Quantcast

Muškarci,da možete da birate,da li biste bili pre sa mladjom ili starijom devojkom u vezi,od Vas?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.084
Dragi moji,
često me interesuje mišljenje drugih momaka,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.

Sebastian4

Aktivan član
Poruka
1.718
Dragi moji,
vrlo često sretnem neku devojku koja je u vezi sa momkom,a starija je dve ili tri godine od njega.
Pa,da možete da birate,pošto ne znamo ko će se u nas zaljubiti,da li biste pre bili sa mladjom ili sa starijom devojkom u vezi?
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Napomena:Držimo se teme,zezanja su dozvoljena,ali ne previše.Traže se odgovori na datu temu.
Pre sa mladjom, ali ne previse mladjom.
Nekako je logicnije da se ja divim njenoj lepoti nego ona mojoj:lol:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.265
Dragi moji,
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
2-3 godine je puno kada imaš 16 potpuno besmisleno postaje kasnije, tako da nemam problem sa tim. A podsvesno ili ne uvek sam bio sa mlađim devojkama ili u generaciji +- 2. Da li je to izbor ili mi se tako zalomilo stvarno ne znam :lol:

radyu5

Veoma poznat
Poruka
11.001
Dragi moji,
Ako sa mladjom,zašto?
Ako sa starijom,zašto?
Obrazložite odgovor.
Jao bre cico dokle više sa ovakvim temama. Valjda su demoni prošlosti konačno nestali.
@tema
Sa mlađom, naravno. Zato što je mlađa lepša.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.