Ljubav

Nije ni tako bas
Jeste u slucaju dece npr
Volis ga a nije se ni rodio
Partnera? Pa ko se to zavoli instant
Naletis na njega dok setas ulicom, pogledi vam se sretnu i zavolite se?
Hehhehe
Jao

Нисам ни мислио у дословном смислу, мада има колико хоћеш примера да се љубав роди на првом састанку. А заиста је да или си способан да волиш, или не. Неко ко те не воли на почетку, неће те волети ни за 10 година.

a šta je to ljubav

Objasni čitavoj boje

Ajde da čujem :evil:

I kolko je recki potrebno koliko po broju iskustava da bi se moglo elaborirati o ljubavi

Ljubav je pažnja, ljubav je briga, ljubav je kad ti je stalo. Ljubav je kad ću podeliti na pola, ljubav je kad ću dati sve, ljubav je i laku noć, javi kad stigneš, hoćeš nešto da ti pokupim. Ljubav je činiti, ljubav je davati, ljubav je žrtvovati se, ljubav je braniti integritet tvoje izabrane osobe, ljubav je partner, podrška, razumevanje, snaga i slabost. Ljubav je i pripadanje, negovanje, ulaganje (psihičko, fizičko, emotivno, finansijsko, vremensko, životno).

Nije "gledam te nakežen kao tetreb po ceo dan", to je zaljubljenost i nije "uđem pa ću vidim", jer ljubav nije Maksi ili Lidl, uđem i vidim možda mi zatreba nešto.

Нисам ни мислио у дословном смислу, мада има колико хоћеш примера да се љубав роди на првом састанку. А заиста је да или си способан да волиш, или не. Неко ко те не воли на почетку, неће те волети ни за 10 година.
To je detinjasto
Ili brkas ushicenje i zaljubljenost sa ljubavlju
Niko se nije zavoleo na prvom sastanku

Ljubav je pažnja, ljubav je briga, ljubav je kad ti je stalo. Ljubav je kad ću podeliti na pola, ljubav je kad ću dati sve, ljubav je i laku noć, javi kad stigneš, hoćeš nešto da ti pokupim. Ljubav je činiti, ljubav je davati, ljubav je žrtvovati se, ljubav je braniti integritet tvoje izabrane osobe, ljubav je partner, podrška, razumevanje, snaga i slabost. Ljubav je i pripadanje, negovanje, ulaganje (psihičko, fizičko, emotivno, finansijsko, vremensko, životno).

Nije "gledam te nakežen kao tetreb po ceo dan", to je zaljubljenost i nije "uđem pa ću vidim", jer ljubav nije Maksi ili Lidl, uđem i vidim možda mi zatreba nešto.

ja vama nemogu objasniti o čemu ja želim popricati i šta je tema

Vidim iz ovih odgovora

Неко ко те не воли на почетку, неће те волети ни за 10 година.

То није тачно.

На почетку може свашта да буде, зато што на почетку не знаш ништа о тој особи.

Али како пролази време, тако је све више и више упознајеш а твоја осећања кристалишу.

То није тачно.

На почетку може свашта да буде, зато што на почетку не знаш ништа о тој особи.

Али како пролази време, тако је све више и више упознајеш а твоја осећања кристалишу.

Оно што видиш у првих месец дана максимално, гледаћеш и наредних 100 година. Говорим о људима у зрелим годинама.

Dje to je neosjecate ali se odlučite da osobu upoznate i kontate “ljubav će doći vremenom”
Rečenica je malo neobično formulisana.
Ali, kod mene prihvatljivija od:

Ona sto u startu osjecas “e to je to” keziš se ko tele u šarena vrata

Smatram da nekoga moramo dobro da upoznamo, pre bilo kakve veze, jer se stranac ne voli. Može da nam bude simpatičan i zanimljiv. U zavisnosti kakav smo tip ličnosti, možemo i da se zaljubimo. Za mene to nije dovoljno.

Da li će ljubav doći vremenom? Možda. Možda neće.

Back