koliko vremena treba dati devojci koja je nevina

angelblue:
Toliko dugo ste u vezi a niste spavali?Pa sta je tu tako strasno...Ima razlicitih devojaka.Mislim da samo ona zna pravi razlog zasto je to tako.Moras da steknes njeno poverenje tako sto cete razgovarati na tu temu,malo po malo,nikako ne budi napadan da je ne preplasis.Ipak taj prvi put je jako bitan svakoj devojci,posle vec sve ide mnogo lakse.Mora da se oseti voljenom,postovanom,da zna da ti nije samo sex bitan u svemu tome.Kada se najmanje budes nadao...desice se.Pa nije ni ona od kamena,morace jednom da pozeli nesto vise od poljubaca i mazenja.

BRAVO!!! isto mi je misljenje

Margott:
marr....:
Margott:
Shta je bre ovo,sve neke nevine s 20,21,22...to neshto nije u redu...neshto ne valja...shta kao ne vole sex...ahahahahahahahahhaaha...ma koga vi lazete ovde...bah...i kad probaju netje da se skinu...gomila ih je takvih...nevine...ahahahahhaahahhahaahhha...mozda posledice bombardovanja...preoseravanje za medalju..NISHTA NARODE,POSHTO STE SVI TAKO FINI I STIDLJIVI USPUT I ISKOMPLEKSIRANI IMATE PISHE I RIBICE,IMATE PRSTITJE I DESANKE,PA VI LEPO SEBE RADUJTE...autor teme nek zaboravi na sex..drzi je za ruku,nek ti radi mashta,i reci joj da je volish...baci ga u nesvest ponekad i budi happy,"danas se klinke satiru od..."...tvoja je bar nevina...to je vazno.

A ti si neka je***ica prvog reda?
Prvo sex,pa sve ostalo Mislim da si upravo pokazala ko je ovde ISKOMPLEKSIRAN... Ocigledno da nikad nisi osetila sta znaci ljubav i biti voljen. Sta bre napadas devojke? Ako su nevine i treba da budu dok ne osete da zele da se prepuste decku, a ne da sire noge sa 15 godina.... :roll: :x
buahahahahhahh...lozachice volim,ogranichene zene...u pravu si kakve veze ima ljubav s sexom..ajde idi gledaj mexichku seriju umesto shto mi kvazi-moralishesh ovde..
Bezrezervna podrska za Margott. U're my man, go for it :wink:

Lesli_Eldridz:
jagodica:
ova je super:)

bash se dosta izgubilo ukiadnjem anonimnosti na ovom forumu.....slazhe li se bar neko :I
Evo,srecice,ja se slazem ...does it counts? 8)

E rekla ti jagodica da bi se neko obrušio na ono "srećice"... ja ću se obrušiti zbog gramatike...

DOES IT COUNT.. pošto si već upotrebio present simple na "do".... i tako taj rad... ništa lično btw :wink:

Tommy_V:
Lesli_Eldridz:
jagodica:
ova je super:)

bash se dosta izgubilo ukiadnjem anonimnosti na ovom forumu.....slazhe li se bar neko :I
Evo,srecice,ja se slazem ...does it counts? 8)

E rekla ti jagodica da bi se neko obrušio na ono "srećice"... ja ću se obrušiti zbog gramatike...

DOES IT COUNT.. pošto si već upotrebio present simple na "do".... i tako taj rad... ništa lično btw :wink:
tako je..dovoljno je bilo samo na prvom glagolu...ma svejedno palim za 7 dana u AUS,tamo ce me ustrojiti oko tih stvari...pozdrav :)

I sta bi na kraju, dosta si imao podrske, jer mala pala il se jos femka. A da malo iskuliras ti nju? Ako sve oce, a samo to nece, a sto malo ne zamenite uloge, cisto da vidi kako to izgleda. Nije vise ona tako mala, i da se folira. Ako to nece posle 8-9 meseci u tim godinama, a kad oce?
Nema foliraze tu mnogo, ili osecam nesto i hocu il je sve samo gubljenje vremena!

