Kinezara sve, ako mi veruješ

Ja bih rekla simpatičnost i zdrava sigurnost.
To je zato što je ti voliš a ona nema komplekse. Ali objektivno, ako joj loše stoji ne postoji tehnika kojom minić ili helanke može dobro da "iznese". S druge strane- nek nosi ako želi, pa kako god iznela, šta je boli uvo uostalom. Jel sad treba da se zavije u mantiju zato što voli da jede a prokleta hrana se lepi. :(:mrgreen::heart:
Ona je takva da me suštinski i nije pitala za mišljenje :lol: nego više to nekako naglas razmišljala. Isprva sam se šokirala( u sebi :lol: ) jer nije mali višak kg u pitanju ( + 20, ili više). Međutim, vrlo brzo sam skapirala da joj nije stajala drugačije od uobičajene garderobe - na kraju krajeva , to je ona i toliko je bila vesela, puna energije da sam automatski podigla palac. :D
 
Teško je naći ženu bez ikakvih kompleksa,...sve nam nešto smeta, kad udare i hormoni naj.bale smo!
Kad je mlada žena nesigurna to još i nekekako ispadne simpatično,...nama "matorima" se čak ni pretklimax ne prašta. Strašno! :hehe:
P.S. Mlađa sam bila mnogo normalnija, by the way! Boli me uvce realno,...nego neću decu da blamiram.
 

Back
Top