koliko vremena treba dati devojci koja je nevina

AllPacino:
P.S.NEVINOST JE UKRAS STO DJEVOJKU KRASI,A MUSKARAC IDIOT STO JE UPROPASTI!!!!!

nevinost je ukras sto devojku krasi...
a muskarac idiot sto je upropasti...
moja baba ovo me ucila...
nevina je ceo zivot bila...
moju majku donela je roda...
nije htela nevinost da proda...

Ma nevina u lakat ceo zivot bila
za malo se nevina rodila
ceo zivot patila od upale uva
jer joj promaja kroz "nevinost"duva.:lol: :lol:

pitanje:
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU
Svo vreme ovog sveta! Posto kazes da to vec pocinje da te nervira, znaci da hoces, u sustini, samo da je kresnes. Nadam se da ona to kapira. Verovatno te zato i odbija. A, ako ne mozes da cekas, produzi dalje... :cry: :wink:

Jooockey:
MA netreba joj davati vremena samo kazes : skidaj gace je8acu te
Nažalost, čovek je upravu. Ja sam tako dugo čekao a na kraju se pojavio baja koji je to obavio olako i bez velikog ustezanja, i još mu ona osta zahvalna. Razumem strah, ali on ništa ne rešava tvojoj devojci, a ni tebi. Bajo navali, jedino ako nisi izgradio imidž mlitavka.
:) :) 8) :cry: :!: :?:

pitanje:
U VEZI SAM 8 MESECI SA DEVOJKOM KOJA JE NEVINA, A ONA I DALJE IZBEGAVA KONKRETAN SEX STALNO ODLAZUCI STO POCINJE DA ME NERVIRA I AKO JE VOLIM. PIPKANJE DOLAZI U OBZIR, ALI NE I ONO GLAVNO.ONA IMA INACE 21 GODINU.POSTOJI TU I BLAGI EFEKAT NJENOG TRIPA DA JA NAVODNO FLERTUJEM ILI PAK STALNO PRATIM POGLEDOM NAMONTIRANE RIBICE U GRADU,STO JE CISTA GLUPOST.MOZDA PONEKAD BACIM POGLED STO RADI I SVAKI DRUGI MUSKARAC ALI NE IDEM DALJE OD TOGA.ZANIMA ME MISLJENJE SAMO ZENSKE POPULACIJE NA OVU TEMU

Sto vise razgovaraj sa njom. REci da ti je sex potreban i da ona nema cega da se plasi,da je neces povrediti. mozda se plasi trudnoce, pa zato obaverzno koristi kondom za prvi put, posle moze i neka druga zastita. Srecno.

Danitza:
Sto vise razgovaraj sa njom. REci da ti je sex potreban i da ona nema cega da se plasi,da je neces povrediti.

Zanimljiv je tvoj savet, ali jedno se pitam: kazes da treba da joj kaze da mu je seks potreban, e sad, ako malo razmislis, tu ostaje nesto nedoreceno. Svakom muskom (pa i zenskom) bicu je seks potreban, ali ako tek sad posle 8 i kusur meseci on spominje to, sta je radio do sada? Sta mislis da joj uz ovo kad joj kaze da mu je seks potreban lepo doda i "dosadilo mi je da masturbiram mastajuci o tebi" ? kako bi vi devojke to shvatile/podnele?

(mozete da shvatite i kao da sam bio ozbiljan i kao da sam bio ironican, apsolutno mi je svejedno, opet ocekujem odgovor...)

JOVANA77:
snoshaj efendija:
Dok ne izgustira anal. POsle ce joj klasicno oduzimanje nevinosti tj. dehymenizacija biti k'o popiti casu vode.
Znaci, krenuti sa dugim analima da se bolje pripremi pa onda 'Udri Nenu po himenu'

e pa tu zensku koja se prvo trpa u bulju da bi sto duze sacuvala nevinost ja ne bi ebala ni za brdo karamela!!!!!

P.S. a volim karamele :lol:

a trpanje u bulju a? ajde priznaj, necemo ti nista.

snoshaj efendija:
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Dok ne izgustira anal. POsle ce joj klasicno oduzimanje nevinosti tj. dehymenizacija biti k'o popiti casu vode.
Znaci, krenuti sa dugim analima da se bolje pripremi pa onda 'Udri Nenu po himenu'

e pa tu zensku koja se prvo trpa u bulju da bi sto duze sacuvala nevinost ja ne bi ebala ni za brdo karamela!!!!!

ma nemam ja nista protiv trpanja u bulju....ali ne u svrhu sto duzeg ocuvanja tog beznacajnog parceta koze :!: :roll:

JOVANA77:
snoshaj efendija:
JOVANA77:
snoshaj efendija:

ma nemam ja nista protiv trpanja u bulju....ali ne u svrhu sto duzeg ocuvanja tog beznacajnog parceta koze :!: :roll:

Znaci jos jedna dvocevka na forumu...

snoshaj efendija:
JOVANA77:
aha....dvocevka!!!! :lol:

probaj da zamolis na kolenima, mozda se neka zezne i pusti da i ti probas da ebes u guzu.....svidece ti se!!!!!

P.S. osecam da ce sad da pocne da me maze govnima....hehehehehehehe

Ma necu govnima. Mazacu te onim sto najvise volis.Boze zdravlja.

hahahahahahahahaha....imas ti sa tom tvojom zeljom da me mazes necim dva velika problema:

1.nemas ti pojma sta ja najvise volim
2.neke zelje jednostavno zauvek to i ostanu, nikad se ne ostvare!!!!!

JOVANA77:
snoshaj efendija:
JOVANA77:
aha....dvocevka!!!! :lol:

probaj da zamolis na kolenima, mozda se neka zezne i pusti da i ti probas da ebes u guzu.....svidece ti se!!!!!

P.S. osecam da ce sad da pocne da me maze govnima....hehehehehehehe

Ma necu govnima. Mazacu te onim sto najvise volis.Boze zdravlja.

hahahahahahahahaha....imas ti sa tom tvojom zeljom da me mazes necim dva velika problema:

1.nemas ti pojma sta ja najvise volim
2.neke zelje jednostavno zauvek to i ostanu, nikad se ne ostvare!!!!!

Dobro, za sad znam da najvise volis sex u guzu. To je dovoljno za pocetak divnog prijateljstva.

snoshaj efendija:
JOVANA77:
eto, koliko se ti razumes u te stvari, a bacakas se ovde svojim znanjem o sexu.... :lol:

ne, dragi efendija, ne volim najvise u guzu!!!!!!

Pa sta radis onda na forumu.Mislim, nejasno mi je.

citam, piskaram.....jes da na jedan pametan post ide desed nebuloznih al ajd sad......nekad je ovde bilo mnoooooogo bolje i pozitivnije (nije bilo svadja i prepucavanja) :wink:

a oces li ti nama otvoreno reci sta ti radis na forumu, i sta ocekujes od njega?

JOVANA77:
snoshaj efendija:
JOVANA77:
eto, koliko se ti razumes u te stvari, a bacakas se ovde svojim znanjem o sexu.... :lol:

ne, dragi efendija, ne volim najvise u guzu!!!!!!

Pa sta radis onda na forumu.Mislim, nejasno mi je.

citam, piskaram.....jes da na jedan pametan post ide desed nebuloznih al ajd sad......nekad je ovde bilo mnoooooogo bolje i pozitivnije (nije bilo svadja i prepucavanja) :wink:

a oces li ti nama otvoreno reci sta ti radis na forumu, i sta ocekujes od njega?
da popusi nekome zar nije jasno?
:wink:

Back