mi kuguarke

šta je IR uređaj?:rotf:

ovde se kaze nachtsichtgerät a u vojsci se valjda kaze IF (Infra Red) unaj uredjaj sto koriste specijalci i u ratu da vidis po mraku

0_4328_img.gif

- - - - - - - - - -

a vidim ja cim si ti uredjaj procitala blokirao mozak i nisi mogla vise da povezes sta moze IR da znaci :rotf:
 
Poslednja izmena:
ovde se kaze nachtsichtgerät a u vojsci se valjda kaze IF (Infra Red) unaj uredjaj sto koriste specijalci i u ratu da vidis po mraku

0_4328_img.gif

- - - - - - - - - -

a vidim ja cim si ti uredjaj procitala blokirao mozak i nisi mogla vise da povezes sta moze IR da znaci :rotf:
Zvučalo je zastrašujuće.... a tako i izgleda.
Ako moram ovim da lovim muškarce, neću se omrsiti uskoro.....:rotf:
 
Jasno je da mnogo toga nije jasno.
Kada mozes nekome da otmes 'partnera' znaci da tu vec nesto ne stima.
Ja pristajem da mi svako ko moze preotme takvog 'partnera' i miraz cu da mu dam.
Zasto zadrzavati nekoga kome nije dobro.

ma pusti ti to, ja koliko znam iz prica, svalerke su uvek bolje od zena, naravno dok su svalerke
ako si je preoteo i sad je tvoja zena, na isti k. mu dodjes, pretvori se svalerka u zenu :lol:
 
Jasno je da mnogo toga nije jasno.
Kada mozes nekome da otmes 'partnera' znaci da tu vec nesto ne stima.
Ja pristajem da mi svako ko moze preotme takvog 'partnera' i miraz cu da mu dam.
Zasto zadrzavati nekoga kome nije dobro.

:ok: Ovo i jeste poenta.
Oni koji cuvaju partnere stavljajuci im bukagije pa se hvale vernoscu su vise nego smesni. Samo ako ima siroko polje pred sobom a ostane ipak okrenut tebi vernost ima vrednost. Sve ostalo je lazno, iznudjeno, nametnuto...

A i oni koji misle da su "oteli" nekoga se samoprecenjuju. Oteo se on sam. Da se nije oteo njoj, oteo bi se nekoj drugoj. Tu pretencioznosti nema mesta. :)
 
pa ima istine da je svalerka 'bolja"od zene
gledas je samo kad je nasmejana,zeljna,namirisana,raspolozena...a zena ustane rascupana,sa papilotnom u siskama,pocne da bogoradi sto nisi spustio dasku,kuka sto nisi izbacio djubre,dere se na decu,mirise na zaprsku,hrce kad se prevali na ledja...
 
Pa dobro, nije da se zudelo za provodjenjem vremena uz Blekicu. :malav:
A Cvetna je iznela onu korisnu foru kad se doceka zeleno svetlo na semaforu - ne zuriti da se predje pesacki, propustiti napred cice sa kvalitetnim pozadinama i nogarima i razmotriti ih onako u hodu. :deda2:
 

Back
Top