koliko vremena treba dati devojci koja je nevina

Pokusaj da se ne ponasas kao jedan kreten :evil: koji me je upravo iskasirao zato sto posle nedelju dana poznavanja i 2 izlaska nisam zelela da odem kod njega i vodimo ljubav, a jasno sam mu stavila do znanja da sam nevina i da zelim da idemo polako, da (naravno) zelim da vodim ljubav sa njim ali ne odmah i ne sada.....
Veruj mi, osecaj je uzasan....
Verujem da bi se i tvoja devojka tako osecala ako bi je na bilo koji nacin ucenio.

I za sve one koji ce sada baciti drvlje i kamenje na mene: :D naravno da sam zelela da vodim ljubav sa njim ali nakon nekog vremena...sigurno ne posle nedelju dana.... .........debil. :evil:

devojcica_20:
Pokusaj da se ne ponasas kao jedan kreten :evil: koji me je upravo iskasirao zato sto posle nedelju dana poznavanja i 2 izlaska nisam zelela da odem kod njega i vodimo ljubav, a jasno sam mu stavila do znanja da sam nevina i da zelim da idemo polako, da (naravno) zelim da vodim ljubav sa njim ali ne odmah i ne sada.....
Verujem da bi se i tvoja devojka tako osecala ako bi je na bilo koji nacin ucenio.

I za sve one koji ce sada baciti drvlje i kamenje na mene: :D naravno da sam zelela da vodim ljubav sa njim ali nakon nekog vremena...sigurno ne posle nedelju dana.... .........debil. :evil:

MA KO DA TE OSUDJUJE?TO JE SASVIM OK STO NISI BILA SPREMNA ODMAH NA TO!NE TREBA NIKO DA TE OSUDJUJE!JA TE U POTPUNOSTI PODRZAVAM!

pitanje:
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU

Riba ti je bas preterala :!: :roll:
( meseci cekanja na seks je OK za klince iz osnovne skole...ali...
pokusaj da je uveris u to da je volis, da ti nisu bitne druge ribe, pokusaj da ne 'flertujes' sa drugim ribama...
ucini da se oseti posebnom i da se oseti voljeno i... popustice
btw, radi na tome da ona sto vise uziva u petingu i nemoj da insistiras- navedi je da sama pozeli...
ako mozes pokusaj da saznas razlog njene odbojnosti prema seksu-to ti moze dosta pomoci :!: SRECNO :wink:

Razgovora o nevinosti nikad dosta...
Voleo bih da znam da sam pripadnik grupe poslednjih dinosaurusa seksualne revolucije, a da ovi novi klinci zastupaju ideje pravih vrednosti...
Medjutim, cini mi se da je u pitanju nesto drugo. Mislim da je u pitanju sukob licemerja i realnog sagledavanja istine. Umesto da mi, koji smo sprcali izvestan broj godina u dupe, budemo ti koji lazno moralisu i kenjaju o potrebi za ocuvanjem "pravih vrednosti"... To rade oni, koji kao da pojma nemaju sta su vrednosti njihovih vrsnjaka. Zao mi je sto je situacija takva...

devojcica_20:

mislim da si pogresila sto si mu objasnjavala nevina sam bla bla, kazes ocu ili necu i to je to

devojcica_20:

Hej potpuno si u pravu!
Cak i da nisi nevina ne treba da se upustas u to posle samo nedelju dana.Tako da nemoj da se tripujes da je neko protiv tebe zbog toga,takvi muskarci jesu debili.

Nikakvi ultimatumi ne dolaze u obzir(ukoliko zelis da i dalje budes sa njom).Dovoljno dugo ste zajedno da vec mozete otvoreno popricati o tome i rijesiti sve nedoumice.Kad dodje i taj trenutak,sigurno ce vrijedjeti i bice ti milo sto si cekao.uostalom,uvjek mozes naci nekog za jedno vece,ali nesto da vrijedi je tesko naci.I drugo,zasto bi djevojka lagala?Zar mislite da sva zenska populacija "na izvolte"?Ne bih da vrijedjam nikoga,ali zar je toliko cudno de neka djevojka ceka da se pojavi neko vrijedan toga?Uostalom,misljenje(i po ovom pitanju) se razlikuju.

jagodica:
devojcica_20:

mislim da si pogresila sto si mu objasnjavala nevina sam bla bla, kazes ocu ili necu i to je to

Kod mene ti, sestro, nikad nije nacisto... :D Hocu ali sa varijacijama...necu ali sa varijacijama... :D

