koliko vremena treba dati devojci koja je nevina

jeca.:
Gost (Male):
jeca:
Znam da je musko i da ima svoje potrebe (kao i svi momci),

A ima li zensko svoje potrebe?

Naravno da ima....ali..posto ne mogu da generalizujem stvari... evo ja cu reci da te potrebe su mnogo manje i mogu da se potisnu u odnosu na muski pol koji ne moze.......

E sad za ovu temu.... Kao prvo, ako je stvarno volis... sacekaces koliko god treba, mada mislim da je RAZGOVOR ono sto ce vam pomoci. Sedi lepo s njom i porazgovarajte na tu temu... zasto nece, da li se plasi sta ti osecas, zelis,itd itd.... I bice sve OK :wink:
Oh, jeco ko tebi tako zamaza oci...???
Zene imaju mnogo manje potrebe od muskaraca, i za razliku od njih, mogu da ih potisnu...?
Zaboga djevojko pa ti ne samo da unaprijed prihvatas inferiorniji polozaj, nego i nalazis opravdanje za to... :!:
Da ne pricam o tome, da je ono sto si iznijela generalizacija, iako si prioje toga rekla da neces da generalizujes...

Jeco, ti bi trebalo da uzdignes glavu i radis iskljucivo ono sto zelis kada to zelis i nikako drugacije. Ne dopustaj da ti bilo ko guzva karakter i da ti prica prazne pricice kao sto je ova koju si nam ispricala. Ne znam koliko godina imas, ali ovo mi deluje na razmisljanje neiskusne devojke, stoga bolje uci sada dok je bezbolnije nego kasnije kada moze biti traumaticno. Ovo govorim iz najbolje namere. Pozdrav.

pitanje:
Ljudi mi se jos uvek nismo kresnuli.Zanima me,ali da mi odgovori zenski deo publike,koliko one prognoziraju da cu ja jos morati da cekam.Glupi su mi odgovori tipa da je ja ne volim time sto hocu da to uradimo odmah.Ja samo smatram da smo to davno trebali odraditi i da je sex deo prave ljubavi a ne nesto sto treba da se iskljuci ili ceka mesecima.Ja sam inace spreman da je cekam jos pola godine,pa ako ni onda ne bude htela,ja cu je pitati za koga se cuva,kad nece samnm, i otkaciti.Ako ni onda ne bude htela,nece mi moci proturiti pricu da me voli ne znam ti koliko.Uostalom,ja sam u svojoj glavi sada sve resio, a zanimaju me samo vase prognoze.Za pola godine cu vam javiti sta je bilo.aj sada da cujem prognoze

8 meseci 12 dana 4 sata 49 minuta 9 sekundi :D

Ne veruje ti,zato nece da spava sa tobom.A vidim i zasto!Jeste ovo anonimno ali dovoljno je sto si ovo pustio na net da se vidi kakav si covek.Smuvao sam se sa devojkom od 17 godina,zavoleli smo se,verovali smo jedno drugome i spavali smo posle tri meseca.Ja sam imao mnogo devojaka,nju prvu nevinu.Isao sam kod ginekologa da bih pitao kako da spavam sa njom samo da sve sto lakse prodje,da joj ne bude tesko,jer je volim.A ti kretencino,pitas za prognoze i zbog toga se brines!Ne treba da spava sa tobom ni za 8 godina i ocigledno je da ti imas problem a ne ona.

marr....:
Margott:
Shta je bre ovo,sve neke nevine s 20,21,22...to neshto nije u redu...neshto ne valja...shta kao ne vole sex...ahahahahahahahahhaaha...ma koga vi lazete ovde...bah...i kad probaju netje da se skinu...gomila ih je takvih...nevine...ahahahahhaahahhahaahhha...mozda posledice bombardovanja...preoseravanje za medalju..NISHTA NARODE,POSHTO STE SVI TAKO FINI I STIDLJIVI USPUT I ISKOMPLEKSIRANI IMATE PISHE I RIBICE,IMATE PRSTITJE I DESANKE,PA VI LEPO SEBE RADUJTE...autor teme nek zaboravi na sex..drzi je za ruku,nek ti radi mashta,i reci joj da je volish...baci ga u nesvest ponekad i budi happy,"danas se klinke satiru od..."...tvoja je bar nevina...to je vazno.

