Kres sema je osnov svega ostalo je nadogradnja

Nije nikada u vezi sa seksom. Razočaraću te. Zavolim muškarca nakon razgovora, nežnosti i pažnje koju osećam. Seks može, a i ne mora, doći kasnije. Zamara ovo potrenciranje seksa, kao jedine aktivnosti ljudi. Najviše sam se vezala za jednog sa kojim sam satima razgovarala preko telefona, kada se vidimo možemo satima da razgovaramo, možemo da ćutimo a da ne bude neprijatno. Znamo šta mislimo samo ako se pogledamo. To je jača veza od telesne. Baš mi je žao što to ne uspevaš da shvatiš.
Mene zamara kad se ne prica o sexu... onda mi je dosadno.. :lol:
Takodje su mi neka visecasovna palamudjenja na telefon dosadna... :lol: Mislim uvek nekako imam nesto drugo i lepse i pametnije da radim nego 3 sata na fonu da palamudim... ;) Cak i da nije sex to sto imam drugo da radim... opet ne vidim poentu 3casovnog telefoniranja... doce kod mene na sex pa cemo onda pricati... Tako ja rezonujem... I nemoj misliti da ja mislim samo na sex i da me nista drugo ne zanima jer to nije tako... ;) Ali opet kazem sve ima svoj red i redosled... ;)
 
Naravno da kod tebe ide tako, jer ti hoces da ljubav udje u tebe. Znaci, nemas je. Kod mene je vec tu. I kad osetim nekog najdublje moguce (to je ovo sto ti zoves upoznavanje, razumevanje), to je gotovo. Zaljubljivanje je sporedna stvar, usputna voznja na ringispilu.Kao i sex.
Kapis?

Ja mislim da to kod svih ide tako... samo su nekima percepcije previse pomucenje od prevelikih snova i mastanja. ;)
 
Mene zamara kad se ne prica o sexu... onda mi je dosadno.. :lol:
Takodje su mi neka visecasovna palamudjenja na telefon dosadna... :lol: Mislim uvek nekako imam nesto drugo i lepse i pametnije da radim nego 3 sata na fonu da palamudim... ;) Cak i da nije sex to sto imam drugo da radim... opet ne vidim poentu 3casovnog telefoniranja... doce kod mene na sex pa cemo onda pricati... Tako ja rezonujem... I nemoj misliti da ja mislim samo na sex i da me nista drugo ne zanima jer to nije tako... ;) Ali opet kazem sve ima svoj red i redosled... ;)

Tako obično rade muškarci koji nemaju šta da kažu, pa žure da se ogrebu pre nego devojka ukapira kakvi su mentoli.
 
Mene zamara kad se ne prica o sexu... onda mi je dosadno.. :lol:
Takodje su mi neka visecasovna palamudjenja na telefon dosadna... :lol: Mislim uvek nekako imam nesto drugo i lepse i pametnije da radim nego 3 sata na fonu da palamudim... ;) Cak i da nije sex to sto imam drugo da radim... opet ne vidim poentu 3casovnog telefoniranja... doce kod mene na sex pa cemo onda pricati... Tako ja rezonujem... I nemoj misliti da ja mislim samo na sex i da me nista drugo ne zanima jer to nije tako... ;) Ali opet kazem sve ima svoj red i redosled... ;)

Ti razmisljas, ne rezonujes i eto problema, mada ih ti nisi svestan, zato ti je lepo...
 
Ne kapiram ovu temu.

Ma prvo znas da je ljubav nesto najlepse sto se moze doziveti. Onda trazis neku osobu sa kojom da podelis ljubav..
Slozeno? Jok..

Zavisi ko sta ocekuje i trazi od osobe koju voli, ili planira voleti. Ovo su najznacajniji faktori, ocekivanje.

Pa tema je pokusaj da se neki previse romanticno, sanjalacki stav o ljubavi i braku vise priblizi realnosti i stvarnim stanjem u zivotu. Vrlo je slicno sa onom temom na romantici. ;) Samo je tamo tema o propustenim stvarima zbog snova i mastanja a ovde je o redosledu ljubavi i sexa.... Skakljive su oba dve teme bas zato sto su i emocije ukljucene u tu pricu. I onda ono cuveno "pazi, gazis im po snovima"... ali ipak bolje i zgaziti neki nerealan san da bi realan mogao da se ostvari... ;)

E da ta ocekivanja su snovi o kojima ja pricam... ;)
 
Pa to nisu ljubavni snovi. Te sto bi da se udaju imaju panican strah da ce ostati same i svejedno im je za koga ce da se udaju. :lol:

Da pa cisto sumnjam da je nekoj svejedno za koga ce da se uda. ;)
Ali opet ti kazem da je pitanje IQ postupak i metoda koju koriste... Gde je tu IQ pa i EQ tu nema niceg... ;)
I zato bi im bilo pametnije da preorjentisu svoje misli sa udaje na kres semu... ;) :P
 

Back
Top