Mi Srbi smo mnogo glup narod

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"u provinciji trendovi dolaze kasnije i znatno izmenjeni"
----------------
Zavisi sta nazivas provincijom, koliko vidim cela Srbija je provincija osim Beograda?
Jednom sam ovde napisala da je "provincija" samo geografska odrednica, mnogo gore je biti provinicjalac (palancanin) u dusi.
Naravno, ti imas pravo da tezis visem i boljem, i ja ti zelim da uspes........a meni sva blaga ovog sveta da poklone, ne bih mrdnula odavde. Vazno je da VOLIM moj mali gradic, da sam u njemu srecna, za trendove mnogo ne brinem, trend kao trend, uvek prodje.......
Ali, samo napred, drzim ti fige:)
 
Zarathustra:
Само ме мало копа ово око брачног потписа.... мало сам неповерљив :roll:

To zbog bracnog potpisa u ovom slucaju kad bi bilo ovako kao sto sam ovde pisala, to je samo zbog toga sto stvarno necu, kao sto ni do sad nisam, da se raspravljam i da se svadjam, nego hocu da moze svako da ode, to jest da mogu ja da odem, ako ovo drugo uradi nesto pogresno.Deca imaju pravo na izdrzavanje od oca i to je sve.Najvise mrzim neko natezanje kad dodje do nekih problema u vezi, pa makar to bila i veza sa decom.

A jos sta mogu da radim u Beogradu a ne mogu u Uzicu, to su skole stranih jezika, skole plesa, mnogo raznih mogucnosti za decu da se raznovrsnije zabave i da imaju lepse detinjstvo.I tamo ce to sve da ide sa mnogo manje tenzije i opustenije, bez uskladjivanja sa skoro svakodnevnim familijarnim i komsijskim skupovima.
 
Plava Bilja:
"u provinciji trendovi dolaze kasnije i znatno izmenjeni"
----------------
Zavisi sta nazivas provincijom, koliko vidim cela Srbija je provincija osim Beograda?
Jednom sam ovde napisala da je "provincija" samo geografska odrednica, mnogo gore je biti provinicjalac (palancanin) u dusi.
Naravno, ti imas pravo da tezis visem i boljem, i ja ti zelim da uspes........a meni sva blaga ovog sveta da poklone, ne bih mrdnula odavde. Vazno je da VOLIM moj mali gradic, da sam u njemu srecna, za trendove mnogo ne brinem, trend kao trend, uvek prodje.......
Ali, samo napred, drzim ti fige:)


Pleonazam. Vec sam opomenuo pilgrim.
 
luckastalutkica:
To zbog bracnog potpisa u ovom slucaju kad bi bilo ovako kao sto sam ovde pisala, to je samo zbog toga sto stvarno necu, kao sto ni do sad nisam, da se raspravljam i da se svadjam, nego hocu da moze svako da ode, to jest da mogu ja da odem, ako ovo drugo uradi nesto pogresno.Deca imaju pravo na izdrzavanje od oca i to je sve.Najvise mrzim neko natezanje kad dodje do nekih problema u vezi, pa makar to bila i veza sa decom.

A jos sta mogu da radim u Beogradu a ne mogu u Uzicu, to su skole stranih jezika, skole plesa, mnogo raznih mogucnosti za decu da se raznovrsnije zabave i da imaju lepse detinjstvo.I tamo ce to sve da ide sa mnogo manje tenzije i opustenije, bez uskladjivanja sa skoro svakodnevnim familijarnim i komsijskim skupovima.

Нема фрке ! Ево кад дођеш у БГ, ја те водим у кинески ресторан и наравно на оперу. ;) :-D
За остало ћемо да се договоримо о том по том.... :roll:
 
Silent Bob:
Biljana platno belese
na Ohridski te izvori
Biljana savete davase
i o palanci odlucivase...

To Biljo, cepaj!
Sta ti nije jasno, evo za tebe cu izdvojiti jos par minuta svog dragocenog vremena
Ja mogu samo da pocepam svoje platno, savet nisam davala iz zle namere, a nije ni savet, cista konstatacija, po meni.
Ja nisam snob, ja cu da priznam bez ikakvog mucenja da sam palancanka, ali, citajuci ovde mnog komentare velegradjana (cast divnim izuzecima) ja se bogami nosim mislju da napisem Kronoku palanackog uma
 
Plava Bilja:
Sta ti nije jasno, evo za tebe cu izdvojiti jos par minuta svog dragocenog vremena
Ja mogu samo da pocepam svoje platno, savet nisam davala iz zle namere, a nije ni savet, cista konstatacija, po meni.
Ja nisam snob, ja cu da priznam bez ikakvog mucenja da sam palancanka, ali, citajuci ovde mnog komentare velegradjana (cast divnim izuzecima) ja se bogami nosim mislju da napisem Kronoku palanackog uma
E Biljo zaljubio sam se u tvoj avatar.. ali stvarno... mogu li ja da glumim u filmu kad ti Kronoku ekranizuju! Evo ja znam da glumim.

Pogledaj:

Glumim

Glumim

Glumim...

Sta kazes a?
 
Zarathustra:
Ахахахаха, прочит'о си га на кеца ! :lol:

Човек - општинар.... кад је тако обавештен о стању новоуписаних што нам онда не приопЋи колико то има тренутаЋно Шипоса у Краљеву ? :roll:


Nisam opstinar, nego sam bio u opstini poslom i usput video na stolu gomilu nekih uverenja sa siptarskim imenima i upitao cinovnika "sta je to" a on mi rekao da to Siptari sa Kosova i iz inostranstva salju izvode od svoje dece za upis u drzavljanstvo Srbije. Kratko i jasno.
 
King David:
Pleonazam. Vec sam opomenuo pilgrim.

Tebi je pilgrim odgovorila odavno na taj tvoj navodni 'pleonazam'... :lol: Ne preskaci sta ti je napisano i ne citaj samo sta ti se svidja, ili bar ostani dosledan tome....
A i nemoj sa mnom oko srpskog jezika, ipak ga znam mnogo bolje i od tebe i od vecine.... :lol:
I da, nemas sta ti mene da opominjes, nisi mi ni mama ni tata...
cccc....decace, decace...obrati paznju na izbor reci, valja pomalo....
 
torrente_bg:
Devojka je moron.Zato je i jadna ova Srbija jer 50% njih iz unutrasnjosti imaju san da dodju u bg.
Zamisli koliko su jadni njihovi snovi.A BG je selendra teska.
torente,necu da kazem da nisi upravu...mislim jesi...ali nemoj da krivis ljude zato sto ne znaju za bolje.
Mnogima u Srbiji je san BG...stvarno koliko su ti snovi jadni. Ali sta ces...ljudi ne znaju za bolje,nisu videli bolje...i misle da je to najbolje sto postoji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top