(ТикТок) Да ли су Срби први народ?

Доказа има колико хоћеш:

1707794180166.png

1707794201292.png

1707794223711.png
 
Срби нису мали народ:


;)
Vole Srbi da im neko podilazi i da ih laze vise nego da jedu parizer.
Mali jesmo, mnogi gradovi imaju vise stanovnika nego cela Srbija.
103 smo https://sr.wikipedia.org/wiki/Списак_држава_по_броју_становника
Paragvaj i Bugarska su nam komsije.
Prvih 35 imaju preko 42 mil stanovnika a prvih 15 preko 100 miliona - e to su veliki narodi
A to sto smo lako ginuli jer smo podlozni manipulaciji ne daje nam velicinu nego glupost
 
a šta sad ovo "hledeno"? To je neki sad novi trend na tiktoku, ili šta?
I ne pričaj budalaštine, nije ledeno doba "počistilo neandertalce", sa aspekta genetike i ti si od 1-5 % neandertalac:
https://humanorigins.si.edu/evidence/genetics/ancient-dna-and-neanderthals#:~:text=Neanderthals are known to contribute,et al., 2015).
"I2/I2 narod" Jaooooooj 🤦‍♂️
Ajde molim te pogledaj šta znači imenica "narod" u srpskom jeziku, imaš svu silu izvora; i koliko je retardirana ideja "genetskog naroda".

...na-ROD i potiče od reči ROD, gde smo svi ROD
što sa vama judeo cincarim nije slučaj, sa vama MI nismo ROD!
prvi na-RODOVI su bili zajednice KRVNOG SRODSTVA
i dok je tako bilo MI SRBI smo vladali ovim kontinentom
a kako smo počelo preko HRIŠĆANSTVA da primamo i kurtu i murtu
u naše redove, propadosmo!
verovatno je hrišćanstvo zato i stvoreno, da NAS SRBE uništi?!
 
Vole Srbi da im neko podilazi i da ih laze vise nego da jedu parizer.
Mali jesmo, mnogi gradovi imaju vise stanovnika nego cela Srbija.
103 smo https://sr.wikipedia.org/wiki/Списак_држава_по_броју_становника
Paragvaj i Bugarska su nam komsije.
Prvih 35 imaju preko 42 mil stanovnika a prvih 15 preko 100 miliona - e to su veliki narodi
A to sto smo lako ginuli jer smo podlozni manipulaciji ne daje nam velicinu nego glupost
Објаснио Пајкић не мери се то само по броју становника.
 
...na-ROD i potiče od reči ROD, gde smo svi ROD
što sa vama judeo cincarim nije slučaj, sa vama MI nismo ROD!
prvi na-RODOVI su bili zajednice KRVNOG SRODSTVA
i dok je tako bilo MI SRBI smo vladali ovim kontinentom
a kako smo počelo preko HRIŠĆANSTVA da primamo i kurtu i murtu
u naše redove, propadosmo!
verovatno je hrišćanstvo zato i stvoreno, da NAS SRBE uništi?!
Ja sam judeo cincar, a? Gde si čuo taj izraz, negde pred radnjom ili u kafani, pretpostavljam?
Neću da ulazim u to da je pozivanje na slavnu prošlost, bilo stvarnu ili naučnofantastičnu kao šta je to ovde slučaj, jasan simptom u kakvoj bedi taj vršilac radnje živi i kako mu je današnjica siva a perspektiva crna.
Neću da ulazim u to da bi etimološke analize pojmova trebalo da rade ljudi koji su za to osposobljeni, a ne goveda koja ni sopstveni jezik neznaju a kamoli koji strani i barataju sa sveukupnim fondom od 100- 200 reči iz materinjeg i onda kad čuju neki izraz negde u kafani za njega zapnu i ponavljaju ko mutav na telefonu.
Nebi ovde da se bavim da se ovakve "teorije" ne iznose u javnost bez aluminijske folije na glavi koja će da te zaštiti od kemtrejlsa i da ti CIA ne pročita misli.
Nebi se bavio ni tvojim pobesnelim fašizmom, antisemitizmom i ksenofobijom jer izgleda da su ti te karakteristike imanentne.
Za sve to ovde gore navedeno postoje stručnjaci, potrebna ti je samo uputnica od tvog lekara opšte prakse i već će neko da te pregleda, napravi CT i popriča sa tobom.
Posete psihijatrima više nisu bauk, nemaš čega da se stidiš.
 
Poslednja izmena:
По свему томе, нарочито ово последње. Српски народ и култура су веома допринели светском култури.
Jel vise pomoglo to sto smo izmislili hijeroglife ili sto smo dali
sokratovica, aristetolovica i platonica - mislim na one filozofe
Il mozda dela mocartovica ili bahovica
Il mozda leonardovic iz vince ?
 
Jel vise pomoglo to sto smo izmislili hijeroglife ili sto smo dali
sokratovica, aristetolovica i platonica - mislim na one filozofe
Il mozda dela mocartovica ili bahovica
Il mozda leonardovic iz vince ?
Не заборави Лутера који је био Лужички Србин.
Елем, сви су они допринели,свако на свој начин, цивилизацији какву данас знамо.
 
Kakva besmislica, mali narodi su opsednuti ovakvim i sličnim gupostima, kad nemaš ništa onda imaš ovako nešto, najstariji narod, nebeski narod, mitove, "veličanstvenu istoriju", veličanje ratnih zločinaca...
Srbi su jedni od najvećih mitomana.

Mi smo posebna carevina u Dalmaciji i Panoniji, i to pomazana i sveta i od pamtivjeka, nismo mi nikakav mali narod.
 

Back
Top