Može li gej biti vernik?

Ко жели да ризикује широко му поље, али не заборави онај цитат који си и ти постављао:

8-9. Ако ли те рука твоја или нога саблажњава, одсијеци је и баци од себе; боље ти је ући у живот хрому или кљасту него ли да имаш двије руке или двије ноге, а да те баце у огањ вјечни. И ако те око твоје саблажњава, извади га и баци од себе; боље ти је с једним оком у живот ући него да имаш два ока, а да те баце у пакао огњени.
Ako je to greška prirode što ja smatram onda nije greh bolest je bolest i ne bira, ako je orijentacija onda je sodomija jer prkose prirodi
 
Dobro, znači brate Koslave ti smatraš da je to opredeljenje.
Наравно са мањим или већим упливом животних прилика, склоности, итд.
Ако је неко рођен као мушко, или женско са свим физичким особинама и потенцијама пола, та фраза осећа се као заробљен у туђем тијелу једноставно не пије воде.
То је врло клизаво и опасно тло, тај осјећај да је неко у туђем тијелу, неко може осјећати да има 12 година иако има 50 и да ли му се може судити за нешто што евентуално учини?
 
Наравно са мањим или већим упливом животних прилика, склоности, итд.
Ако је неко рођен као мушко, или женско са свим физичким особинама и потенцијама пола, та фраза осећа се као заробљен у туђем тијелу једноставно не пије воде.
То је врло клизаво и опасно тло, тај осјећај да је неко у туђем тијелу, неко може осјећати да има 12 година иако има 50 и да ли му се може судити за нешто што евентуално учини?
Pa zato i kažem da je bolest. Ja sam jasan, sve su to psihički problemi, ali ti mi nisi jasan komplikuješ, ako nije bolest onda se opredelio/la da bude homoseksualac
 
Ako je to greška prirode što ja smatram onda nije greh bolest je bolest i ne bira, ako je orijentacija onda je sodomija jer prkose prirodi
Ако мислиш на сина Афродите и Хермеса, то је можда грешка природе, али је такође посљедица гријеха због "размножавања блиских сродника, али таквих је занемарљиво мали број, углавном су то физички зџрави мушкарци или жене који умисле да су нешто друго.
 
Наравно са мањим или већим упливом животних прилика, склоности, итд.
Ако је неко рођен као мушко, или женско са свим физичким особинама и потенцијама пола, та фраза осећа се као заробљен у туђем тијелу једноставно не пије воде.
То је врло клизаво и опасно тло, тај осјећај да је неко у туђем тијелу, неко може осјећати да има 12 година иако има 50 и да ли му се може судити за нешто што евентуално учини?
Hoces da kazes da ne postoje osobe od pedeset godina koje razmisljaju kao dvanaestogodisnjaci?
Od pedeset ne jer im je zivotni vek obicno kraci ali nazalost ima ih.
 
Ако мислиш на сина Афродите и Хермеса, то је можда грешка природе, али је такође посљедица гријеха због "размножавања блиских сродника, али таквих је занемарљиво мали број, углавном су то физички зџрави мушкарци или жене који умисле да су нешто друго.
Kaži brate," tako su hteli " da se ne nagovornjavamo
 
Pa zato i kažem da je bolest. Ja sam jasan, sve su to psihički problemi, ali ti mi nisi jasan komplikuješ, ako nije bolest onda se opredelio/la da bude homoseksualac
Па гријех је болест, у сваком погледу, али болесник треба да тежи исцјелењу, а не да велича своју болест и да је предлаже другима као узор.
 
Hoces da kazes da ne postoje osobe od pedeset godina koje razmisljaju kao dvanaestogodisnjaci?
Od pedeset ne jer im je zivotni vek obicno kraci ali nazalost ima ih.
Мислио сам на пунољетне, који своје склоности кажњиве законом могу почети правдати на тај начин да су дванаестогодишњаци или петнастогодишњаци заробљени у туђем тијелу.
 
Па гријех је болест, у сваком погледу, али болесник треба да тежи исцјелењу, а не да велича своју болест и да је предлаже другима као узор.
Ne pričam o pederčinama, već o ljudima koji boluju od neizlečive bolesti urođene kao bilo koji fizički i mentalni poremećaj.
 
Prihvatili vi ili ne postoje ljudi ciji mozak ne funckionise u skladu sa telom u kom se nalaze.
Osecaju se zato kao musko zarobljeno u zenskom telu i obrnuto.
Nije im lako boriti se sa tim u ovom vremenu kada ih mnogi stavljaju na stub srama.
 
Nemoj samo da zapitkujes nego prvo odgovori ono sto sam ja tebe pitao > sta je pokajanje ako nije ono sto sam ja gore napisao ?
Tvoju verziju, izvoli......
Nisi ti meni nista odgovorio.
Od tebe na forumu nikada ni za sta ne videh odgovor, samo zapitkujes ko dete od pet godina.
Tako da, mani me ti tvojih dosadnih ponavljanja recenica kako tebi niko nista ne odgovara, po tome si poznat svima :)
 
Ne pričam o pederčinama, već o ljudima koji boluju od neizlečive bolesti urođene kao bilo koji fizički i mentalni poremećaj.
Али каква је болест у питању, ако није физичка, нећеш ваљда тврдити супротно од модерне психијатрије која тврди да није у питању никакав поремећај већ ствар слободе избора :per: .
 
Али каква је болест у питању, ако није физичка, нећеш ваљда тврдити супротно од модерне психијатрије која тврди да није у питању никакав поремећај већ ствар слободе избора :per: .
Ja mislim da je to mentalna bolest kao i medicina što je mislila.
A šta ti misliš, još se nisi konkretno izjasnio.
 
Nekad su i crnci bili niža vrsta ljudi, gledali ih ko majmune, a jednom hrišćaninu ne priliči da osuđuje i naziva sve što nije po njegovom standardu.
Možda se vi i osećate hrišćanima ali vaše osude govore suprotno
Гледајући кроз хришћанско учење, црнци никад нису сматрани за нижу расу, а опет се понављам, не осуђује се грешник него гријех, јер људи падају у гријех по својој слабости, дакле не суди се због слабости, већ се осуђује гријех како би се грешник усмјерио на прави пут.
 

Back
Top