Slazem se sa nekima da treba malo da sachekas i da budes strpiljiv i da nepostavljas ultimatum.
Ali postoji jos nesto navescu jedan primer moje drugarice ,verovali vi ili ne to se stvarno desilo.
Sa deckom se zabavljala 4 godine od Prve srednje do skoro ,dok nije posla na fax znaci mozda i vise od 4 godine. poenta je u tome da nijednom nisu spavali znaci isti slucaj kao kod tebe ,bogami on joj je dao prostora bash dovoljno:)
E pazi sada razvoj situacije ona je za par meseci na faxu upoznala tipa 3-4 godina starijeg i spavala sa njim posle par meseci poznavanja sa njim , raskinula sa dechkom koji je ochigledno poludeo (sada je juri kao blesav nemoze da se otkachi od nje) totalno je dechko prolupao nema shta, dok je ovaj dasa sa faxa tovari pa recimo 3 puta nedeljno zavisno na koliko predavanja ide u toku nedelje:)
A da dok sam joj govorio ranije shto neces da spavas sa deckom ona mi je odgovarala: "jesi li ti normalan polako za sve ima vremena"
a sada mi pricha prichu: "Mnogo bre lepo"
Tako ti kazem da nebi bio ovaj zajebani dechko shto ce prolupati zbog devojke: Pazi malo!!

ajkulica:
Pa ovo su ciste gluposti da nevinost devojku krasi :roll: ma hajde,a kad vise ne bude nevina sta je onda krasi frizura??!! :lol: Ljubav i sex su povezani tako da je normalno da ako stvarno volis nekoga posle izvesnog vremena i spavas sa tom osobom pa to je ono sto moze jos vise da veze dve osobe naravno ako je ljubav u pitanju.
Da nesto razjasnimo...da li se ovde pravi razlika izmedju sexa, vodjenja lubavi ( slobodno me nazovite staromodnom vase je pravo) i ljubavi...jer ok svako ima nagone(i ona bi ih imala da zna kako izgleda sex) ali ako se neko zaljubi i iskreno voli ono sto on zeli (ili bi trebalo) je vodjenje ljubavi...sex moze da nadje i u javnoj kuci i da tako zadovolji svoje NAGONE tako vazne (a valjda smo malo poodmakli od zivotinja,aaa?) Devojka ocigledno nema ili poverenja u njega(tebe) ili joj nije(nisi) prisao na pravi nacin... jer ima tipova koji su sa nekom samo da bi se upisali u prve (kao Kolumbo :roll: ) a to ako ga dovoljno voli(do sad bi mu dala), moze da se obrne jel...ako on nju dovoljno voli(cekace je jer mu je stalo do nje a ne do njenog himena)...Mozda ima neku traumu a ovde je neki pljuju kao da je vanzemaljac...samo zato sto je nevina u 21.godini a ima ih takvih jos jedno 1000 dve mozda cak i vise (ima i to svoje zasto ali to sad nije tema)...to sto su neki sirili noge i pre nego sto su azbuku naucili njihova stvar..ima i romanticnih dusa koje drugacije razmisljaju i ne treba ih osudjivati samo zato sto su drugaciji od tih koji su Bog zna kako iskusni i sole pamet...Zato decko ako imas potrebe...lepo pravac picin park ali bar budi musko i kazi joj da nisi mogao da izdrzis...ako je volis kako tvrdis onda lepo sednete i najiskrenije popricate pitaj je u cemu je problem, da li nema apsolutno zelju da spava sa tobom? da li te je slagala ( a pritom ako nemas problem sa tim reci joj da ti ne smeta), ali iskrenost pre svega...pokusaj da ne odas utisak da samo zelis da joj uzmes nevinost kao sto ja recimo ne mogu da se otmem tom utisku...sorry i ja sam iskrena.Nadam se da sam malo pomogla (mada kad bolje pogledam ponovila sam ono sto su mnogi vec rekli te se slazem i pridruzujem )
Pozdrav...

