Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

to je mali uzorak.

Kada prodje neko ko je zgodan i lepo obučen i ostavi za sebe lep miris.. ne znam koja žena se ne okrene osim ako je baš introvertna i u svojim mislima pa ne primećuje ko prolazi

Falim te Bože da se neka ne folira da je monahinja

(Mada ne znam zašto koristim reč monahinja kad je opštepoznato da monahinje imaju veoma aktivan seksualni život)

Ovo pretvaranje žena da ne reaguju na mušku pojavnost mi je zaista next level susramlje-izazivajući puritanizam

ne toliko muziku, koliko popularnost... jer su se palile i one koje nisu posebno slušale muziku.. bili su popularni.
Ali isto tako ne može se baš reći da su u istom procentu bili popularniji ružniji muškarci, mada i oni imaju svoje obožavateljke.

Tačno jeste da žene više vole moć možda, ali uz loš izgled teško da moć može da prođe, osim baš kod nekih žena koje su siromašne pa se pale na pare, ili i same željne neke vrste moći, pa da je to toliko jak motiv da prevlada ružnoću.
Bitlsi su bili popularni medj' zenskim svetom bili jer je to bilo doba oslobadjanja mladjih zena, i bunt protiv roditelja/skola koji su imali stroga zastitnicka pravila prema zenama. Svojevrstno 'Up yours' drustvu, posebno tim institucijama koje su gusile zenski individualni izbor.

'Neces ti da mi pricas ko je dobar momak kevo, ja cu sama da biram na koga cu da se lozim!'.

Ceo konzervativni sistem se uvek zasnivao na labavim, laznim i folirantskim odnosima, i prvom prilikom kada je dobio mogucnost da pukne- pukao je.

Bitlsi su bili popularni medj' zenskim svetom bili jer je to bilo doba oslobadjanja mladjih zena, i bunt protiv roditelja/skola koji su imali stroga zastitnicka pravila prema zenama. Svojevrstno 'Up yours' drustvu, posebno tim institucijama koje su gusile zenski individualni izbor.

'Neces ti da mi pricas ko je dobar momak kevo, ja cu sama da biram na koga cu da se lozim!'.

Ceo konzervativni sistem se uvek zasnivao na labavim, laznim i folirantskim odnosima, i prvom prilikom kada je dobio mogucnost da pukne- pukao je.

МЈок,

Данас, после 60г. је то натегнута прича.

У питању је конзумеристичка маскулптура и корпорационизам

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Samo da iskoristim temu i pitam : da li je istina da je Vučić zapretio da više neće biti predsednik? :sad2:

Kako cvrste tradicionalne vrednosti gube od trulih modernih vrednosti? :dontunderstand:
Константно пласирано тровање ума друже.
Нестабилним особама и личностима слабог карактера или жељњих пажне и материјалног лако пролазе такви наративи.

Back