Koliko je sex opasan?

Koliko vas sex veže za nekoga sa kime ga imate?

Kažu neki da kada se ljudi seksaju da razmenjuju neku energiju i da deo te energije ostaje sa njima.. da li se to odnosi i na ne-emotivne odnose, kažu da da.

Jeste li osetili da ste drugačiji posle seksa sa nekim? :D Da li ste to osvestili? :D
Ukoliko ima podlogu u emocijama , seks povezuje .Inace, ljudi se mogu seksati iz dosade, koristi, ili da potrose vreme
 
Najjaci je prof Nestor koji je rekao da se u detetu nalazi pomalo od DNK svakog bivseg partnera u majke!
Valjda je tu glupost izjavio da bi se osvetio svojim bivsim partnerkama.

ali inače mi nemamo sasvim saznanja o tome šta se nalazi u našoj DNK 😊

na ptimer, sad se zna da je bukvalno svaka bolest koju smo imali zapisana, svaka infekcija. postoji ogroman deo džanka na DNK, samo je pitanje da li je stvarno junk
 
Koliko vas sex veže za nekoga sa kime ga imate?

Kažu neki da kada se ljudi seksaju da razmenjuju neku energiju i da deo te energije ostaje sa njima.. da li se to odnosi i na ne-emotivne odnose, kažu da da.

Jeste li osetili da ste drugačiji posle seksa sa nekim? :D Da li ste to osvestili? :D
Seks jeste razmena energije kao i svaka druga medjuljudska interakcija,samo intimnija i prisnija. Postoji seks bez i sa emocijama i to je to. Ne treba praviti filozofiju oko toga..jer kad se puno razmišlja nema ništa od akcije.
 
Seks jeste razmena energije kao i svaka druga medjuljudska interakcija,samo intimnija i prisnija. Postoji seks bez i sa emocijama i to je to. Ne treba praviti filozofiju oko toga..jer kad se puno razmišlja nema ništa od akcije.

e, ali treba imati neku predostrožnost. recimo, ja puno dajem na taj energetski dojam i kako se osećam posle nekog sexa. neprijatno da kažem, ali više od polovina onih sa kojim sam bila sex je bio samo jednom ili dvaput dok se ne uverim da nešto nije tu kako treba. uverenja su potpuno intuitivna i da kažem energetska, iako racionalno nema tu nekih primedbi. jednostavno osetim nešto loše. i volela bih to da izvežbam da unapred predosetim
 
A mislis na enerdzi.
Naravno da da. Sve se to lepo razmeni i upuca i ispuni. I ostane. P sta?

pa moguće da su intuitivni ljudi drugačiji u sexu kao i u ostalim stvarima. protok energije i to nešto, što svedoči, nema mnogo veze sa čistim emocijama, jer emocije nastaju posle tj treba neko vreme. a ovo se oseti odmah, prija, ne prija, oseti se taj tok energije, to je sve nešto podsvesno i ko zna od čega sve ne zavisi. ali je za mene temelj budućeg odnosa. u stvari početak.
 
pa moguće da su intuitivni ljudi drugačiji u sexu kao i u ostalim stvarima. protok energije i to nešto, što svedoči, nema mnogo veze sa čistim emocijama, jer emocije nastaju posle tj treba neko vreme. a ovo se oseti odmah, prija, ne prija, oseti se taj tok energije, to je sve nešto podsvesno i ko zna od čega sve ne zavisi. ali je za mene temelj budućeg odnosa. u stvari početak.
Uzmi energiju onakvom kakva jeste. Treba joj provodnik. To je seks. Dvoje se spoje i njemu iz sprincera krene naboj preko penisa njoj u otvor pa uz kicmu i sve do krune. A onda se vraca njemu i tako u krug. Zato ljudi izgledaju opsednuto kada se tucaju dobro. I kao da citaju misli jedno drugom. Govore prljavstine i tacno kazu ono sto treba- pod uslovom da je prava energija. Potpuno prepustanje. Imas i seks koji je ono- suzdrzan da se tako izrazim. To je bzvz seks. Jer provodnost nije dobra i onda ioako i svrsis ili uzivas imas onaj osecaj da nije to to nekako. Naravno to zavisi od tebe koliko se prepustis kao i drugoj strani. A energija i to iskustvo ostavi na nama pecat. I to je super.
 
Tema me podseti na jednog starijeg lika iz Hrvatske. Klasičan mačo, bio u ratu, bio u mladosti nekakav lokalni kabadahija.