Ice_Georgius:
Slazem se sa nekima da treba malo da sachekas i da budes strpiljiv i da nepostavljas ultimatum.
Ali postoji jos nesto navescu jedan primer moje drugarice ,verovali vi ili ne to se stvarno desilo.
Sa deckom se zabavljala 4 godine od Prve srednje do skoro ,dok nije posla na fax znaci mozda i vise od 4 godine. poenta je u tome da nijednom nisu spavali znaci isti slucaj kao kod tebe ,bogami on joj je dao prostora bash dovoljno:)
E pazi sada razvoj situacije ona je za par meseci na faxu upoznala tipa 3-4 godina starijeg i spavala sa njim posle par meseci poznavanja sa njim , raskinula sa dechkom koji je ochigledno poludeo (sada je juri kao blesav nemoze da se otkachi od nje) totalno je dechko prolupao nema shta, dok je ovaj dasa sa faxa tovari pa recimo 3 puta nedeljno zavisno na koliko predavanja ide u toku nedelje:)
A da dok sam joj govorio ranije shto neces da spavas sa deckom ona mi je odgovarala: "jesi li ti normalan polako za sve ima vremena"
a sada mi pricha prichu: "Mnogo bre lepo"
Tako ti kazem da nebi bio ovaj * dechko shto ce prolupati zbog devojke: Pazi malo!!
E vidis ima i ovoga ali nadamo se sa tom razlikom sto je ta devojka bila vrlo licemerna..nadajmo se da ovde nije taj slucaj..jer bih prva rekla...BRISI od nje...Uostalom da li ima napretka...(kad si nas vec uvukao u svoj privatan i intiman zivot???)

'A ko da licimernih ima pa malo.
Mene zove juce drug, iznerviran, izvodio neku sto godina, vodio je u bioskop, pozoriste, na zurke, placao pica, delovala je itekako zainteresovano i na kraju kad je bilo "drz' ne daj" ona nece ni da se poljubi a posle ni da se vidja iako joj to prethodnih mesec dana nije smetalo.Popizdeo covek.I po meni je to ista prica kao ova.Cisto zavlacenje, po pravilu.Zna se kako se odvija jedna normalna emotivna veza i kako se ljudi ponasaju kada vole i kada osecaju privlacnost prema partneru sa izuzetkom aseksualnih.Pa recimo i da nije imala poverenja...sta je trazila u vezi u kojoj ni posle 8 meseci nije stekla poverenje u partnera.

Za ove koji postavljaju pitanje aktuelnosti topica ja mislim da je topic i dalje aktuelan bez obzira kada je posavljen, mozda ne u ovom konkretnom slucaju ali aktuelan.

S_K_V_O:
'A ko da licimernih ima pa malo.
Mene zove juce drug, iznerviran, izvodio neku sto godina, vodio je u bioskop, pozoriste, na zurke, placao pica, delovala je itekako zainteresovano i na kraju kad je bilo "drz' ne daj" ona nece ni da se poljubi a posle ni da se vidja iako joj to prethodnih mesec dana nije smetalo.* covek.I po meni je to ista prica kao ova.Cisto zavlacenje, po pravilu.Zna se kako se odvija jedna normalna emotivna veza i kako se ljudi ponasaju kada vole i kada osecaju privlacnost prema partneru sa izuzetkom aseksualnih.Pa recimo i da nije imala poverenja...sta je trazila u vezi u kojoj ni posle 8 meseci nije stekla poverenje u partnera.

Za ove koji postavljaju pitanje aktuelnosti topica ja mislim da je topic i dalje aktuelan bez obzira kada je posavljen, mozda ne u ovom konkretnom slucaju ali aktuelan.

Nije to ista priča....
Taj tvoj je zaradio CRVENI KARTON .
I to sa nekom koja ima lične tripove, kojih ima jako puno, ali im moraš otkriti priču....

Zadnja koja je bila kao ta što je bila sa tvojim drugom , je imala priču , tretiraj me kao kurvu i je.bi me odmah , treba mi to. Ako se zezneš pa se napraviš ili kažeš da si dobar, odmah ide priča , hoću dugu vezu , nisam ja takva devojka i dobije šipak......
A kako znam,.... pa kad joj zafali , ja joj obezbedim izlazak i nadjem nešto sveže da se ne ustoji....I svaka iz tih povremenih "pomozi" poznanstava plaća svoje piće na izlasku , da ne bude zabune....

malika:
Meni je samo to pitanje "koliko treba da je cekam" pogresno i pokazuje sta muskarci misle o devojkama. Ispada kako ce za vreme tog cekanja devojka zavoleti momka dovoljno da bi pozelela da se zrtvuje za njega, da bi spavala s njim. Seks nije zrtva, njega treba da zele oba partnera. Po meni je sex neizostavni deo svake dobre veze, sex je pitanje strasti. Mogu samo da kazem da mislim da vasa ljubav nije iskrena i nije prava. Ako tebe tvoja devojka voli, treba da voli celu tvoju licnost, da upozna svaki deo tebe, pa i tvoju seksualnost. Odbijanje da se prihvati vaznost sexa je licemerje ili nadajmo se, u slucaju tvoje devojke, samo neznanje.
potpisujem

Back