Kinezara sve, ako mi veruješ

Mislim, viđala sam i viđam sjajno obučene devojke i žene na ulici , do perfekcije da se prosto iznenadim otkud toliko kreativnosti, ovo je ništa.

Nabusita je...tipa Bobic Mojsilovic kada pocne da davi kako ona nosi bolje buvljak nego druge Sanel jer je ona licnost koju krpa ne koristi vec njen sarm i dzak cini privlacnim. Ko ne zna sta je skladno placa skupo, bla bla.

Taj tip.

Nabusita je...tipa Bobic Mojsilovic kada pocne da davi kako ona nosi bolje buvljak nego druge Sanel jer je ona licnost koju krpa ne koristi vec njen sarm i dzak cini privlacnim. Ko ne zna sta je skladno placa skupo, bla bla.

Taj tip.
Али то јесте тако. Није ред да о себи то говори, али је апсолутна истина.

Али то јесте тако. Није ред да о себи то говори, али је апсолутна истина.

Ta zena je oportunisticki prevarant:lol:.

Ne mozes, Mina, bez prirodne tkanine da postignes dobar izgled, 300 dinara je kafa, bukvalno, ili je odeca prejeftina ili je solja kafe skupa, nema trece.

Uvek za to da se ojaca fair trade u modnoj industriji. Da se vratimo onome da odaberemo, platimo posteno i nosimo dok se ne izlize, a ne da pravimo planine od majica koje kostaju kao soljica kafe iz kineskih fabrika koje nose toliko nesrece na kicmi.

Bolje da je usla u Arilje i kupila majicu k'o covek. Nego vole da masu tim buvljacima i kineskim radnjama jer se narod na to pali.

Ta zena je oportunisticki prevarant:lol:.

Ne mozes, Mina, bez prirodne tkanine da postignes dobar izgled, 300 dinara je kafa, bukvalno, ili je odeca prejeftina ili je solja kafe skupa, nema trece.

Uvek za to da se ojaca fair trade u modnoj industriji. Da se vratimo onome da odaberemo, platimo posteno i nosimo dok se ne izlize, a ne da pravimo planine od majica koje kostaju kao soljica kafe iz kineskih fabrika koje nose toliko nesrece na kicmi.

Bolje da je usla u Arilje i kupila majicu k'o covek. Nego vole da masu tim buvljacima i kineskim radnjama jer se narod na to pali.
Ма не, мислила сам на то како неко и у јефтинијем може изгледати као милион долара, ако то уме да носи.
Нисам баш мислила на кинеску синтетику.

Ма не, мислила сам на то како неко и у јефтинијем може изгледати као милион долара, ако то уме да носи.
Нисам баш мислила на кинеску синтетику.
"Ume da iznese" u smislu da je zgodan i sve mu dobro stoj, inače mi je ovo fraza. Ne postoji takav neko ko "ume da se nosi".
Ljudi padaju na priče raznih foliranata.

Ta harizma je uglavnom, ako ne i 100% - foliranje. Držanje je pitanje zdravlja tela.
То је толико нетачно.
Или имаш харизму или је немаш. То не можеш да исфолираш, види се на километар кад је извештачено. У говору, у покрету, у осмеху.

То је толико нетачно.
Или имаш харизму или је немаш. То не можеш да исфолираш, види се на километар кад је извештачено. У говору, у покрету, у осмеху.
I za ovu ste to rekli, ne vidite da je namešteno

Harizma je izvikana. Sve te za koje se kaže kako "umeju da iznesu" su naučile pokret, govor, osmeh...
Ili su toliki samoljubivci i egocentrici, a smrtnici misle da je to nekakva harizma.

Jedino one nadrkane manekenke umeju da iznesu, ako ćemo baš.

А за ову девојку се не сећам да сам рекла да има харизму, већ да нема комплексе и да је сигурна у себе.

Harizma ili sigurnost ili simpatičost , ne znam šta je ali sećam se moje drugarice u srednjoj školi sa dobrim viškom kg. Stvarno jeste bila i ona obuče mini haljinu , baš ono minić i pita me : " Jel da da mi je super ?" Ja potvrdim i nisam ništa slagala, umela je da je iznese.:D:heart:
Дебељуце су често преслатке, веселе, духовите, врцаве, имала сам и ја једну такву другарицу.

Harizma ili sigurnost ili simpatičost , ne znam šta je ali sećam se moje drugarice u srednjoj školi sa dobrim viškom kg. Stvarno jeste bila i ona obuče mini haljinu , baš ono minić i pita me : " Jel da da mi je super ?" Ja potvrdim i nisam ništa slagala, umela je da je iznese.:D:heart:
Ja bih rekla simpatičnost i zdrava sigurnost.
To je zato što je ti voliš a ona nema komplekse. Ali objektivno, ako joj loše stoji ne postoji tehnika kojom minić ili helanke može dobro da "iznese". S druge strane- nek nosi ako želi, pa kako god iznela, šta je boli uvo uostalom. Jel sad treba da se zavije u mantiju zato što voli da jede a prokleta hrana se lepi. :(:mrgreen::heart:

Back