li nesto ima mogućnost dok ne razgovara uživo sa nekim.
 
Ali zar nije jasno da on više ne želi vezu?Rekao je kad sam ga pitala da li bi mogli da budemo zajedno,da ne veruje u to.Ja sam ga pitala,jel ti stvarno misliš da ako ne veruješ u nešto,da to moze da se ostvari?Rekao je da,ali za stvari koje imaju potencijala.On ne moze da zna da li nesto ima mogućnost dok ne razgovara uživo sa nekim.
Ako neko kaže ne verujem,meni to znači da ne želi,da želi rekao bi verujem.
 
Ali zar nije jasno da on više ne želi vezu?Rekao je kad sam ga pitala da li bi mogli da budemo zajedno,da ne veruje u to.Ja sam ga pitala,jel ti stvarno misliš da ako ne veruješ u nešto,da to moze da se ostvari?Rekao je da,ali za stvari koje imaju potencijala.On ne moze da zna da li nesto ima mogućnost dok ne razgovara uživo sa nekim.
Šta je tu čudno??! Kako on može da zna sa kim ima posla...
 
Drugo... Zamisli krenes u pricu sa jednim muskarcem. I njega bivsa zivka, on se premislja, u nekoj su svadji pa se mire.. Kako bi reagovala na to? Jel bi pokusala da ga osvojis zbog sujete kao trofej? Mislis li da je to dobra osoba da planiras decu sa njim?
Ne planiram da se pomirim sa bivšim,drugarica je predložila,ja sam usvojila njen predlog i stavili smo ga na test.
Njegova reakcija je bila zbunjujuća,kao da nešto hoće,pa neće.Ja sam mu rekla da je neozbiljan.
 
Stavila si ga na test. Puklo sve predji dalje. Ili sto da ne imaj avanturu.
Pa to se tako kaže.Nije to baš test,nego smo shvatili da je bolje da vidimo kako će da reaguje.Meni deluje kao da on više ne želi vezu o kojoj je pre pričao.Ali moguće je da nikada nije ni hteo vezu,već samo kombinaciju.A od kombinacije sa mnom nema ništa,ne tražim avanture.
 
Stavila si ga na test. Puklo sve predji dalje. Ili sto da ne imaj avanturu.
Drugarica kaze da se pojavila verovatno neka druga devojka,samo nece da kaze.Ili je u vezi sa drugom,pa krije.Pošto je to onako bilo s neba pa u rebra,jedan dan je rekao da ja pricam previse napred o stvarima koje se veca je verovatnoca nece desiti.Tako da je tada u tom danu pokazao da ne želi,a posle četiri dana,sam je rekao da ne misli da bi mogli da budemo zajedno.Tu je kao razlog naveo slucnosti i razlike.Uglavnom,razlike su beznacajne,lupam ja volim zelenu boju,on žutu,ja volim na primer podne,on jutro.I tako.
Ili je želeo da nadje izgovore.
 
Mislim da si dovoljno dobila saveta od drugarice. Igrale ste igru i nije vam prosla. Probaj takodje da necije interesovanje i otvaranje komunikacije prihvatis kao gratis otvoren prostor ka necemu mogucem lepom, a ne kao prednost u smislu "on je mene prvi startovao". On je nanjusio igru i sada je igra. Ako je pametan, postojace i neka druga.
 
Mislim da si dovoljno dobila saveta od drugarice. Igrale ste igru i nije vam prosla. Probaj takodje da necije interesovanje i otvaranje komunikacije prihvatis kao gratis otvoren prostor ka necemu mogucem lepom, a ne kao prednost u smislu "on je mene prvi startovao". On je nanjusio igru i sada je igra. Ako je pametan, postojace i neka druga.
Ne razumemo se,niko nije igrao igru,samo smo htele da vidimo reakciju,jer znate i sami,ako Vam je stalo do nekoga,nikada nećete reći kako želiš.
Pre bi sam rekao ostavi momka,hocu vezu sa tobom,a sada kaze kako zelis?Ja nisam stvar,vec živo biće,a igru igra svo vreme on,jer menja svoje razmišljanje,ne mozete Vi nekome sa nekim pravom da se udvarate i da pricate da ste spremni na ozbiljnu vezu,pa onda kada dodje do konačnog pitanja,da kažete da ste ukapirali da niste tip za vezu.Onda se kaze otvoreno hoću seks i gotovo.A ne da mi glumata kako ima neke namere sa mnom.
 

Back
Top