Quantcast

Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Poruka
3.391
Lepo.Zavisi koliko imate godina.
36, žena 26. Msm da je to standard koji vredi slediti. Doduše, u ranim dvadesetim sam se ujednako ložio na starije tete, ali samo seksualno. Nikad romantično. Ne ide to, starija žena i mlađi muškarac u dugoročnoj vezi su iščašena mešavina.

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.496
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
Kako to misliš "da možete da birate"?

Zorica Aca

Početnik
Poruka
22
IMG_20200527_141800_1_1.jpg
IMG_20200527_141800_1_1.jpg

MisterNo011

Početnik
Poruka
1
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
Uvek sa starijom jer mogu nesto da naucim...jer je opustenija, slobodnija. Zna sta hoce, sta nece, ne stidi se....ne ogranicava se ni na koji nacin....ne "rve" se s tobom, ne takmici se.....zna i postuje polne razlike i uloge....prosto zna vise, slobodnija je i uziva vise i sve to pokazuje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.