Koštuničin ministar kulture se ženi... Odi dedi, odi dedi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нема појма какве су Васојевићке , али знам да немаш самопоштовања пошто сакриваш своја осећања , зато излечи себе од мржње признај разлог зашто мрзиш Србе

Au, ma šta kažeš. Malo ti fali da me ubijediš u nešto što nema veze sa istinom.
Šta sad, od generalnih šovinističkih napada na jednu naciju i vjeru, malo si krenuo u lični napad na pojedinca. Uvjeravam te da to moj integritet ko od šale podnosi. Ne trebamo se baviti sa mnom , nego sa velikosrpskim idejama, za čije se potrebe i šovinizam širi ovim forumom. A i ova Tema-Bora je ta priča ..
 
Au, ma šta kažeš. Malo ti fali da me ubijediš u nešto što nema veze sa istinom.
Šta sad, od generalnih šovinističkih napada na jednu naciju i vjeru, malo si krenuo u lični napad na pojedinca. Uvjeravam te da to moj integritet ko od šale podnosi. Ne trebamo se baviti sa mnom , nego sa velikosrpskim idejama, za čije se potrebe i šovinizam širi ovim forumom. A i ova Tema-Bora je ta priča ..

Ја тебе не убеђујем ,ја ти помажем да се осетиш поново нормалном тако што отворено признаш разлоге своје мржње према Србима
 
Au, ma šta kažeš. Malo ti fali da me ubijediš u nešto što nema veze sa istinom.
Šta sad, od generalnih šovinističkih napada na jednu naciju i vjeru, malo si krenuo u lični napad na pojedinca. Uvjeravam te da to moj integritet ko od šale podnosi. Ne trebamo se baviti sa mnom , nego sa velikosrpskim idejama, za čije se potrebe i šovinizam širi ovim forumom. A i ova Tema-Bora je ta priča ..

Ti bi više mogla da se baviš onim psom Emir Hadžihafizbegovićom...:mrgreen:
 
Bora je skoz prolupao odavno,ali je njegova licna stvar sta ce da radi u zivotu.Meni je to poprilicno degutantno nakon smrti njegove supruge,ali opet,to je moje misljenje.Njegova je stvar sta ce da radi u privatnom zivotu

Пре две и по године, када је Драгана извршила самоубиство, они више нису били у браку, тако да му није била супруга.
Па чак и да му је била супруга, зар је недолично поново се оженити, ако останеш удовац?! :eek:
 
Psihoanalitičar, moramo krenuti od početka, od velikosrpskog nacionalizma.
Pa ćemo doći i do šizofrene politike.

Velikosrpski nacionalizam je komunistička podmetačina koju su iskoristile secesionističke republike da bi opravdali secesionizam i dale mu legitimitet. Potraži značenje reči nacionalizam pa ćeš videti da je nespojivo sa tom konstrukcijom. Nađi neki bolji razlog zašto mrziš Srbe
 
Пре две и по године, када је Драгана извршила самоубиство, они више нису били у браку, тако да му није била супруга.
Па чак и да му је била супруга, зар је недолично поново се оженити, ако останеш удовац?! :eek:

Žena mu se ubila kad joj je reko da voli drugu, koja je pri tome takoreći godište njihove dece...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top