Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

Константно пласирано тровање ума друже.
Нестабилним особама и личностима слабог карактера или жељњих пажне и материјалног лако пролазе такви наративи.
Ne mogu licnosti i individue da budu nestabilne za sistem u jakim tradicionalnim institucijama. Cela poenta tradicionalizma je kolektivisticka i anti-individualisticka, znaci, kolektiv ce resavati sve te individualne slabosti. Ako kolektiv ne moze da resi indiviudalne slabosti, to znaci da je nesto trulo u drzavi Danskoj tradicionalnoj.
 
Danskoj tradicionalnoj.

Урушаваш институције.
Држава днска, слободно можемо проширити, свет је урушен.
све традиционалне вредности изгубиле на значају.
можда је традиционално груби назив.
вредности које су истински пријале људима.
имамо материјално друштво које не преза од ничега.
глобални проблем.
свидело се то неком или не, није то изражајни проблем дела света или само балкана, Србије.
шта више.
 
Урушаваш институције.
Држава днска, слободно можемо проширити, свет је урушен.
све традиционалне вредности изгубиле на значају.
можда је традиционално груби назив.
вредности које су истински пријале људима.
имамо материјално друштво које не преза од ничега.
глобални проблем.
свидело се то неком или не, није то изражајни проблем дела света или само балкана, Србије.
шта више.
Ako su istinski prijale ljudima, ne bi se urusile nekakvim trulim vrednostima.

To sto su im prijale u narativima, to je laz, maska, foliranje, fikcija. Vecina ljudi po narativima baljezga svasta.

Da su ljudi ranijih vremena bili neki moralni dzinovi, ne bi se tradicionalni sitem koji su gradili raspao.
 
Da su ljudi ranijih vremena bili neki moralni dzinovi, ne bi se tradicionalni sitem koji su gradili raspao.

Не говоримо о моралним џиновима.
Не преувеличавајмо.
Људи су све несрећнији а све материјално богатији.
Свако ко је имао прилике дошао је до овог закључка.
Можда не свако али огромна већина.
 
Kako cvrste tradicionalne vrednosti gube od trulih modernih vrednosti? :dontunderstand:

Mozda nisu bile tako cvrste kako pricate? :think:

Какве модерне вредности,?!?, .. тај процес модерне је завршен пре више од 100.г. и тада су започети процеси постмодерне, а они су завршени одавно...итд

Не разумеш и не знаш основне културолошке и цивилизацијска процесе.

То су завршени друштвени процеси...
 
Какве модерне вредности,?!?, .. тај процес модерне је завршен пре више од 100.г. и тада су започети процеси постмодерне, а они су завршени одавно...итд

Не разумеш и не знаш основне културолошке и цивилизацијска процесе.

То су завршени друштвени процеси...
ostaje iskazivanje unutrašnjeg bića u prostorno vremeskom enterijeru,sa naglaskom na zapreminu:zcepanje::hahaha:
 
Имам доказ да мушкарци женама уопште нису телесно и духовно привлачни. Траже материјално стање код мушкараца. Тачно је да се од пара живи иако је то полуистина, и одбијају некога јер је сиромашан. Али како и од чега оне живе када су саме? Јесу ли тада материјално богате, не верујем да су материјално богатије и да живе одлично кад су саме. Као да су сви богати док су сами па их веза са неким осиромашује.



Пошто је њима боље да су сиромашне а саме него да су сиромашне али са неким, то значи да су љубав и хемија њима скроз небитни. Већег доказа нема, нека неко покуша да ме демантује да то није доказ, неће успети. Ја бих увек радије бирао да сам сиромашан а да имам љубав него да сам исто сиромашан али и усамљен. То је за мене само један велики плус иако је материјално стање исто, преживљавање са неким ми је далеко боље него преживљавање док сам самац.
 

Back
Top