A ti si neka je***ica prvog reda?
Prvo sex,pa sve ostalo Mislim da si upravo pokazala ko je ovde ISKOMPLEKSIRAN... Ocigledno da nikad nisi osetila sta znaci ljubav i biti voljen. Sta bre napadas devojke? Ako su nevine i treba da budu dok ne osete da zele da se prepuste decku, a ne da sire noge sa 15 godina.... :roll: :x
buahahahahhahh...lozachice volim,ogranichene zene...u pravu si kakve veze ima ljubav s sexom..ajde idi gledaj mexichku seriju umesto shto mi kvazi-moralishesh ovde..

pitanje:
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU
" Mislim da gresis. Gubis vreme. Da te dovoljno voli vec bi ti dala odavno.Dat cu ti savet: Trazi neku drugu koja ce te vise voleti.
PS: Mozes je cekati ako je stvarno toliko volis, ali budi siguran da ce ona prva ostaviti tebe. Jer ona tebe ocigledno ne voli toliko. Pa sad vidi sta ti je ciniti. Tvoja odluka.Ti najbolje znas."

Ma daj...kakve su ovo gluposti....koliko treba da je cekas....do trenutka kada se ona oseti spremnom...
Ali zaista ako je zaista volis prestani da se opterecujes sexom...zadovoljavaj se sam a sa njom budi extra stpljiv i idi korak po korak...cesto i ponavljaj korake...ali BUDI STRPLJIV! Devojka ima strah koji sebi ne moze da razjasni, i ti ces joj svojim insistiranjem samo zagorcati sve i onda ce te ostaviti zbog toga...jer ce se istripovato da si sa njom samo zbog toga...Nevine devojke se jako cesto tako lose istripuju....
Dakle, opusti se, nemoj vise to da pominjes ili insistiras ...pusti nju da napravi prvi korak...uvek budi spreman(iliti Durex uz sebe) i cekaj...kada bude pravi trenutak oticicete do samog kraja.
Iskren savet iz licnog iskustva...
Srecno! :)

ja ti predlazem da ti sada otvoris kladionicu sa kvotama na 7.8.9.10.11 i 12 meseci i ^na kukovo leto^, a mi da ulozimo pare i tipujemo na neki od ovih datuma,pa ko pogodi nosi sve pare :!: :lol: :lol: :lol: iznini,malo sam se salio, i sam sam bio u slicnoj situaciji,ali smo je jednog dana resili na obostrno zadovoljstvo :lol:

Meni je samo to pitanje "koliko treba da je cekam" pogresno i pokazuje sta muskarci misle o devojkama. Ispada kako ce za vreme tog cekanja devojka zavoleti momka dovoljno da bi pozelela da se zrtvuje za njega, da bi spavala s njim. Seks nije zrtva, njega treba da zele oba partnera. Po meni je sex neizostavni deo svake dobre veze, sex je pitanje strasti. Mogu samo da kazem da mislim da vasa ljubav nije iskrena i nije prava. Ako tebe tvoja devojka voli, treba da voli celu tvoju licnost, da upozna svaki deo tebe, pa i tvoju seksualnost. Odbijanje da se prihvati vaznost sexa je licemerje ili nadajmo se, u slucaju tvoje devojke, samo neznanje.

bombash:
malika:
Seks nije zrtva, njega treba da zele oba partnera. Po meni je sex neizostavni deo svake dobre veze, sex je pitanje strasti.

Apsolutno tacno.

A ako ona na to ne gleda tako, onda ti objasni curi da imas svoje potrebe koje ces da zadovoljis sa drugim devojkama dok se ona ne resi na taj sudbonosni korak.
nisam video da si to vec napisao.

