Quantcast

Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Van razuma

Domaćin
Poruka
4.465
Ljudi moji decu hoću za 5 ili 6 godina,smatram da svako ko zeli ozbiljnu vezu,treba i da se uda-oženi nakon odredjenog doba.Problem je što se dotičnom sve čini daleko.Ja imam utisak kao da on neće ništa osim seksa bez obaveza
Pa i on stalno menja iskaz, oce decu,nece decu, za dva meseca nekoliko puta promenio misljenje, bre, znas koliko to puta ima da se promeni za pet set godina :fdlan:

gost 427187

Aktivan član
Poruka
1.548
Ok. Mislim da su samo dve opcije u pitanju i ni jedna nije povoljna za tebe.
Ili mu se svidja neka starija, a ti si mu rezerva ako mu tamo ne krene ili je nedotupavni balavac koji nema pojma sta hoce.
U obe varijante treba da ga precrtas.
Kakve emocije, nisi mu ni oci videla. Brisi to.
Ne,mi se nismo uživo ni videli.Hteo je vezu i da izadjemo.Što se tiče te teme starija ili mladja,priznao je da mu se mozda više svidjaju starije od njega,iako je ranije pričao da bi voleo mladju.Pričamo o decku koji ima 23 godine

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.830
Mozes li da mi objasnis, u kakvoj je vezi to sa naslovom teme?
Mozda mogu da pomognem?
Deluje mi kao da njemu nije vazno sa kim će da bude.Dok se dva meseca nabacivao,govorio mi je da ostavim mog decka,ali moj bivsi i ja smo raskinuli odavno.Htela sam da ga upoznam kroz konverzaciju,da bih izasla sa njim.Kada spomenem moju drugaricu koja je ostavila decka,on dobacuje komentare,ja cu je usrećiti-njegov komentar na moju rečenicu da moja drugarica želi pomirenje sa deckom.Kad sam rekla da moja drugarica zeli da ima dete za tri godine,on je rekao mogu ja da joj pomognem oko deteta,u prevodu ja zelim da joj napravim dete,a nije ni nju uzivo video.On kao on lajkuje puno devojaka po mrežama društvenim,i sad ja ne znam kakva je on licnost.Prvo je rekao da bi voleo vencanje i decu,kasnije za par meseci da ne bi voleo da se zeni i ima decu,a onda kad sam mu skrenula paznju na nesto stoje rekao,rekao je da bi voleo da ima decu ali ne i zenu.I sta sada?U sta da verujem?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.830
Pa i on stalno menja iskaz, oce decu,nece decu, za dva meseca nekoliko puta promenio misljenje, bre, znas koliko to puta ima da se promeni za pet set godina :fdlan:
Očigledno.Zato i kažem ne znam šta misli.Prvo,drugo,treće,prvo voli mladje,pa starije,a neće da prekinemo konverzaciju.Meni kad neko kaze da ne veruje da bi mogao da bude sa mnom na osnovu konverzacije,a nije me ni video,a da je pre nekoliko meseci verovao,to je za mene resenje da ne moram nikad ni da ga vidim.Ja zaista ne znam sta je njegov cilj u svemu

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.830
Ok. Mislim da su samo dve opcije u pitanju i ni jedna nije povoljna za tebe.
Ili mu se svidja neka starija, a ti si mu rezerva ako mu tamo ne krene ili je nedotupavni balavac koji nema pojma sta hoce.
U obe varijante treba da ga precrtas.
Kakve emocije, nisi mu ni oci videla. Brisi to.
Ili možda još gore da se spandjao sa nekom,a sa mnom hoće da se dopisuje iz dosade.Jer evo razlike prevelike na početku je govorio da veruje da ćemo biti zajedno,i kada sam ga posle nekoliko meseci pitala da li veruje da bi mogli da budemo zajedno rekao je da ne veruje,ali ko zna,voleo bi da se upoznamo.Šta znači odjednom ne verujem?Isto što i ne želim.Na pitanje da li bi kada bi mogao da biras vise voleo da budemo devojka i decko u budućnosti ili prijatelji,rekao je prijatelji,jer kao oni mogu da se vole umerno da traje decenijama a veza pukne.Nekako kao da je sam sleteo sa toga da hoce vezu na to da zeli prijateljstvo.Ima 23 godine,deluje mi neozbiljno,i nije mi jasno zašto želi da nastavi konverzaciju,već sam ga bila blokirala pa mi je poslao zahtev sa novog profila.

