Koliko je sex opasan?

Da. Zato žene misle da je emotivna prevara kad joj partner ima seks sa nekom drugom

ovde se ne radi o mišljenju. jer, mišljenje imaju i muškarci. evo juče na drugoj temi ga zanima da li se iebe sa nekim drugim i smatra da ga magarči ako to radi. Ali to su smatranja, a ovo je nešto drugo. mislila sam da ti možda kao SENSEI znaš nešto više o tome. 😊
 
znači, veruješ u mikroorganizme, ali ne i u razmenu duševne ili biološke energije?

Ako pričamo samo o seksu kao seksu, tu kad se istuširaš si sve razmene skinuo sa sebe. Bar je kod mene tako, imam priličnu sposobnost da ne uplićem više od toga.

Možeš ti da razmeniš i energiju, ukoliko ti je to potreba, cilj ili želja. :)
 
Ako pričamo samo o seksu kao seksu, tu kad se istuširaš si sve razmene skinuo sa sebe. Bar je kod mene tako, imam priličnu sposobnost da ne uplićem više od toga.

Možeš ti da razmeniš i energiju, ukoliko ti je to potreba, cilj ili želja. :)

aha, znači možeš tu stvar da kontrolišeš, tako misliš. Misliš da možeš da ne razmeniš ni procenat bilo čega posle tuša?
 
aha, znači možeš tu stvar da kontrolišeš, tako misliš. Misliš da možeš da ne razmeniš ni procenat bilo čega posle tuša?

Iskreno, mislim da osoba koja ne može da odvoji jedno od drugog ne treba ni da pokušava bilo šta u tom domenu. Jer to za posledicu ima zapravo bezveze priču i situaciju gde onda kukaš nekome i uznemiravaš tu osobu koja ti se jasno opredelila na startu.

Npr, ako ti i ja definišemo nešto kao relaksaciju, neke lepe momente dok traju i slično, smatram da nema razloga da ja tebe opterećujem svaki dan sa "dobro jutro, ljubavi" ili "laku noć". Ne znači ni da ne sme doći do toga ako ljudi odluče tako u nekom momentu, shvate da im ipak prija obostrano ili šta god, ali smatram da je bezveze da ja sad tebe pritiskam koja si rekla da ti trenutno ne treba više od seksa sa propratnim.
 
Iskreno, mislim da osoba koja ne može da odvoji jedno od drugog ne treba ni da pokušava bilo šta u tom domenu. Jer to za posledicu ima zapravo bezveze priču i situaciju gde onda kukaš nekome i uznemiravaš tu osobu koja ti se jasno opredelila na startu.

Npr, ako ti i ja definišemo nešto kao relaksaciju, neke lepe momente dok traju i slično, smatram da nema razloga da ja tebe opterećujem svaki dan sa "dobro jutro, ljubavi" ili "laku noć". Ne znači ni da ne sme doći do toga ako ljudi odluče tako u nekom momentu, shvate da im ipak prija obostrano ili šta god, ali smatram da je bezveze da ja sad tebe pritiskam koja si rekla da ti trenutno ne treba više od seksa sa propratnim.

Očekujem Nestorovića, on će možda imati da doprinese temi o energiji 😁
 
Malo sam se zezala sa ovim naslovom opasan 😁, to je da se privuku gledaoci.

Ali se nisam zezala da sam slušala o tome, recimo neki istočni učitelji pričaju o tome. kažu čak neki da imaju snimkove izmešanih aura tokom seksića Deluje baš extra zanimljivo da li se tu nešto dešava.

Možda samo pojedini nisu svesni ? 😁
 
Malo sam se zezala sa ovim naslovom opasan 😁, to je da se privuku gledaoci.

Ali se nisam zezala da sam slušala o tome, recimo neki istočni učitelji pričaju o tome. kažu čak neki da imaju snimkove izmešanih aura tokom seksića Deluje baš extra zanimljivo da li se tu nešto dešava.