8 meseci ma ti si nesposoban i nista drugo!
¨
moja priva ljubav je imala 20god nevina ja 21god snao sam da je nevina sve smo radili mazili se izdrika ga pusila ga itd.
nikad je nisam terao da spavamo rekao sam kad si spremna unda ok kasi sa nepuni 3 meseca sam joj uzeo nevinosti!¨

evo sad sam opet sa nevinom u vezi mislim upoznali smo se u decembru u bg una 25god nevina ja 31 pre nedelju dana sam uzeo nevinosti mislio sam da laze nisam verovao ali kad sam video kriv sve mi je bio jasno i cudno a drugi muskarci si bile 14meseci sanjom i nisu dobili njen odgovor je bio un je mene terao kad ces mi dati itd snaci dosacivao itd i nisam bio siguran da je pravi i to je tako!
¨jer ako je devojka sigurna u muskarca unda un to i dobije a nemora cekati godinama!

E PA DA SE I JA UKLJUCIM IAKO SAM MLADJA ALI SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE,ZAR NE!?
PA TI TREBA DA RAZUMJES NESTO,A TO JE DA SE POSTAVIS U NJEN POLOZAJ!TREBA DA RAZMISLJAS NJENIM MOZGOM,
KADA TO TRAZIS OD NJE!RAZMISLI DA JE TO IPAK NJEN PRVI PUT I DA NEMA VEZE KOLIKO IMA GODINA!MOZDA NIJE JOS NI PSIHICKI ZRELA ZA TAKVO NESTO!TO JE IPAK NESTO NAJVRIJEDNIJE STO DJEVOJKA MOZE DA IMA!A STA IMA VEZE AKO STE VEC ZAJEDNO 8 MJESECI,TO NE ZNACI DA MORATE DA IMATE INTIMNE ODNOSE!A I OD TEBE JE ZALOSNO TO STO SI JE PITAO,A TO ZNACI DA VRSIS PRITISAK NA NJU!ONA TREBA DA SAMA TO POZELI I DA BUDE I PSIHICKI I FIZICKI SPREMNA NA TO!RAZMISLI O TOME!AKO SI TI SAMO SA NJOM DA BI IMAO SEX ONDA NE ZNAM STA DA TI KAZEM,SEM DA TO NIJE LJUBAV VEC OSJECAS NEKAKAV NAGON A TO NIJE OK!

P.S.NEVINOST JE UKRAS STO DJEVOJKU KRASI,A MUSKARAC IDIOT STO JE UPROPASTI!!!!!

mikictvv:
E PA DA SE I JA UKLJUCIM IAKO SAM MLADJA ALI SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE,ZAR NE!?
PA TI TREBA DA RAZUMJES NESTO,A TO JE DA SE POSTAVIS U NJEN POLOZAJ!TREBA DA RAZMISLJAS NJENIM MOZGOM,
KADA TO TRAZIS OD NJE!RAZMISLI DA JE TO IPAK NJEN PRVI PUT I DA NEMA VEZE KOLIKO IMA GODINA!MOZDA NIJE JOS NI PSIHICKI ZRELA ZA TAKVO NESTO!TO JE IPAK NESTO NAJVRIJEDNIJE STO DJEVOJKA MOZE DA IMA!A STA IMA VEZE AKO STE VEC ZAJEDNO 8 MJESECI,TO NE ZNACI DA MORATE DA IMATE INTIMNE ODNOSE!A I OD TEBE JE ZALOSNO TO STO SI JE PITAO,A TO ZNACI DA VRSIS PRITISAK NA NJU!ONA TREBA DA SAMA TO POZELI I DA BUDE I PSIHICKI I FIZICKI SPREMNA NA TO!RAZMISLI O TOME!AKO SI TI SAMO SA NJOM DA BI IMAO SEX ONDA NE ZNAM STA DA TI KAZEM,SEM DA TO NIJE LJUBAV VEC OSJECAS NEKAKAV NAGON A TO NIJE OK!

Ko te je to naljutio u tako sitne sate?

Ako je nevinost nesto najvrednije sto devojka moze da ima... Mislim, stvarno... Nista pamet, zrelost i sl?

A zamisli te qrve od devojaka koje daju svoju nevinost muskarcu i od finog decka naprave idiota - upropaste ga nacisto! :twisted:

mikictvv:

:lol: :lol: Јел те ове стихове баба научила?
Душо, а запиташ ли се шта ће красити те девојке једнога дана кад изгубе невиност...? Требало би мало порадити на томе, а? Нећете је баш увек имати, а онда? :roll:

