koliko poslanika moze da stane u skupstinsku salu??

Podici cu ovu temu , za koju smatram da je , bez obzira na stranacke afinitete, vazna podjednako za sve nas.................

I zaista me cudi ovako mali broj postova, o necemu , sto je , u sirem i uzem smislu , rak rana ovoga drustva............

neverovatno je da se ni na ovoj temi ne mozemo sloziti.....iako sva poslanicka stoka, otima dnevnice, prevelike plate, beneficije, i sve sto moze, i rukama i nogama od svih nas.............a narocito je iritantno, kako svi kao jedan, bilo radikali bilo ds ovci brane pricu , kako "mnogo rade, nisu dovoljno placeni" i slicne bezobrazluke.........

i opet se delimo na one koji misle da je ok da "njihovi" kradu na putnim troskovnima, i one koji misle da je ok da opet "njihovi" imaju pravo da uzmu 3 soma evra mesecno........i treba da nas yebe 250 magaraca, kada smo somovi...........:evil:
 
Podici cu ovu temu , za koju smatram da je , bez obzira na stranacke afinitete, vazna podjednako za sve nas.................

I zaista me cudi ovako mali broj postova, o necemu , sto je , u sirem i uzem smislu , rak rana ovoga drustva............

neverovatno je da se ni na ovoj temi ne mozemo sloziti.....iako sva poslanicka stoka, otima dnevnice, prevelike plate, beneficije, i sve sto moze, i rukama i nogama od svih nas.............a narocito je iritantno, kako svi kao jedan, bilo radikali bilo ds ovci brane pricu , kako "mnogo rade, nisu dovoljno placeni" i slicne bezobrazluke.........

i opet se delimo na one koji misle da je ok da "njihovi" kradu na putnim troskovnima, i one koji misle da je ok da opet "njihovi" imaju pravo da uzmu 3 soma evra mesecno........i treba da nas yebe 250 magaraca, kada smo somovi...........:evil:

ebo te moram ici kod doktora..obolela sam
pocela sam da se slazem sa nekim tvojim postovima:eek::mrgreen:
 
Ali najiritantniji mi je taj izgovor "Srbija u malom", "odraz društva" i slične budalaštine. U ovom društvu onaj srećnik koji ima posao mora na isti da dolazi svaki dan, ako ne dođe 3 dana-otkaz. Mora da dođe na vreme, a pauza za ručak (ako je ima) je od-do, a ne kad mu se hoće. Mora da završi svoje zadatke i ispuni obaveze, ima rokove za čije probijanje odgovara i to sve za platu 10x manju od njihove.
Ebote, čistači ulica odgovornije obavljaju svoj posao od poslanika!
Kad bi skupština bila ustrojena kao ozbiljna firma, druga bi se pesma pevala.
 
Ali najiritantniji mi je taj izgovor "Srbija u malom", "odraz društva" i slične budalaštine. U ovom društvu onaj srećnik koji ima posao mora na isti da dolazi svaki dan, ako ne dođe 3 dana-otkaz. Mora da dođe na vreme, a pauza za ručak (ako je ima) je od-do, a ne kad mu se hoće. Mora da završi svoje zadatke i ispuni obaveze, ima rokove za čije probijanje odgovara i to sve za platu 10x manju od njihove.
Ebote, čistači ulica odgovornije obavljaju svoj posao od poslanika!
Kad bi skupština bila ustrojena kao ozbiljna firma, druga bi se pesma pevala.

ali, najjace je kako su svi napamet naucili pricu o tome "kako poslanici ne moraju da sede u skupstinskoj sali, nego ,eto , jadni ceo dan i noc rade po kancelarijama gde ih niko ne vidi"

tu prichu vezu svi od LDPa , do radikala.......a najglasnija je ona plava iz ds a , bem li ga kako li se zove...........ona i predsednica skupstine, su najjaci branioci dostojanstva debelih novcanika stoke iz skupstine:evil:
 
Podici cu ovu temu , za koju smatram da je , bez obzira na stranacke afinitete, vazna podjednako za sve nas.................

I zaista me cudi ovako mali broj postova, o necemu , sto je , u sirem i uzem smislu , rak rana ovoga drustva............

neverovatno je da se ni na ovoj temi ne mozemo sloziti.....iako sva poslanicka stoka, otima dnevnice, prevelike plate, beneficije, i sve sto moze, i rukama i nogama od svih nas.............a narocito je iritantno, kako svi kao jedan, bilo radikali bilo ds ovci brane pricu , kako "mnogo rade, nisu dovoljno placeni" i slicne bezobrazluke.........

i opet se delimo na one koji misle da je ok da "njihovi" kradu na putnim troskovnima, i one koji misle da je ok da opet "njihovi" imaju pravo da uzmu 3 soma evra mesecno........i treba da nas yebe 250 magaraca, kada smo somovi...........:evil:


Moram da priznam da su ti postovi u okviru ove teme najbolji do sada. Drzavni aparat je najvece opterecenje za budzet. Na zalost, tu nema tendencije smanjivanja broja zaposlenih, da ne kazem masovnih otpustanja, a nadolazeca kriza ili krize nece do toga dovesti. Cak pre moze da se desi da jos uslozne drzavni aparat koristeci krizu kao izgovor.
 
Moram da priznam da su ti postovi u okviru ove teme najbolji do sada. Drzavni aparat je najvece opterecenje za budzet. Na zalost, tu nema tendencije smanjivanja broja zaposlenih, da ne kazem masovnih otpustanja, a nadolazeca kriza ili krize nece do toga dovesti. Cak pre moze da se desi da jos uslozne drzavni aparat koristeci krizu kao izgovor.

to si u pravu ne da nema otpustanja vec se stalno sa savkom smenom vlasti dovode novi obojeni ljudi
na pr pokrajinska administraccija je sa brojem zaposlenih otisla nebu pod oblake...a vecina ih je bome ofarbana u uzuto plavo..zeleno i ostale neophodne boje...i sve moj do moga...sami eksperti..cccc da se roknesh
 
Podici cu ovu temu , za koju smatram da je , bez obzira na stranacke afinitete, vazna podjednako za sve nas.................

I zaista me cudi ovako mali broj postova, o necemu , sto je , u sirem i uzem smislu , rak rana ovoga drustva............

neverovatno je da se ni na ovoj temi ne mozemo sloziti.....iako sva poslanicka stoka, otima dnevnice, prevelike plate, beneficije, i sve sto moze, i rukama i nogama od svih nas.............a narocito je iritantno, kako svi kao jedan, bilo radikali bilo ds ovci brane pricu , kako "mnogo rade, nisu dovoljno placeni" i slicne bezobrazluke.........

i opet se delimo na one koji misle da je ok da "njihovi" kradu na putnim troskovnima, i one koji misle da je ok da opet "njihovi" imaju pravo da uzmu 3 soma evra mesecno........i treba da nas yebe 250 magaraca, kada smo somovi...........:evil:

ima tu i magarica (a njih cemo kao oni na kosovu):hahaha:
 
moja bki, pa jel ti po nekad pogledaš ko sedi u toj skupštini
pa sve ljudi koji su profesionalno potpuno promašni
čast izuzecima, ipak ima ljudi koji su nešto i postigli, inače, sve sami satrapi i neradnici, demagozi i mudomrsi...

Демагозима и јесте место у скупштини. :cool:

Сатрапи и нерадници су они који се не јављају за реч, ћутолози који су ту само да гласају, по страначкој дужности, наравно. :aha:

Мудомрси су више ван сале него у њој. :lol:
 

Back
Top