Koštuničin ministar kulture se ženi... Odi dedi, odi dedi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kao jedinka uopšte ne mrzim Srbe. Zašto ti mrziš Bošnjake ?

Ма јок ја их волим ево овај Београђан Јусуфспахић ми баш кул тип
Могла би да престанеш да сакриваш своју итиму од других нећу те осудити буди храбара и признај зашто мрзиш Србе?
 
Ма јок ја их волим ево овај Београђан Јусуфспахић ми баш кул тип
Могла би да престанеш да сакриваш своју итиму од других нећу те осудити буди храбара и признај зашто мрзиш Србе?

Stvarno bi trebala da pokaže svoju "intimu"...:lol:
 
Ма јок ја их волим ево овај Београђан Јусуфспахић ми баш кул тип
Могла би да престанеш да сакриваш своју итиму од других нећу те осудити буди храбара и признај зашто мрзиш Србе?
Ti ko da si inkvizicija. Veritas est - E pur si muove.
 
Ti ko da si inkvizicija. Veritas est - E pur si muove.

Маните се Галилеја и он је одрицао истину до самтртничке постеље , олакшај себи откривајући своју истину душе своје због чега у њој почива мржња према Србима?
 
Маните се Галилеја и он је одрицао истину до самтртничке постеље , олакшај себи откривајући своју истину душе своје због чега у њој почива мржња према Србима?

Odricao se istine pod prisilom, a ja ne moram. Dakle, zašto ti , umjesto da razmisliš o velikosrpskom nacionalizmu , okrećeš tezu, i tražiš da ti priznam mržnju, a to veze sa istinom nema.
 
Odricao se istine pod prisilom, a ja ne moram. Dakle, zašto ti , umjesto da razmisliš o velikosrpskom nacionalizmu , okrećeš tezu, i tražiš da ti priznam mržnju, a to veze sa istinom nema.

Ти нећеш да признаш пошто си научила да живиш у лажи и да мораш да лажеш
зато немаш самохрабрости и самопоноса да откријеш своју истинити покретачку снагу мржњу према Србима
 
Ти нећеш да признаш пошто си научила да живиш у лажи и да мораш да лажеш
зато немаш самохрабрости и самопоноса да откријеш своју истинити покретачку снагу мржњу према Србима

Pa nisam ja Vasojevićka da lažem sebe i drugog.
A jel' to kod tebe svjesna ili nesvjesna obmana ?
 
Pa nisam ja Vasojevićka da lažem sebe i drugog.
A jel' to kod tebe svjesna ili nesvjesna obmana ?

Нема појма какве су Васојевићке , али знам да немаш самопоштовања пошто сакриваш своја осећања , зато излечи себе од мржње признај разлог зашто мрзиш Србе
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top