Vučić uoči glasanja u UN: Crna Gora odigrala "prljavu ulogu" svojim amandmanima

Evo Stark je solidno objasnio. Spajicevi amandmani podrivaju diplomatske napore Srbije iako to nije bila Spajiceva namera niti je on toga bio svestan 🤡 Medjutim trenutno je moj stav o amandmanima nebitan. Ukratko ne smatram ih niti dobrim niti losim. Odgovori mi molim te na pitanje iz mog prethodnog komentara.

Nemam objašnjenje; nisam uopšte čitao šta piše iskreno niti u rezoluciji, niti u amandmanima, već samo sam gledao šta priča onaj bivši ministar spoljnih poslova ycG Vlahović koji je rekao da amandmani u suštini predstavljaju politiku Moskve i Beograda i da je njihov cilj umanjivanje odgovornosti jer vrše aboliciju Srbije i Srpske.
 
Nemam objašnjenje; nisam uopšte čitao šta piše iskreno niti u rezoluciji, niti u amandmanima, već samo sam gledao šta priča onaj bivši ministar spoljnih poslova ycG Vlahović koji je rekao da amandmani u suštini predstavljaju politiku Moskve i Beograda i da je njihov cilj umanjivanje odgovornosti jer vrše aboliciju Srbije i Srpske.
Pa kako onda tvrdis da su "opet CG gradjanisti ispali veci Srbi od nacionalsita u Srbiji"?
 
A znaš li ti da "moćna" Rusija ratuje već 2 godine u Ukrajini i ne može da pobijedi?
pusti Ukrajinu..............pogledaj kako Rusija melje ameriku.
Kada bi Rusija zavrsila rat u Ukrajini, nastupio bi mir, amerika bi se oporavila, reanimirala i spremala za sledeci napad na Rusiju.

RAT U UKRAJINI RUSIJA CE ZAVRSITI ONDA KADA I AMERIKA BUDE POBEDJENA.
Jel ti sad jasno zasto Rusija "ne moze" da pobedi ukrajinu?
 
pusti Ukrajinu..............pogledaj kako Rusija melje ameriku.
Kada bi Rusija zavrsila rat u Ukrajini, nastupio bi mir, amerika bi se oporavila, reanimirala i spremala za sledeci napad na Rusiju.

RAT U UKRAJINI RUSIJA CE ZAVRSITI ONDA KADA I AMERIKA BUDE POBEDJENA.
Jel ti sad jasno zasto Rusija "ne moze" da pobedi ukrajinu?
Nisam primjetio da Rusije melje ikoga, a kamoli SAD.
 
Pa ovo je rezolucija crnogorskog parlamenta; nije predlog rezolucije u UN.

Ili ako sam dobro razumeo ti hoćeš da kažeš da bi podržao rezoluciju da je bila doneta npr. oko pola godine ranije, ili da odlože njeno donošenje za par meseci?
U ovakvom kontekstu bi se sasvim sigurno radilo o manipulaciji i politizaciji radi Srebrenice.
 

Back
Top