Hmmmmmmmmm:
bombash:
malika:
Seks nije zrtva, njega treba da zele oba partnera. Po meni je sex neizostavni deo svake dobre veze, sex je pitanje strasti.

Apsolutno tacno.

A ako ona na to ne gleda tako, onda ti objasni curi da imas svoje potrebe koje ces da zadovoljis sa drugim devojkama dok se ona ne resi na taj sudbonosni korak.
nisam video da si to vec napisao.

Taman da dobro utvrde gradivo. :wink:

mozda jos uvek nije sigurna!verovatno se i plasi zbog prica koje je cula od svojih drugarica!dok ne dozivi taj osecaj verovace u glupe price da je to odvratno,da boli,da je uzasno i sl.Ako je stvarno volis porazgovaraces otvoreno o tome sa njom i dokazaces joj da moze da ti veruje!u suprotnom trebace ti mnogo vremena!oslobodi je glupih tripova,kazi joj da ne zelis da je povredis,kazi joj da ti je stalo do nje i da je u potpunosti normalno da to devojka njenih godina uradi sa osobom do koje joj je stalo.u suprotnom ostace takva

Gazdarica:
Sa svojim prvim momkom, spavala sam poslije godinu i po dana zabavljanja... Za to vrijeme, on bas nikad nije pokusao da imamo odnos... To se spontano desilo, onda kad sam ja bila spremna...
A ti se zapitaj da li ti je zaista istinski stalo do te djevojke, kad ti toliko smeta, to sto nemate odnose...
Znas mnogo kasnije, nakon prvog momka, kad sam vec imala prilicno seksualnog iskustva, pocela sam da se zabavljam s mladicem, koji je mjesecima cekao da dodje do seksa... U to vrijeme, imala sam nekih emotivnih problema te nisam bila spremna, da spavam s nekim... On je jednostavno rekao da ce me cekati koliko god treba i tako je i bilo... Napominjem da sam tada bila starija od tvoje djevojke, a on nekoliko godina stariji od mene...
Razmisli o ovom sto sam ti napisala... Nadam se da ces izvuci poentu...

pitanje:
Ljudi mi se jos uvek nismo kresnuli.Zanima me,ali da mi odgovori zenski deo publike,koliko one prognoziraju da cu ja jos morati da cekam.Glupi su mi odgovori tipa da je ja ne volim time sto hocu da to uradimo odmah.Ja samo smatram da smo to davno trebali odraditi i da je sex deo prave ljubavi a ne nesto sto treba da se iskljuci ili ceka mesecima.Ja sam inace spreman da je cekam jos pola godine,pa ako ni onda ne bude htela,ja cu je pitati za koga se cuva,kad nece samnm, i otkaciti.Ako ni onda ne bude htela,nece mi moci proturiti pricu da me voli ne znam ti koliko.Uostalom,ja sam u svojoj glavi sada sve resio, a zanimaju me samo vase prognoze.Za pola godine cu vam javiti sta je bilo.aj sada da cujem prognoze
Nisam zenski deo publike,ali slusaj...procitaj pod 'mikili'na 2.strani tvoje teme,pa ce ti neke stvari biti jasnije...isla je sa momkom 2 godine...i on kako ona kaze'nije nista dobio',a onda je za 2 nedelje veze sa novim momkom popustila... 8)
Dakle drugar,radi sta znas,samo nemoj da ispadnes budala na kraju...

Toliko dugo ste u vezi a niste spavali?Pa sta je tu tako strasno...Ima razlicitih devojaka.Mislim da samo ona zna pravi razlog zasto je to tako.Moras da steknes njeno poverenje tako sto cete razgovarati na tu temu,malo po malo,nikako ne budi napadan da je ne preplasis.Ipak taj prvi put je jako bitan svakoj devojci,posle vec sve ide mnogo lakse.Mora da se oseti voljenom,postovanom,da zna da ti nije samo sex bitan u svemu tome.Kada se najmanje budes nadao...desice se.Pa nije ni ona od kamena,morace jednom da pozeli nesto vise od poljubaca i mazenja(osim ako nije totalno frigidna).

Back