Kinezara sve, ako mi veruješ

Naša simpatična reporterka Tanja već mesecima zaustavlja devojke po Beogradu i pita ih gde su kupile svoju odevnu kombinaciju i koliko ista košta. Odgovora i autfita ima raznih - do onih skupocenih komada, pa sve do onih koji su kupljeni u radnjama sa polovnom odećom.

Međutim, posebnu pažnju privukla je jedna Beograđanka koja je bila brutalno iskrena. Naime, ona je Knez Mihailovom ulicom šetala u stajlingu koja je oličenje elegantnog i poslovnog stajlinga, a iznenadićete se kad čujete gde je kupila određene odevne komade.

"Kinezara sve, ako mi veruješ. Torba je "turški" "Replay" 10 evrići. Sako je "H&M". Majica je 300 dinara, sekn-hend. Ova suknja je negde iz Švajcarske i ovo su mamine italijanske čizme, ali ukradene od nje", ispričala je kroz smeh.

U komentarima ispod videa koji je pregledalo skoro 150.000 ljudi, mnogi su se oduševili koliko je iskrena, te su istakli da je "prava kraljica".

A gde je trema?:lol:

A gde je trema?:lol:
Sigurno ti je promaklo pitanje odmah ispod teme

IMG_9908.jpeg

Odevanje je čista zabava!
Krpetine obične, ali su mi uvek bile igrarija i izvor inspiracije.
Sportska odeća kao trenerke... to su mi prosto i samo prnje. Krpetine ili prnje? Uvek moje slatke i lepe krpice u mom slučaju!

A u vašem?
Mene za odecu ziga repic, ne uzivam i nije mi cista zabava svakodnevno oblacenje, mene to smara...
Volim da vidim lepo obucenu osobu, ali mene licno jako zamara da de bavim tim rabotama

Jedino mi se ta majica i dopada.Ta od 300
Suknja mi je katastrofa ne sada zbog dezena nego providna je , letnja, a čizme zimske , sako i majica proleće/ jesen.
Ne znam što su je toliko ishvalili.

Meni se dopada

A i djevojci se dopada

I pepo je sve to složila i lepo joj stoji

A sto se čizama tice zar pre dve tri godine nije bio trend varijanta letnjih čizama

❓

Da vas pitaju šta biste odgovorili ?

Kada pitaju ljude direktno, verovatno ljudi odgovore direktno.

Sebe ne vidim u turskim kopijama, niti bih kupovala, niti bih nosila, niti bih lagala ako bih nosila.

Sasvim mi je okej imati budzet za odecu. Imam ga i ja...ali kineskim radnjama i turskim kopijama nisam sklona, radije bih sila i krojila sama. I ponosno sasiveno nosila.

Naša simpatična reporterka Tanja već mesecima zaustavlja devojke po Beogradu i pita ih gde su kupile svoju odevnu kombinaciju i koliko ista košta. Odgovora i autfita ima raznih - do onih skupocenih komada, pa sve do onih koji su kupljeni u radnjama sa polovnom odećom.

Međutim, posebnu pažnju privukla je jedna Beograđanka koja je bila brutalno iskrena. Naime, ona je Knez Mihailovom ulicom šetala u stajlingu koja je oličenje elegantnog i poslovnog stajlinga, a iznenadićete se kad čujete gde je kupila određene odevne komade.

"Kinezara sve, ako mi veruješ. Torba je "turški" "Replay" 10 evrići. Sako je "H&M". Majica je 300 dinara, sekn-hend. Ova suknja je negde iz Švajcarske i ovo su mamine italijanske čizme, ali ukradene od nje", ispričala je kroz smeh.

U komentarima ispod videa koji je pregledalo skoro 150.000 ljudi, mnogi su se oduševili koliko je iskrena, te su istakli da je "prava kraljica".

Nije stvar u tome šta nosi i šta je obukla,...već koliko "zaudara" njen izgovor, na trulež od "Beogradskog". Fujjj,...i nije za bolje! Gore bi izgledalo da sa ovakvim rečnikom fura "Pradu".😎

Back