gost 427187

Aktivan član
Poruka
1.548
Ili možda još gore da se spandjao sa nekom,a sa mnom hoće da se dopisuje iz dosade.Jer evo razlike prevelike na početku je govorio da veruje da ćemo biti zajedno,i kada sam ga posle nekoliko meseci pitala da li veruje da bi mogli da budemo zajedno rekao je da ne veruje,ali ko zna,voleo bi da se upoznamo.Šta znači odjednom ne verujem?Isto što i ne želim.Na pitanje da li bi kada bi mogao da biras vise voleo da budemo devojka i decko u budućnosti ili prijatelji,rekao je prijatelji,jer kao oni mogu da se vole umerno da traje decenijama a veza pukne.Nekako kao da je sam sleteo sa toga da hoce vezu na to da zeli prijateljstvo.Ima 23 godine,deluje mi neozbiljno,i nije mi jasno zašto želi da nastavi konverzaciju,već sam ga bila blokirala pa mi je poslao zahtev sa novog profila.
Ne pokusavaj da razumes. Tracenje vremena. Rasipanje energije. Cekaju te mnogo veci izazovi u zivotu. Blokiraj.

MrNapokon

Elita
Poruka
16.480
Da Vam nešto kažem,šta bi ste Vi mislili o osobi koja prvo priča da hoće decu i brak,pa kasnije da neće,pa onda da ipak hoće dete a i ne da se oženi?Eto srela sam takvu osobu i sad Vi meni recite kakve on namere ima?Šta je istina tu?
Mozda ga neko smara pitanjem dece pa onda izbegava konkretan odgovor.

srba84

Početnik
Poruka
10
Pa eto,bravo,slažem se sa Vama.Lik o kome pričam,kada sam pomenula da sam devojka koja želi ozbiljnu vezu,na primer od 5-6 godina,pošto sam jako mlada,i da bih posle toga želela brak i decu,bukvalno kao da se uplašio toga,dva meseca je bio napadan,da izadjem sa njim i pričao mi je priču da je emotivan,maštovit i romantičan,ja sam rekla da sam zauzeta,zanimalo me je koliko je tip zagrejan i ozbiljan,sam mi je predlagao vezu,i kada sam konačno rekla,možda je vreme da izadjemo,onda sam ga i pitala,da li veruješ da bismo mogli da budemo zajedno,na šta je odgovorio da ne veruje.A zašto ne veruje?Šta mislite?Ja mislim da je samo hteo kombinaciju.
Iskreno, mislim da si ga ubila u pojam. Nekad je lepo dok se čeka, nekad hoće da dosadi. Imam utisak kao da potpisuje ugovor da bi izašao sa tobom..

srba84

Početnik
Poruka
10
Znate šta meni nije ok?
To što vecina muškaraca danas gleda devojku na osnovu fizičkog izgleda,a ne gleda osobine koje ona poseduje.Sve koje su u mladosti lepe,poružne vremenom.
Šta će biti onda sa onim koje su već ružne??
Da Vam nešto kažem,šta bi ste Vi mislili o osobi koja prvo priča da hoće decu i brak,pa kasnije da neće,pa onda da ipak hoće dete a i ne da se oženi?Eto srela sam takvu osobu i sad Vi meni recite kakve on namere ima?Šta je istina tu?
Bez uvrede, direktno u lice...
Prvo je mislio da može imati brak i decu s tobom. Onda si ga istraumirala.. Kadnije se smorio i hteo samo da te odje.. pa ti čuvaj dete sama ako to želiš.

Poslednja izmena:

Van razuma

Domaćin
Poruka
4.465
Šta će biti onda sa onim koje su već ružne??

Bez uvrede, direktno u lice...
Prvo je mislio da može imati brak i decu s tobom. Onda si ga istraumirala.. Kadnije se smorio i hteo samo da te odje.. pa ti čuvaj dete sama ako to želiš.
Ma pusti je bre, gde se prepada muskarac sa decom, a nisi jos u vezi sa njim... to se ni u vezi ne spominje

Do maticara nista...

AlucarD84

Primećen član
Poruka
898
to se ni u vezi ne spominje
Zašto ne ako je veza ozbiljna ili ide ka tome?
Možda ne treba odmah prvih ~godinu dana o tome pričati dok ne prođe faza zaljubljenosti ali posle ako se ostaje duže treba videti gde veza vodi i ima li budućnost i potencijal za nešto više ili ne.

Svakako je bolje to uraditi nego se razvlačiti sa nekim 5-6 i više godina i na kraju se raskantati pa opet sve ispočetka graditi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.