Kres sema je osnov svega ostalo je nadogradnja

Pa naravno da prvo!!! mora da se pozeli sex!. ;) :p To i ja kazem. ;)

Da pruzim ljubav. Elem, ima ljudi koji brkaju strasti sa ljubavlju i misle ako je sex dobar da je to ljubav. Pa posle kad takva ljubav dodje u iskusenje (kad se strasti stisaju, a to je neminovno), sve se srusi ko kula od karata. Ko gradi vezu na sexu, po meni ima nizak EQ. To su oni sto vecito kukaju kako su ispaljeni, kako ih je neko povredio, kako su svi zli sem njih itd...
 
Da pruzim ljubav. Elem, ima ljudi koji brkaju strasti sa ljubavlju i misle ako je sex dobar da je to ljubav. Pa posle kad takva ljubav dodje u iskusenje (kad se strasti stisaju, a to je neminovno), sve se srusi ko kula od karata. Ko gradi vezu na sexu, po meni ima nizak EQ. To su oni sto vecito kukaju kako su ispaljeni, kako ih je neko povredio, kako su svi zli sem njih itd...

Neh neh... :confused:
Vidi put ljubavi....:arrow: ide svojim tokom... :arrow: znaci prvo upoznavanje nekoga... :arrow: kapiranje, razumevanje... :arrow: strast, emocije... :arrow: sex... :arrow: ljubav...

Ne moze ici ljubav pre sexa... jer to onda nije ljubav vec zaljubljenost... Prava ljubav dolazi kasnije... Nije problem u EQ nego u IQ... ;)
 
Neh neh... :confused:
Vidi put ljubavi....:arrow: ide svojim tokom... :arrow: znaci prvo upoznavanje nekoga... :arrow: kapiranje, razumevanje... :arrow: strast, emocije... :arrow: sex... :arrow: ljubav...

Ne moze ici ljubav pre sexa... jer to onda nije ljubav vec zaljubljenost... Prava ljubav dolazi kasnije... Nije problem u EQ nego u IQ... ;)

Kakav si vrli teoreticar, jos ako si i tehnicar - onda se priroda bash za8ebavala na tvoj racun... :mrgreen:
 
Ma ebte se vas dve. :lol:
Ajde polako. :) Sad cu pokusati da vam dokazem.

Odgovorite na pitanje iz teme... kad ste pocele nekog da stvarno volite? Koji je to momenat bio?

Nije nikada u vezi sa seksom. Razočaraću te. Zavolim muškarca nakon razgovora, nežnosti i pažnje koju osećam. Seks može, a i ne mora, doći kasnije. Zamara ovo potrenciranje seksa, kao jedine aktivnosti ljudi. Najviše sam se vezala za jednog sa kojim sam satima razgovarala preko telefona, kada se vidimo možemo satima da razgovaramo, možemo da ćutimo a da ne bude neprijatno. Znamo šta mislimo samo ako se pogledamo. To je jača veza od telesne. Baš mi je žao što to ne uspevaš da shvatiš.
 
Ti si Trandza. Samo Trandza mozze ovako dobro da se razume u zzensko mishljenje.
Meni nemoj nishta da dokazujesh, to tvoje sam odavno apsolvirala. Ceo svet se vrti oko mene -stav.

Evo napisachu ti vrlo polaako da bolje razumesh:
Briga zzene shta ti mislish da je za njih bolje kao shto i machke nije briga za globalno zagrevanje.
Kapish?

Ajde ti sa tvojom mrznjom i zlobom... kod nekog doktora da odes... :lol:

Moramo se uzajamno obostrano slusati i razumevati ako hocemo nesto pozitivno da napravimo. A te koje ne slusaju nikoga i koje su tako nadrndane... te nikad nece imati nikog pored sebe.... Isto pitanje IQa.. sa takvim ponasanjem i stavom sta mozes uopste da postignes... bas nista... ;)

Inace ako neces da odgovaras na temu....ako hoces da vredjas omalovazavas.. onda.... raus... :arrow::thumbdown:
 
Nije nikada u vezi sa seksom. Razočaraću te. Zavolim muškarca nakon razgovora, nežnosti i pažnje koju osećam. Seks može, a i ne mora, doći kasnije. Zamara ovo potrenciranje seksa, kao jedine aktivnosti ljudi. Najviše sam se vezala za jednog sa kojim sam satima razgovarala preko telefona, kada se vidimo možemo satima da razgovaramo, možemo da ćutimo a da ne bude neprijatno. Znamo šta mislimo samo ako se pogledamo. To je jača veza od telesne. Baš mi je žao što to ne uspevaš da shvatiš.

E, ova zenka mudro zbori! :ok:
 
Neh neh... :confused:
Vidi put ljubavi....:arrow: ide svojim tokom... :arrow: znaci prvo upoznavanje nekoga... :arrow: kapiranje, razumevanje... :arrow: strast, emocije... :arrow: sex... :arrow: ljubav...

Ne moze ici ljubav pre sexa... jer to onda nije ljubav vec zaljubljenost... Prava ljubav dolazi kasnije... Nije problem u EQ nego u IQ... ;)

Naravno da kod tebe ide tako, jer ti hoces da ljubav udje u tebe. Znaci, nemas je. Kod mene je vec tu. I kad osetim nekog najdublje moguce (to je ovo sto ti zoves upoznavanje, razumevanje), to je gotovo. Zaljubljivanje je sporedna stvar, usputna voznja na ringispilu.Kao i sex.
Kapis?
 

Back
Top