Mi Srbi smo mnogo glup narod

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ШЕШЕЉ:
Мени је уследио бан кад сам то рекао за Дулићку, тако да молим те да се од сад понашаш фино иначе ћу да те пријавим... Вређаш мог председника странке... ;)

pazi ga sto mi preti :D

potresla sam se :neutral:

a sudeci po tvojim postovima,ti si ban dobio zbog neceg drugog :D
 
Banshee:
pazi ga sto mi preti :D
potresla sam se :neutral:
a sudeci po tvojim postovima,ti si ban dobio zbog neceg drugog :D

??? Стварно??? Заиста не знам на шта мислиш??? :-D У сваком случају, мани се приче те о Усташама... Нисам успео да докажем за Дулићку, па нећеш ни ти за Шешеља... 8-)
 
ШЕШЕЉ:
??? Стварно??? Заиста не знам на шта мислиш??? :-D У сваком случају, мани се приче те о Усташама... Нисам успео да докажем за Дулићку, па нећеш ни ти за Шешеља... 8-)

ja nista ne dokazujem samo konstatujem poreklo prezimena.i nisam spominjala ustase nego hrvate,ali ti izgleda imas neki problem sa razlikovanjem ta dva :D

Plava Bilja:
Hrvatski nick?
Seselj je Srbin, ja sam jednom ovde postirala "suve" cinjenice, ali je Iron smesta obrsao temu!
Ja vise volim "Hrvata" Seselja od "Srpkinje" Dulic 8-)

opet nekakvo dokazivanje 'suvih' cinjenica :D
nije sramota biti ni hrvat ni srbin,ni 'hrvat' ni 'srbin' niti bilo sta drugo. ne znam u cemu je problem sa tim kad ste se uhvatili toga ko pijan plota :neutral: ko da vas nesto muci oko toga kad se toliko bavite dokazivanjem porekla :?
 
Banshee:
ja nista ne dokazujem samo konstatujem poreklo prezimena.i nisam spominjala ustase nego hrvate,ali ti izgleda imas neki problem sa razlikovanjem ta dva :D



opet nekakvo dokazivanje 'suvih' cinjenica :D
nije sramota biti ni hrvat ni srbin,ni 'hrvat' ni 'srbin' niti bilo sta drugo. ne znam u cemu je problem sa tim kad ste se uhvatili toga ko pijan plota :neutral: ko da vas nesto muci oko toga kad se toliko bavite dokazivanjem porekla :?
Ala nam ocita :roll:
Pa, ne moze meni neko da kaze da sam Eskimka kad nisam, ne mislis?
Narocito ako je to u negativnoj konotaciji kao sto je slucaj sa Seseljem!
 
ccc,biljo,ja sam samo skrenula paznju seselju da je licemeran zbog onoga sto je napisao pre neku stranu i rekla sam i zasto.

a uopste nije negativna konotacija,jer ja nemam nista protiv hrvata,srba sa hrvatskim prezimenima,hrvata sa srpskim prezimenima a kad smo vec kod toga ni protiv eskima.
negativne konotacije nema,ti si je sama osmislila i sama je forsiras jer ko sto rekoh nesto ti smeta kada toliko moras da dokazujes necije poreklo.evo sad me podseti, neki dan u politici sam procitala da je i hitler dokazivao da isus nije jevrejin nego arijevac :roll:
 
Banshee:
ccc,biljo,ja sam samo skrenula paznju seselju da je licemeran zbog onoga sto je napisao pre neku stranu i rekla sam i zasto.

a uopste nije negativna konotacija,jer ja nemam nista protiv hrvata,srba sa hrvatskim prezimenima,hrvata sa srpskim prezimenima a kad smo vec kod toga ni protiv eskima.
negativne konotacije nema,ti si je sama osmislila i sama je forsiras jer ko sto rekoh nesto ti smeta kada toliko moras da dokazujes necije poreklo.evo sad me podseti, neki dan u politici sam procitala da je i hitler dokazivao da isus nije jevrejin nego arijevac :roll:
Pa, draga moja, ti kao da si pala s neba pravo na diskusiju?
Upravo se ovde danima potecira Seseljevo "poreklo" (i mesecima unazad) a ti mene optuzi da sam "sama osmislila"!
Ja samo mogu da zakljucim da smo ziasta glupi, a to ne bi ni bio toliki greh da nismo i do bola bezobrazni.
Optuziti mene da sam u najmanju ruku umislila da Seselj zbog svog prezimena ovde (i u kod nekih u Srbiji) biva napadan i pljuvan, cist je bezobrazluk.
"Vjeko-Vjekoslav Seselj"-nisam ja prekrstavala i pokrstavala coveka, i na kraju krajeva, ne interesuje me. Drazi mi je od ex-premijera Dulic 8-)
 
trenutno ga jedino ti ovde potenciras :neutral:

nisam ti se ni obratila,sama si se ubacila u ono sto sam rekla seselju i u ovome sto smo mi pricali upravo si ti ta koja je pocela da tupi o njegovom poreklu i da iznosi tzv. suve cinjenice,ko da je nekoga zaista briga za to :neutral:

tebe je jedan bezazleni komentar toliko pogodio da si krenula da me zavlacis u neke diskusije i teme od pre par meseci.

ja samo kazem da seselj nije srpsko prezime,ali da meni to ne smeta.sa druge strane licemerno je imati nick sa hrvatskim prezimenom i pljuvati po istom.

punto final.sve je jasno ko dan.

a sad me izvini,imam obaveze koje se ne ticu dokazivanja tudjeg porekla.
 
Banshee:
trenutno ga jedino ti ovde potenciras :neutral:

nisam ti se ni obratila,sama si se ubacila u ono sto sam rekla seselju i u ovome sto smo mi pricali upravo si ti ta koja je pocela da tupi o njegovom poreklu i da iznosi tzv. suve cinjenice,ko da je nekoga zaista briga za to :neutral:

tebe je jedan bezazleni komentar toliko pogodio da si krenula da me zavlacis u neke diskusije i teme od pre par meseci.

ja samo kazem da seselj nije srpsko prezime,ali da meni to ne smeta.sa druge strane licemerno je imati nick sa hrvatskim prezimenom i pljuvati po istom.

punto final.sve je jasno ko dan.

a sad me izvini,imam obaveze koje se ne ticu dokazivanja tudjeg porekla.
Izvini, ali ovde nigde ne pise gde se smem ubacivati a gde ne :roll:
Ubacicu se gde ja hocu, to ne zavisi od tebe.
Uostalom, ja nisam naivkla na takav nacin razgovora, prilicno prostacki i drzak, pa cu odstupiti, da ne bih inace tebi morala reci da setas (ne bilo ti zapovedjeno).
Samo ti izvrsavaj svoje obaveze, nadam se mnogo efiksnije i na mnogo kulturniji nacin nego ovde :roll:
 
Nije mi jasno što neki potenciraju Voja hrvat,kada to nije tačno,čovek je to i dokazao svojim rodoslovom,znam sigurno jer sam video njegov rodoslov,a i znam čoveka lično.
Mnogi u nedostatku argumentacije potežu neke teze i nebuloze.
Jesmo glupi kad nasedamo na provokacije i dozvoljavamo da nas drugi svađaju,a svađaju nas oni koji su plaćeni za to.
Hrvatska ne da ni jednog svog koljača ‚‚ustašu‚‚,kao ni srpske poturice iz Bosne što ne daju svoje baliste,samo mi srbi isporučujemo svoje junake.E ZATO SMO GLUPI.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top