JA SAM SAMO DALA SVOJE MISLJENJE!A ON AKO JE VOLI ON CE CEKATI KADA ONA BUDE SPREMNA (NECE SIGURNO DUGO CEKATI AKO JOJ DOKAZE DA MU NIJE SA NJOM SAMO RADI SEXA)A NE DA JE PRISILJAVA NA NESTO!A TO ZA BABA BAS STE POGRESNO SHVATILI TO SAM SAMO NAPISALA STA BI BILO DA JE ON NA NJENOM MJESTU!ON TREBA PRVO DA RAZGRANICI LJUBAV OD SEXA!JER KOLIKO VIDIM ON JE I NE VOLI TOLIKO KOLIKO PRICA,JER DA JE VOLI NE BI PISAO "ILI CES SA MNOM SPAVATI ILI CU NACI DRUGU"!E TO MOZE DA IMA SAMO SUPROTAN EFEKAT!TEBI IZGLEDA NIJE STALO DO NJENIH OSJECANJA NEGO SAMO DO TOGA DA SPAVAS SA NJOM.A KADA DOBIJES ONO STO ZELIS BICE 100% "ADIOS"!TI NISI SVJESTAN ALI TI SAMO OD NJE ZELIS SEX I NISTA VISE! :!: :!:TI SAMO ZELIS DA ONA BUDE JOS SAMO JEDNA U TVOM NIZU..........

Ti si neka vidovita.
Znaci svi sto zele da vode ljubav sa nekom devojkom su ...ah da idioti.

Svi ljudi u sebi imaju nagon i potrebu. To ne razumes. A to je skroz prirodna stvar. Da nema tih toga u nama sto nam budi tu zelju i potrebu...izumrli bi. Ako covek ne ispunjava svoje potrebe u psihickom smislu ce biti nezadovoljan, nesrecan, tuzan.

I kad se ljudi upustaju u nesto..u 90% slucajeva ne znaju sta ce biti kasnije. Mozes ti da imas ili nemas zelje za kasnije, ali je realnost da to niko ne zna, sta ce biti.

A da i ona njega voli obratila bi paznju i na njegove zelje i potrebe, a ne samo on nju da ceka.

No slazem se da je to sve uzajamno obostrano, i da on nju treba da slusa a i ona njega.

pitanje:
Ljudi mi se jos uvek nismo kresnuli.Zanima me,ali da mi odgovori zenski deo publike,koliko one prognoziraju da cu ja jos morati da cekam.Glupi su mi odgovori tipa da je ja ne volim time sto hocu da to uradimo odmah.Ja samo smatram da smo to davno trebali odraditi i da je sex deo prave ljubavi a ne nesto sto treba da se iskljuci ili ceka mesecima.Ja sam inace spreman da je cekam jos pola godine,pa ako ni onda ne bude htela,ja cu je pitati za koga se cuva,kad nece samnm, i otkaciti.Ako ni onda ne bude htela,nece mi moci proturiti pricu da me voli ne znam ti koliko.Uostalom,ja sam u svojoj glavi sada sve resio, a zanimaju me samo vase prognoze.Za pola godine cu vam javiti sta je bilo.aj sada da cujem prognoze

Da sam zensko ne bi ti dao ni posle 5 godina,a kamoli posle pola godine,jel si sa njom samo da bi je je*ao,ili je volis i znaci ti nesto?verovatno je ovo prvo,jednostavno nije sigurna da si pravi,jer jos uvek ima devojaka kojima znaci sa kim ce biti prvi put,a ti ocigledno nisi taj,i frago mi je sto je tako :!: :!: :!:

cvele_kv:
pitanje:
Ljudi mi se jos uvek nismo kresnuli.Zanima me,ali da mi odgovori zenski deo publike,koliko one prognoziraju da cu ja jos morati da cekam.Glupi su mi odgovori tipa da je ja ne volim time sto hocu da to uradimo odmah.Ja samo smatram da smo to davno trebali odraditi i da je sex deo prave ljubavi a ne nesto sto treba da se iskljuci ili ceka mesecima.Ja sam inace spreman da je cekam jos pola godine,pa ako ni onda ne bude htela,ja cu je pitati za koga se cuva,kad nece samnm, i otkaciti.Ako ni onda ne bude htela,nece mi moci proturiti pricu da me voli ne znam ti koliko.Uostalom,ja sam u svojoj glavi sada sve resio, a zanimaju me samo vase prognoze.Za pola godine cu vam javiti sta je bilo.aj sada da cujem prognoze

Da sam zensko ne bi ti dao ni posle 5 godina,a kamoli posle pola godine,jel si sa njom samo da bi je je*ao,ili je volis i znaci ti nesto?verovatno je ovo prvo,jednostavno nije sigurna da si pravi,jer jos uvek ima devojaka kojima znaci sa kim ce biti prvi put,a ti ocigledno nisi taj,i frago mi je sto je tako :!: :!: :!:

Чекај, шта риба онда тражи са њим 8 месеци ако мисли да ''није прави''? :roll: Зашто је онда она са њим? Колико је фер са њене стране да га завлачи 8 месеци, а не мисли да развија везу? :? И да ли га она воли ако чека неког другог ''принца на белом коњу''?