Priča on s nama dvojicom mlađih, i onako šeretski, kako samo mačo bumer može, pita:

- Je li j.ebači, da čujem koliko ste puta fasovali triper?

Nas dvojica, naravno, prasnemo u smeh. Ne zato što je smešno samo po sebi, nego njemu.

- Šta se smijete, jeste ili niste?

Ja rekoh da se ne vučen sa sumnjivim devojkama, a i da postoji nešto što se zove udna tuljica.

- J.ebeš u čarapama? Isusati s kakvim mlitavcima ja razgovaram.

I posle nam ispričao kako je fasovao triper dvaput, da to nisu bile prostitutke, nego 'fine' devojke. Kao tada je to bilo normalno.

J.ebeni bumeri.
 
Koliko vas sex veže za nekoga sa kime ga imate?

Kažu neki da kada se ljudi seksaju da razmenjuju neku energiju i da deo te energije ostaje sa njima.. da li se to odnosi i na ne-emotivne odnose, kažu da da.

Jeste li osetili da ste drugačiji posle seksa sa nekim? :D Da li ste to osvestili? :D
IMG_8949.jpeg
 
Uzmi energiju onakvom kakva jeste. Treba joj provodnik. To je seks. Dvoje se spoje i njemu iz sprincera krene naboj preko penisa njoj u otvor pa uz kicmu i sve do krune. A onda se vraca njemu i tako u krug. Zato ljudi izgledaju opsednuto kada se tucaju dobro. I kao da citaju misli jedno drugom. Govore prljavstine i tacno kazu ono sto treba- pod uslovom da je prava energija. Potpuno prepustanje. Imas i seks koji je ono- suzdrzan da se tako izrazim. To je bzvz seks. Jer provodnost nije dobra i onda ioako i svrsis ili uzivas imas onaj osecaj da nije to to nekako. Naravno to zavisi od tebe koliko se prepustis kao i drugoj strani. A energija i to iskustvo ostavi na nama pecat. I to je super.

pa super, al to ima i neg stranu kad onda osećaš i na daljinu šta partner radi, tj ako je sa nekom drugom. pa može da postane opterećujuće. to je negat primer,mislim kako za koga 😁
 
A vidiš, Kastaneda je propovedao da konzumiranje nekih opojnih sredstava dovodi do višeg stadijuma spoznaje, pa je onda pitanje da li su zapravo imali samo dobar uvid 😁.. koji nije lako podneti.

No ovde je sad sexić u pitanju. i ako neko ima nešto sem racionalnih naklapanja 🔥🤣

šta bi rekao mistik?
@Mystic+ ili @MysticPlus

Секс је чисто ирационална ствар и ту постоји јасан увид и доказ кроз снове.

Ако видиш ујутру мушкарца да се шета и бауља са ерекцијом, знај да се још није пробудио... :kafa: ...и једино што је добро за њега јесте да га вратиш у кревет...
 
Poslednja izmena:
Uzmi energiju onakvom kakva jeste. Treba joj provodnik. To je seks. Dvoje se spoje i njemu iz sprincera krene naboj preko penisa njoj u otvor pa uz kicmu i sve do krune. A onda se vraca njemu i tako u krug. Zato ljudi izgledaju opsednuto kada se tucaju dobro. I kao da citaju misli jedno drugom. Govore prljavstine i tacno kazu ono sto treba- pod uslovom da je prava energija. Potpuno prepustanje. Imas i seks koji je ono- suzdrzan da se tako izrazim. To je bzvz seks. Jer provodnost nije dobra i onda ioako i svrsis ili uzivas imas onaj osecaj da nije to to nekako. Naravno to zavisi od tebe koliko se prepustis kao i drugoj strani. A energija i to iskustvo ostavi na nama pecat. I to je super.

Јел то тантра или мантра

Тантрички секс - био сам у Индији...

Срби имају своје санскритско порекло речи тантра-мантра = тандара-мандара
 
Јел то тантра или мантра

Тантрички секс - био сам у Индији...

Срби имају своје санскритско порекло речи тантра-мантра = тандара-мандара
Ima elemente tantre. S tim sto to ne mozes kod nas da preneses. A i yantra ima dosta ezoterije u sebi i njihovog religioznog.
Tako da je to moja verzija. Napokontra.
 
Kazu konstantan sex sa kondomom je opasniji za zene.Moze se i bolescina navuc.Neki dr mi rece to.
A ovako ako sexas prvi put sa nekom osobom kroz sex se mogu duse i tela spojiti i da se uplovi i u brak i vezu a niste nameravali do da ucinite.
 

Back
Top