"Ona je obična ćurka!"

Sa takvom taktičnošću grubog mešanja u nečiji integritet opisanom u gornjem postu ćeš sigurno imati mnogo prijatelja.;)
Она ће те ценити јер си је заштитио. А постоји могућност да и он почне да те цени. Можда не одмах али временом. Он свакако такакав какав је, ако не жели да се промени, не може да ти буде пријатељ. Можеш само да га толеришеш и да глумиш да си му пријатељ.

Она ће те ценити јер си је заштитио. А постоји могућност да и он почне да те цени. Можда не одмах али временом. Он свакако такакав какав је, ако не жели да се промени, не може да ти буде пријатељ. Можеш само да га толеришеш и да глумиш да си му пријатељ.
Mislim da grešiš. Društvo i ljudi ne funkcionišu na taj način.
Uz svo dužno poštovanje prema tebi kao korisniku foruma ja ipak moram da kažem da bi se i ona i on okrenuli protiv tebe.
Pričali bi sve najgore o tebi. Čim kreneš da "zavodiš red" i mešaš se u nečiji integritet, naročito intimu, to bi te neko odvalio samo tako bilo verbalno bilo fizički.
Minimum kao što rekoh bi bilo da ti se ne javljaju i pričaju okolo sve najgore o tebi.

Mislim da grešiš. Društvo i ljudi ne funkcionišu na taj način.
Uz svo dužno poštovanje prema tebi kao korisniku foruma ja ipak moram da kažem da bi se i ona i on okrenuli protiv tebe.
Pričali bi sve najgore o tebi. Čim kreneš da "zavodiš red" i mešaš se u nečiji integritet, naročito intimu, to bi te neko odvalio samo tako bilo verbalno bilo fizički.
Minimum kao što rekoh bi bilo da ti se ne javljaju i pričaju okolo sve najgore o tebi.

Све је могуће. Зависи и од тога каква је она. Али рецимо, да мени неко скрене пажњу на то да се неко игра са мном, ја не бих имао лоше мишљење о тој особи. Зашто бих? Био бих јако захвалан. Особа се умешала у мој живот и помогла ми. Дакле, постоје и такви људи. А да сам једини пример такве особе -- сумњам. Осим тога, знам људе који размишљају на исти начин. Ако би се прочуло да сам некога разоткрио као преваранта, чули би и ти људи. Остали? Шта да кажем о њима? Будале индиферентне, љубитељи атомизираног друштва, преваранти и манипулатори.

Али свакако, пре него што се одлучиш на тај корак, мораш добро да процениш како ће друга страна да реагује тј. да ли ће ти након тога правити озбиљне проблеме.

kako je meni moja mama rekla, uvek gledaj da bude malo ružnjikav, al dobar u duši! 🤣 em što ćeš ti pored njega izgledati još bolje, em što ćete gledati kao boga, em što je na kraju krajeva dobar dečko a to je najbitnije
Ružnoća nije garancija ni dobrote ni vernosti. Ružan može isto da pokušava da vara, ali sad što neće imati uspeha koliko i lep je druga stvar...

Ružnoća nije garancija ni dobrote ni vernosti. Ružan može isto da pokušava da vara, ali sad što neće imati uspeha koliko i lep je druga stvar...
samo sam pokušala da okrenem na šalu, ni moja mama to naravno nije ozbiljno mislila
a što se tiče ovog posta naravno da je odgovor ne, zašto bih se ja mešala u nečiji odnos i prenosila nekome nešto, sama će shvatiti kad tad da je nasankana

Урадио би две добре ствари.
Наравно, под условом да дотични заиста мисли да је девојка ћурка тј. да му то није само покушај да се оправда пред другима.

1. Њега би казнио зато што је преварант.
2. Њу би заштитио од преваранта.

Једино валидно оправдање да се не умеша би било рецимо да постоји реална шанса да му овај прави озбиљне проблеме у будућности.

Прво би морао да испипа да види да ли дотични заиста мисли да је девојка ћурка или га само срамота што је она просечног изгледа и што носи балетанке. Морао би да се створи такав амбијент да овај може да се опусти и призна да воли балетанке.

Ако то не упали, онда му отворено кажеш, "Види, ја немам намеру да чувам ту твоју тајну. Ако ме девојка буде питала, ја ћу јој отворено рећи. И не само то. Ако ме било ко буде питао, ја ћу тој особи без устручавања рећи ко си ти и шта си. Мени није потребан неко ко ће да лаже уместо мене. Самим тим, немам потребу да лажем уместо других. Ако ти се то не допада, можеш сада одмах својој девојци да признаш да је завитлаваш и тако се колико толико опереш. Ако не будеш то урадио, можда урадим ја сам. Зашто да не?"
To su samo teorijske priče, u realnosti ništa nije zapravo tako kako opisuješ. Nikad nisi i neutralni posmatrač, uvek postoji strana koja ti je bliža i gde je vrlo osetljivo da se mešaš i rizikuješ odnos koji imaš sa tom bližom stranom. Zato se to ne radi. Put u pakao je popločan najboljim namerama.

Nijedno od pitanja nije relevantno. Ne razumem gradiranje čovekova na super, prosek, ispod proseka. Da brojim svoje (ne)uspele pokušaje udvaranja pa da sabrano delim!?

A ako je čoveku devojka ćurka, neka je ostavi pa ode na pečenu ćuretinu. Možda spozna razliku.

Dobrog frajera ne udara suša. Naročito ne danas kad je seks lakše naći nego hleba friškog.
Ko je iz provincije malo je to drugačije. Suženiji krug ljudi. Neko ko je rođen u BG časkom i u osnovnoj i u srednjoj nađe širi krug ljudi, žurke, devojke itd.
Neko ko dođe iz na primer Loznice ili Užica u Beograd treba vremena dok se snađe.

Back