Ljubav na prvi pogled......

@Skvo

Nisam grub nego realan, sad sto je nekome realnost gruba, sta da mu radim, nije moj problem (:

Inace to dalje, sto pominjes, to nesto sire, nije ono po cemu ja gazim ovde. Ja gazim po latichinom (dark lady), omalovazavanju, matematike, logike i sl. Ona hoce bajkovit svet, u kome vladaju nadprirodne i neobjasnjive sile, koje treba da prihvatimo, da im se divimo i da ih smatramo nedokucivim, dogmatskim... tralala... bullshit... nece da moze.
Verujem da joj se nece svideti ni tvoje objasnjenje uz pomoc psihologije. Jbga, nema magije tu... trt.
u stvari psihologija je majka svih nauka :wink: i bas htedoh da kazem koliko se slazem sa skvo
ne znam stvarno o cemu pricas :lol::lol::lol: jer te to moj avatar nagoni na takve asocijacije :lol::lol::lol: neverovatno..ne radi se o magiji,nigde nisam tako nesto spomenula,i ne znam odakle ti takav utisak..
ljudi se stravicno plase pomisli da svet oko sebe potpuno ne razumeju,da su mozda svi dokazi i zakoni do kojih se doslo potpuno netacni i da je istina mozda potpuno drugacija...bes ti sve ljude koji raspravljaju o postanku i smislu zivota..eto kll je otkrio :wink:
eto totalno se prebacih na neke teme o kojima se moze danima pricati...jbt kad ti kazem da znam kuda vode ove diskusije sa ljudima koji razmsljaju kao ti onda znam..ne vidim poentu dalje rasprave,daleko od toga da bezim od nje,al ne vidim svrhu
 
i ne radi se o vilama i vesticama i princevima i cemu vec...
radi se o sopstvenim osecanjima..ali koji to k*rac znaci..to ne mozes da stavis u j*benu formulu...j*ebi ga eto sedi i izracunaj tu ljubav kakva i kolika treba da bude,udari joj sve fine matematicke parametre..
i jos jedna stvar..kada iko bude ikad stigao do srece us pomoc matematike ja cu da mu skinem kapu i da se kunem u njega do kraja zivota
 
@Lat'ca
Ti si imala keca iz matematike, sve cetiri godine, zar ne?
nisam..jel ti krivo sad :lol::lol::lol: svojevremeno sam isla na takmicenje..sva sreca ubrzo odustah od takvih gluposti :lol::lol:
jbt kakav si lik..ne nemam traume vezane za matematiku...zamisli ne stavljaju je svi na tron i amin..nista osim toga :lol::lol::lol:
kll jesmo li zavrsili..blaf mogla sam lepo ko covek,kao banshi,da kazem dobro i zavrsim :lol:
stooo ne mogu da se uzdrzim nikad od natezanja..
kll ovaj seks mi vise ne prija..gledam u tv preko tvog ramena..dakle to nije to..bolje da okoncamo :lol::lol:
 
Eh da vas dvoje, ne interesuje me predmet vashe rasprave , jer oboje greshite.A rezultat toga ce se ocrtati ionako kroz vashe emotivno bitisanje.

Trenutno pak u glavi imam sliku mog profesora inzenjerskih nauka koji kaze da bog nije stvorio zene za nauku.Pa nudi objasnjenje , da niko drugi sem zene ne moze sa omalovazavanjem govoriti o necemu sto ne zna , i ne samo sto ne zna nego nije ni kadra da razume.
A ovo kazem , jer sam odjednom dobila zelju da coveka castim pivom i potapshem ga po ramenu.
 
Eh da vas dvoje, ne interesuje me predmet vashe rasprave , jer oboje greshite.A rezultat toga ce se ocrtati ionako kroz vashe emotivno bitisanje.

Trenutno pak u glavi imam sliku mog profesora inzenjerskih nauka koji kaze da bog nije stvorio zene za nauku.Pa nudi objasnjenje , da niko drugi sem zene ne moze sa omalovazavanjem govoriti o necemu sto ne zna , i ne samo sto ne zna nego nije ni kadra da razume.
A ovo kazem , jer sam odjednom dobila zelju da coveka castim pivom i potapshem ga po ramenu.

eto vidis...zna profesor:)
 
I da dodam da ako neko smatra da se od metematike niko nije ovajdio , taj isti moze da ode jedno sest meseci u neku sklepanu kolibu na livadi , bez struje i vode , i da,kad bude cuvao ovce njima prodaje tu pricu.
Posto vec nije kadar da pojmi sta to znaci civilizacijski pomak.
 
I da dodam da ako neko smatra da se od metematike niko nije ovajdio , taj isti moze da ode jedno sest meseci u neku sklepanu kolibu na livadi , bez struje i vode , i da,kad bude cuvao ovce njima prodaje tu pricu.
Posto vec nije kadar da pojmi sta to znaci civilizacijski pomak.


Jeste l' culi, kumo,
verujte, bez sale,
otvara se skola
za pacice male.

Tako je i bilo,
Verujte, bez sale,
otvorila se skola
za pacice male.

Svi pacici dosli,
na skamijam' stoje,
stari patak metno
naocare svoje.

Sve ih je upis´o
u katalog, male,
pa ih je proziv´o,
verujte, bez sale.

Pa se onda set´o
s ozbiljnoscu krutom,
ucio ih, ucio
i knjigom i prutom.

Ucio ih, ucio
od srede do petka,
al' se nisu odmakli
dalje od pocetka.

Nije bilo uspeha
uciteljskom trudu,
cela muka njegova
ostade zaludu.

nista vise ne nauci
Pacurlija ta,
nego sto je i pre znala:
Ga, ga, ga, ga, ga!
 
sta je civilizacijski pomak?omogucio ti da sto manje pomeras dupe :lol:
ah toliko smo daleko otisli,da ljudi padaju po ulicama i niko da im pridje,neki ljudi ni ne znaju sta znaci i kako izgleda ljubav,a mi sedimo i koristimo glupu masinu da bi vodili jos gluplje razgovore sa potpuno nepoznatim ljudima umesto da usmerimo tu energiju na prijatelje,porodicu...jeste,veliki napredak :wink:
 

Back
Top