Mi Srbi smo mnogo glup narod

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Plava Bilja:
Pokusaj da imas plan, ali ga nikako nemoj zacrtatavati, zapamti, nikad ne bude onako kako mislis, moze da bude bolje, moze gore, ali nikad bas tako kako se zacrta.Najvise dobije onaj koji nista ne ocekuje, jer, sta god dobije on je dobio.
Ne zelim da te ometam (niti to mogu) samo te prijateljski upozoravam, deca se i ne prave po narudzbini, verovatno nisi tako ni mislila, ali zvuci prilicno grubo.....
Uostalom, koliko sam razumela, ti hoces da ZIVIS punim zivotom, da se provodis, a sve sto usput se desi, desilo se(ili nije)?
Pa, tvoje pravo, pa ga iskoristi na najbolji moguci nacin, verovatno da, kad toliko zahtevas imas sta i da pruzis:)

Ti si jedan obican papagaj Biljo.To sve isto ja kazem kad pocnem da pricam o teoriji planova.
 
Corto Malteze:
A u Beogradu od septembra uvode radno vreme kafića, posle 23.00h, nema rada, osim ako nisi noćni klub, a to će moći da bude svaki ugostiteljski objekat koji odabere svoje radno vreme od 17.00-04.00h, sumnjam da će beogradski kafići na Obiliću recimo ili u Silicon Valey ispustiti jutarnju kaficu iz svog menija.

A uostalom odakle tebi vremena za sva ta silna događanja, četvoro za redom treba da zakmeči, narednih 8 godina zaboravi na dešavanja.

Ja imam tek 27 godina, mogu da pocnem da radjam tek za 7 godina.

Kad pocnem da radjam decu, za jednu godinu, ili za 7 godina, onda cu ici na decja desavanja, a deca ce ici i u vrtic, pa cu onda za to vreme dok su deca u vrticu ici i na neka desavanja za odrasle. :D
 
luckastalutkica:
Vama koji ste od rodjenja u Beogradu, zaista ni ja ne zavidim, zato sto su vas vec svi upoznali u vasem komsiluku, tu ste stekli neke etikete, i morate da se uklopite u taj sablon, brzo se zivi, nema se vremena, a odrasli ste tu i ne mozete da spoznate lepotu svega toga sto ima u Beogradu zato sto je vama to sve prirodna stvar, za nas koji smo novi u Beogradu, Beograd je jedno neistrazeno, sareno mesto i neosvojeno.

Nisam ja rodjen u Bgd ja sam dosao tek na studije :-)
Beograd mi jeste bio zanjiljiv par godina ali kazem ti ne da zivim za tajno.
Ali ja sam mogu ti reci jedan od redjih koji tako razmislja :-)
 
_Milanche_:
Nisam ja rodjen u Bgd ja sam dosao tek na studije :-)
Beograd mi jeste bio zanjiljiv par godina ali kazem ti ne da zivim za tajno.
Ali ja sam mogu ti reci jedan od redjih koji tako razmislja :-)

Obratila sam se onima koji su rodjeni u Beogradu na osnovu citata toga sto si ti napisao.Ja sam jedna od redjih, naravno, ja sam jedna od redjih koja uopste razmislja :D , iznenadio bi se kad bi nekako uspeo da sagledas kako ljudi malo razmisljaju, vecinom ponavljaju kao papagaji ono sto neko drugi, na primer ja, smisli i kaze.
 
luckastalutkica:
Nemojte se tripovati da cete sad da predvidite tok dogadjaja, svako ko pokusa da predvidi moje postupke i moja osecanja jednostvno napravi golemu glupost i ja cu sad javno da napisem,pare koje cu uskoro dobiti, i o kojima pricam u kontekstu njihovog ulaganja u moje odseljenje u Beograd, necu uloziti za moje odseljenje u Beograd, bez obzira sto odseljenje jako zelim.Medjutim, te pare su nedovloljne da ja njima otkupim svoj zivot kakav hocu u Beogradu.Za moje odseljenje mora da prodje neko vreme, treba mi podrska decka, i obezbedjeni prihodi.Bez toga, necu se odseliti do daljnjeg.

Uh, sad si mi olaksala. Evo, ja, celu noc sam probdeo razmisljajuci na temu "lutkastalutkica, njeni planovi i osecanja" :???:
 
luckastalutkica:
Ja imam tek 27 godina, mogu da pocnem da radjam tek za 7 godina.

Kad pocnem da radjam decu, za jednu godinu, ili za 7 godina, onda cu ici na decja desavanja, a deca ce ici i u vrtic, pa cu onda za to vreme dok su deca u vrticu ici i na neka desavanja za odrasle. :D
Lepa moja, da ti kaze Bilja iliti papagaj sto ti rece (to je ono pod tri vodorovano sa tri slova-ara- cini mi se:) ti imas "samo" 27 i jos sebi dajes fore za radjanje, ja imam 28 i imam dete od 6 godina, i ni u cemu me nije omela, naprotiv, mom zivotu daje dimenziju i smisao kao sto niko nikada nije i nece:)
Pozdarvlja tebe papagaj, a ti radi sa svojim zivotom sta ti je volja..
I samo da znas, nisi me uvredila sa onim "papagaj", prosto TI mene ne mozes nikako da uvredis, pa shvati kako ti volja.
 