Možda samo pojedini nisu svesni ? 😁
što opasan, pobogu.. :p mada kapiram da se ovde podsvesno potencira neki fataliti nivo... :cool: ima i toga.
ali evo jedna više nego luda priča. imam starog drugara koji navatao neku malu, i tad su konzumirali sve i svašta.
i sad kao imali oni seks nenormalan, pogubili se načisto u toj magli, i kaže on meni, buraz u jednom trenutku pređem ja u njeno telo, a ona u moje!:eek:
reko aa? kaže, stvarno brate bez zezanja, ceo minut kao da su zamenili mesta! :D reko nisi normalan, istripovao si se žešće. kaže nisam i ona tvrdi isto.
sad, nisam ga dalje pitao, ovo je stvarno slučaj za nekog gurua..:huh:
 
što opasan, pobogu.. :p mada kapiram da se ovde podsvesno potencira neki fataliti nivo... :cool: ima i toga.
ali evo jedna više nego luda priča. imam starog drugara koji navatao neku malu, i tad su konzumirali sve i svašta.
i sad kao imali oni seks nenormalan, pogubili se načisto u toj magli, i kaže on meni, buraz u jednom trenutku pređem ja u njeno telo, a ona u moje!:eek:
reko aa? kaže, stvarno brate bez zezanja, ceo minut kao da su zamenili mesta! :D reko nisi normalan, istripovao si se žešće. kaže nisam i ona tvrdi isto.
sad, nisam ga dalje pitao, ovo je stvarno slučaj za nekog gurua..:huh:

konačno nešto konkretno na temi 😊

da, nisu jedini. ali sam samo čitala o tome.
 
što opasan, pobogu.. :p mada kapiram da se ovde podsvesno potencira neki fataliti nivo... :cool: ima i toga.
ali evo jedna više nego luda priča. imam starog drugara koji navatao neku malu, i tad su konzumirali sve i svašta.
i sad kao imali oni seks nenormalan, pogubili se načisto u toj magli, i kaže on meni, buraz u jednom trenutku pređem ja u njeno telo, a ona u moje!:eek:
reko aa? kaže, stvarno brate bez zezanja, ceo minut kao da su zamenili mesta! :D reko nisi normalan, istripovao si se žešće. kaže nisam i ona tvrdi isto.
sad, nisam ga dalje pitao, ovo je stvarno slučaj za nekog gurua..:huh:

Znam i ja neke koji su menjali oblike, pričali mi kaže buraz, osećam kao da se topim, nisu ni imali seks :D

To sve i svašta gadne tripove daje, jedan od drugara odlepio, poznanik umro čak.
 
A vidiš, Kastaneda je propovedao da konzumiranje nekih opojnih sredstava dovodi do višeg stadijuma spoznaje, pa je onda pitanje da li su zapravo imali samo dobar uvid 😁.. koji nije lako podneti.

No ovde je sad sexić u pitanju. i ako neko ima nešto sem racionalnih naklapanja 🔥🤣

šta bi rekao mistik?
@Mystic+ ili @MysticPlus
 
Postoji teorija za koju se čini da je dokazana kao istinita kod muha, iako nije dokazana kod sisavaca, ali neizvjesnost postoji. Kažu da ako sjeme mužjaka okupa nezrela jajašca ženke, ono prenosi DNK na jajašca.

Osim toga, seks je opasan kada muškarci ili žene teže imati više partnera kao što se ovih dana događa s spolnim bolestima. Nema potrebe govoriti o AIDS-u ili sličnim stvarima. Jednostavne bolesti poput humanog papiloma uzrokuju rak kod žena, a kažu da ga ima 90% ljudi koji imaju redovite spolne odnose.

Žena također može prenijeti papilome na muškarca prilikom oralnog seksa, to može dovesti do raka grla (također žena može oboljeti od njega).Ovo je samo primjer, ali dobro pazite s kim imate spolne odnose.
 

Back
Top