Pa ovo su ciste gluposti da nevinost devojku krasi :roll: ma hajde,a kad vise ne bude nevina sta je onda krasi frizura??!! :lol: Ljubav i sex su povezani tako da je normalno da ako stvarno volis nekoga posle izvesnog vremena i spavas sa tom osobom pa to je ono sto moze jos vise da veze dve osobe naravno ako je ljubav u pitanju.

mikictvv:
...TO JE IPAK NESTO NAJVRIJEDNIJE STO DJEVOJKA MOZE DA IMA!...

:D :lol: :D
Vidim ja, osecam se nekako bezvredno poslednjih godina...to je dakle uzrok...sad mi je jasno... ;)
Ali evo, kajem se i od sada se bavim iskljucivo ljubavlju, i to Elementarnom... ;)

A postavljacu teme porucujem da od njega uopste nije lepo sto je tako nestrpljiv i sto zeli sex, vec bi trebao devojku da saceka koliko god je potrebno, godinu, dve, pet ili petnaest....potpuno je nebitno...vazno je da se ona oseti potpuno spremnom.Sad da li ce to biti sa 20 ili 40...nebitno je ....znate i sami, gledate valjda ove spanske serije...

A ako ga ona eventualno sutne posle 3 godine cekanja samo nek dodje na forum da isprica svoju najnoviju tuznu ljubavnu pricu, oni koji su mu savetovali da je ceka koliko god je potrebno sigurno ce i tada imati po bar po dva poucna saveta u rukavu. :)

S_K_V_O:
mikictvv:
...TO JE IPAK NESTO NAJVRIJEDNIJE STO DJEVOJKA MOZE DA IMA!...

:D :lol: :D
Vidim ja, osecam se nekako bezvredno poslednjih godina...to je dakle uzrok...sad mi je jasno... ;)
Ali evo, kajem se i od sada se bavim iskljucivo ljubavlju, i to Elementarnom... ;)

A postavljacu teme porucujem da od njega uopste nije lepo sto je tako nestrpljiv i sto zeli sex, vec bi trebao devojku da saceka koliko god je potrebno, godinu, dve, pet ili petnaest....potpuno je nebitno...vazno je da se ona oseti potpuno spremnom.Sad da li ce to biti sa 20 ili 40...nebitno je ....znate i sami, gledate valjda ove spanske serije...

A ako ga ona eventualno sutne posle 3 godine cekanja samo nek dodje na forum da isprica svoju najnoviju tuznu ljubavnu pricu, oni koji su mu savetovali da je ceka koliko god je potrebno sigurno ce i tada imati po bar po dva poucna saveta u rukavu. :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeste malo morgen!

Znaci one koje po prirodi ne vole seks i za***ju muskarce su kao vrednije od pravih zena koje su prave u svakom smislu. Kad vole one se predaju skroz svom muskarcu koga vole.
Jer vodjenje ljubavi je najlepsi najintimniji cin u ljubavi.
Ne kazem da zena treba da ide sa svakim zbog seksa.

Prava zena je prava,vrela vatrena i culna zena ali verna i puna ljubavi. A ne razumem kako uopste mozes da volis tu nezrelu folirantkinju?

EJ LJUDI NEMAM JA NISTA PROTIV SEXSA,SAMO KAZEM DA TREBA DA PRICEKA JOS MALO,A NE DA VRSI PRITISAK NA NJU,JER TO CE NJOJ ZNACITI DA JE ON SA NJOM VISE ZBOG SEXA NEGO ZBOG LJUBAVI(sto nije iskljuceno!NE KAZEM JA DA ON NJU NE VOLI,PO OVOME VOLI JU,ALI NE DOVOLJNO DA BIH BIO STRPLJIVIJI!IPAK SMIRI HORMONE I PRICEKAJ,MOZDA I ONA USKORO POZELI ISTO STO I TI ODKUDA ZNAS!?

Back