Prvi i poslednji

ali svakako, ja barem tako mislim, udati se i roditi decu ne znači da treba da prestaneš da živiš
pod tim ne mislim da treba da visiš po splavovima i klubovima, nego da ne prestaneš da se družiš i zatvaraš isključivo u kuću
Ne smejem se tebi lično već mladalačkim i skroz pogrešnim principima. Bila sam kod drugarice što se udala iz srednje škole, odličan đak i muvala me večito sa drugarima njenog muža. Šta će njoj komšinica i drugarica sa 4 ćerke od kojih jedna polazi u srednju školu? Ja BiH se sad lepo obesila od muke kad vidim šta sam sve vreme radila, ali nije kasno.

Ne tad tek pocinjes da zivis smislen zivot,kako moze uopste da se poredi tinejdzersko proseravanje sa zivotom,to ne kazem za tebe nego se nimalo ne razlikuje od 15-20e godine izlazaka
pa pre bih rekla da počinješ živeti ozbiljniji život jer imaš mnogo veće odgovornosti, a da li je smislen, to zavisi od osobe do osobe, svako ima neki svoj smisao, ciljeve, želje

Ne smejem se tebi lično već mladalačkim i skroz pogrešnim principima. Bila sam kod drugarice što se udala iz srednje škole, odličan đak i muvala me večito sa drugarima njenog muža. Šta će njoj komšinica i drugarica sa 4 ćerke od kojih jedna polazi u srednju školu? Ja BiH se sad lepo obesila od muke kad vidim šta sam sve vreme radila, ali nije kasno.
kako misliš šta će joj drugarica sa 4 ćerke, ne razumem

Znaci ti mislis da ih neces imati da ces doveka isto razmisljati kao sad,kako su te roditelji odgajili ako su kao ti razmisljali
ne znam kako si zaključio to na osnovu ovoga što sam rekla, valjda je činjenica da tada živiš ozbiljniji život jer si doneo na svet novi život za koji si ti odgovoran
ja ne znam da li ću ih imati jer trenutno ni ne razmišljam o tome

ne znam kako si zaključio to na osnovu ovoga što sam rekla, valjda je činjenica da tada živiš ozbiljniji život jer si doneo na svet novi život za koji si ti odgovoran
ja ne znam da li ću ih imati jer trenutno ni ne razmišljam o tome
Pa pocni da razmisljas jer moze biti kasno a za zajebanciju uvek ima vremena sam i s nekim, da nadjes nekog kao sto je tvoja drugarica je bingo

Back