Quantcast

Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.084
P ok, meni deluje da si ti ok, iskrena, ne igras igre, sami ti se momci udvaraju, tebi je to ispod casti, razumljivo. Pa ti nemas problem onda... Sto tolika frka oko jednog neodlucnog muskarcica koji pritom i laze.
Pa nije frka.Mislim da sam nešto tokom konverzacije osetila,tada kada je pričao priču da je romantičan,emotivan,mastovit,a posle tri meseca je pričao da je da nije romantican,hladan,da nije maštovit.Drugo odakle njemu smelost da mi se udvara a nije me ni video,slike su jedno,uživo smo svi mnogo lepsi.

MrNapokon

Elita
Poruka
15.602
Pa nije frka.Mislim da sam nešto tokom konverzacije osetila,tada kada je pričao priču da je romantičan,emotivan,mastovit,a posle tri meseca je pričao da je da nije romantican,hladan,da nije maštovit.Drugo odakle njemu smelost da mi se udvara a nije me ni video,slike su jedno,uživo smo svi mnogo lepsi.
Pa eto prekrsio je zakon radi tebe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.