Ne mogu da odolim:) otkud da se dosad nisi sita nauzivala?
Mislim, nisi u prvoj mladosti, bilo je vremena, i mislim da sam ja u prednosti. Kad ti budes gajila, moja ce vec biti velika, ja cu malo u provod, i nisam ja mnogo zahtevna.
Malo u pozoriste (zamisli, ima ga i u mome gradicu) malo s prijateljima tu i tamo.... naravno, sve vodeci racuna o tome sta prilici mojim godinama :lol:
 
luckastalutkica:
Ja imam tek 27 godina, mogu da pocnem da radjam tek za 7 godina.

Kad pocnem da radjam decu, za jednu godinu, ili za 7 godina, onda cu ici na decja desavanja, a deca ce ici i u vrtic, pa cu onda za to vreme dok su deca u vrticu ici i na neka desavanja za odrasle. :D

Hahahahaha, ako si htela da me nasmeješ, evo kočim se od smeha....Ja imam tek 27 kaže.
Sestro slatka, dobro ti kaže Bilja, ako se nisi nauživala do sada onda misim_stvarno -nećeš nikada. Nego rađaj tu dečurliju, i zaboravi na Bgd ovo ti je jedna obična selendra, i osim gomile ljudi nema ništa više nego tvoje Užice, a i deca će ti biti srećnija u manjoj sredini nego li u ovoj džungli betonskoj.
'Beš Beograd i ja ću da se selim, samo da skontam gde.
 
luckastalutkice ti si vec sa 27 godina matora za udaju , i to nisam ja kriv zato sto je to tako nego majka priroda koja je to tako postavila i koja kaze da zena treba prvo dete da rodi najkasnije do 25te godine zivota jer ako radja kasnije, dolazi do raznih komplikacija, neuporedivo mnogo vise rizika i slicno. Jednostavno sto rece neko ako se do sada nisi izivela i prozivela neces nikada .

Kad ti mislis da pocnes radjas ? Sa 35 godina? Pa nije ni cudo sto se u Srbiji radja 0.88 dece po zeni . Jer mi hocemo da pobedimo biologiju i prirodu i mi hocemo da nase zene pocnu da radjaju u 35toj godini al to, i ako bih ja voleo da to tako moze - nije bioloski moguce.

Voleo bih i ja da zivim 150 godina i da budem tinejdzer i da zivim mladalackim zivotom do 65te godine al na zalost u sadasnjem trenutku to nije moguce :( :lol:
 
Chedo Kokardic:
Voleo bih i ja da zivim 150 godina i da budem tinejdzer i da zivim mladalackim zivotom do 65te godine al na zalost u sadasnjem trenutku to nije moguce :( :lol:

i bre chedo brate...ja tacno 63 i ko decak, evo nek ti kazu...niko se ne zali. jes da cu da opandrknem negde usput, al ce brate da bude to u trenutku naslade, a ne ko ovi sto samo tupe i drndaju zivana...pljuc srbi ovo...pljuc srbi ono :D
 
marlоn:
i bre chedo brate...ja tacno 63 i ko decak, evo nek ti kazu...niko se ne zali. jes da cu da opandrknem negde usput, al ce brate da bude to u trenutku naslade, a ne ko ovi sto samo tupe i drndaju zivana...pljuc srbi ovo...pljuc srbi ono :D
Генерацијо (мога мужа!) Марлоне, пусти ову дечурлију. Јуре сопствени реп и незнају шта ће од себе. Нису запамтили муке и омладинске радне акције, као вид дивног и правог дружења, па самоуправљање, па..... Они су тешки и сами себи. А за то смо, делимично и ми криви због превелике заштите наших голубића. Ја сам прешла педесети, тек, али због своје професије знам све њихове муке. Мучи их лењост и ушушканост. Сиротиња се НИКАДА не жали. ОНА СЕ БОРИ и радује се сваком малом помаку.
 
ШЕШЕЉ:
Мора да има нека несрећна генетика у нама, никако да нешто научимо из историје... И после сваког рата нас има дупло мање... Мислим, далеко од тога да ми смета што по статистици у БГ има неколико пута више риба него нас, али време је да и оне почну да раде нешто. За почетак да почну да рађају Српску децу. Ја не знам шта би урадио некој кучки која се **** и рађа децу неком муслиману или хрвату, ко да није довољно што су нас вековима убијали, још Српкиње треба да им рађају децу... Све то уза зид... ...и ... ... јебати... :lol:

tebi sa takvim stavom nece ni jedna roditi :D

a seselj nije srpsko prezime :neutral:
 
Seselj ne da nije srpsko prezime, vec je Vjeko Seselj, konkretno, poznat u Srbiji kao Vojislav hrvatski element ubacen u Srbiju da napravi haos, i da sroza imidz i ugled Srbije u Evropi i svetu, sto je odlicno obavio...........kao i njegov prikan i zemljak Mesic........
 
paola:
Генерацијо (мога мужа!) Марлоне, пусти ову дечурлију. Јуре сопствени реп и незнају шта ће од себе. Нису запамтили муке и омладинске радне акције, као вид дивног и правог дружења, па самоуправљање, па..... Они су тешки и сами себи. А за то смо, делимично и ми криви због превелике заштите наших голубића. Ја сам прешла педесети, тек, али због своје професије знам све њихове муке. Мучи их лењост и ушушканост. Сиротиња се НИКАДА не жали. ОНА СЕ БОРИ и радује се сваком малом помаку.
Jedva sam se odlučio šta da boldujem.... Paola.... Šta sad da kažem... Rekao bih al' ne smem, a nije ni lepo... Znaš to već...
I zato nemoj više. Ovakve stvari vređaju svako normalno čeljade. I izazivaju reakciju koja će ih koštati isključenja. Nemoj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top