"Lako ružnoj ženi da bude poštena."

Поборник си теорије о мушкарцу-животињи?

Тако раде и мисле и они у Саудијској Арабији па раде специјалне торове за жене и породице. Оно, ресторани итд..

Sta li si ti razumela? :) Kazem da su zene te koje kontrolisu i osudjuju zene u svojoj okolini, tacnije u svojoj interesnoj sveri.
 
Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.

Lepa žena je darovana Isusovim mukama. Ako odoli mukama, onda je pala kao lik i kao moral.

Ružne žene ne postoje. Što sam stariji sve više shvatam da je žena prelepa ako je moralna vertikala i hrišćanski vaspitana i odgajana.
 
Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.

To kao lako je biti ispravan kad nema iskušenja. Mogla je malo i poetskije da sroči, da citira mudrije glave koje su o tome davno pisali, ali ne bi mogla da pecne one poštene, a manje lepe, da sad mi raspravljamo malo na tu temu.
Voli pažnju, plakanje pred kamerama, glumatenje, pa i na ovaj način, daj šta daš.
 
To kao lako je biti ispravan kad nema iskušenja. Mogla je malo i poetskije da sroči, da citira mudrije glave koje su o tome davno pisali, ali ne bi mogla da pecne one poštene, a manje lepe, da sad mi raspravljamo malo na tu temu.
Voli pažnju, plakanje pred kamerama, glumatenje, pa i na ovaj način, daj šta daš.

Sta ce jadna kad joj ne ide u zivotu.
 
Malo sam googlala tu izjavu, jer nisam u toku i vidim da ju je Natasa Bekvalac samo preuzela, tj nije autor.
Pretpostavljam da je ciljala na iskusenja, sto nije daleko od istine. I ako ovako receno zvuci kao pretenciozno teranje vode na svoju vodenicu i...sto bi rekao moj Dado:"pranje, a bogami i shishanje i feniranje" sopstvene licnosti i postupaka.
 
Ok sponzoruša, ali ona brate voli da menja muškarce. Njoj je to duševna hrana.
Kada je bila nepoznata klinka, srednjoškolka, visila je u onom Pipingu svako veče sa drugim klincem.
Nema to veze sa parama, ona vapi za muškom pažnjom.

- - - - - - - - - -

Sećam se da je sa 14 godina počela da izlazi sa Lidijom, instruktorkom iz Gymnas-a koja je tada imala preko 30 godina. Vodila je Natašu sa sobom da love muškarce.
Ej bre, sa 14 godina. A njena keva je puštala jer je navodno imala poverenja u Lidiju pošto joj je Lidija godinama bila trener. Budalaštine.

Malo sam googlala tu izjavu, jer nisam u toku i vidim da ju je Natasa Bekvalac samo preuzela, tj nije autor.
Pretpostavljam da je ciljala na iskusenja, sto nije daleko od istine. I ako ovako receno zvuci kao pretenciozno teranje vode na svoju vodenicu i...sto bi rekao moj Dado:"pranje, a bogami i shishanje i feniranje" sopstvene licnosti i postupaka.

To kao lako je biti ispravan kad nema iskušenja. Mogla je malo i poetskije da sroči, da citira mudrije glave koje su o tome davno pisali, ali ne bi mogla da pecne one poštene, a manje lepe, da sad mi raspravljamo malo na tu temu.
Voli pažnju, plakanje pred kamerama, glumatenje, pa i na ovaj način, daj šta daš.

Има ли 'поштених' и 'непоштених' мушкараца или су само жене подвргнуте друштвеном сецирању?

Sta si ono bese pitala?
 
Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.

Vidi, ne moze neki tamo fesjbuk da ima vise komentara nego krstin forum. Ako ne doguramo do 10 strana, nista nismo uradili.

Mislila je na iskusenja. Lepa, ruzna, lepi, ruzni, to nije toliko bitno. Niti mi je izreka bas nesto vezano samo musko zenske odnose. Definitivno je teze biti karakter kada imas mnogo iskusenja, u svakom smislu.
 
Za razliku od cega? Od drugih zena?

Ako tako gledamo, praktična je svaka koja dobije ono što želi i nezadovoljna, sa druge strane, ako joj to što želi nije dostupno.

- - - - - - - - - -

Veoma je lepa. Nisam bas nesto pratila njen zivot, a i ne znam kakva je kao osoba, ali me ovo tvoje podsetilo na Elisabeth Taylor - mislim da se udavala nekih 7-8 puta... :)

Ne bih ja o lepoti lica, pošto je to tona šminke, vau fritzure...al je, brate, zgodna..visoka, ima sve..ne znam sad je l dorađivala nešto, ali bila je lepa i kao klinka.
Gledao sam je na TV-u u dečjim emisijama.. ( :
 
Zato sto razmislja kako razmislja..

Dobro, pa ja ne znam to, znam samo da kaže, eto ja bih da sam i hoću da budem stalno zaljubljena. Ne verujem da je ucenjivala prodavcafarmerki i šećerka da bude sa njom, em mator i ćelav, sportisti su mi malo enigma i njihov fazon da žene pevačice...ali oni se rano žene, tako da su pali na Natin izgled, to mi je jasno, a to jeste samo spolja...dobro..

Meni žena ič ne smeta.. Al ne bih je ženio. Što nju zabole baš šta ja mislim ( :
 
I zasto se udaje svaki put?

Koja je razlika izmedju zabavljanja sa svakim i udaje?
Recimo - dete, a ima dete koliko znam.
Ne znam, voli da se vezuje kad se zaljubi, onda je to kao njen akt posvećenosti koji ne traje baš dugo...al to je njen život. Natu uopšte ne osuđujem..ni izjavu ni karakterno...ovo drugo ni ne mogu,jer je ne poznajem lično..nešto ni ne pratim, al stalno pišu, udala se -razvela se...

- - - - - - - - - -

E.Taylor je rekla da jednostavno mora da se uda svaki put kada se zaljubi. Toliko je ponese taj osecaj da svaki put misli da je to ono pravo i za citav zivot... :)
E, to je možda taj fazon....
 
Recimo - dete, a ima dete koliko znam.
Ne znam, voli da se vezuje kad se zaljubi, onda je to kao njen akt posvećenosti koji ne traje baš dugo...al to je njen život. Natu uopšte ne osuđujem..ni izjavu ni karakterno...ovo drugo ni ne mogu,jer je ne poznajem lično..nešto ni ne pratim, al stalno pišu, udala se -razvela se...

- - - - - - - - - -


E, to je možda taj fazon....
Za razliku od "postenih zena" koje se udaju jednom ili dva puta, ostali zivot im je pod velom tajne, lepe zene su stalno pod prismotrom tih postenih tako da ne mogu da imaju tajne. Njihova najveca mana je sto mogu da dobiju ono sto druge ne mogu.
 

Back
Top