Kolika vam je plata u Big-mekovima ?



Čedomir Jovanović je bolid odavno ← on se i na ranijim izborima odbijao jasno izjasniti za Tadića.

Tako da, ovo nije ništa novo od njega (da kritikuje druge članove DOS-a, dok su razni Radikali još uvek živi).

A ako misliš na druge osobe koje više ne podržavaju Tadića... To više nema nikakve veze, jer je Boris Tadić toliko uradio za njih, da je opozicija potpuno uškopljena, i ne može više doneti nagle zaokrete.



Можете ви да шкопите опозицију колико вам драго, но, народ не можете да ушкопите ма колико покушавали.

Само ви будите уљуљкани мишљу да је све потаман и да све држите под контролом... :bob:
 
exb600qqziksfn9n56nx.jpg


Vidi bre sta su cene, a i kvalitet je na vise nego zavidnom nivou........Kakav McDonald?

Ovaj cenovnik mi lici na onog Charlija u 29-omz:cry:z:cry:z:cry:
 


Čedomir Jovanović je bolid odavno ← on se i na ranijim izborima odbijao jasno izjasniti za Tadića.

Tako da, ovo nije ništa novo od njega (da kritikuje druge članove DOS-a, dok su razni Radikali još uvek živi).

A ako misliš na druge osobe koje više ne podržavaju Tadića... To više nema nikakve veze, jer je Boris Tadić toliko uradio za njih, da je opozicija potpuno uškopljena, i ne može više doneti nagle zaokrete.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=12&dd=24&nav_id=481599

procitaj komentare na ovu jucerasnju vest samo na b92 sajtu i ako nadjes jedan pozitivan komentar na ovu vest od ovih 100 komentara ja cu da pojedem tastaturu z:shock: mislim da je sasvim jasno dokle je doslo kada DS i njihovu politiku toliko pljuju cak i na sajtu b92 na kome se inace ima najvise demokrata i liberala...

jedan od komentara

Lazete! Po ko zna koji put. Posto sam za vas glasao iz straha od radikala, sada cu da glasam PROTIV vas iz straha od Vas.
z:poz:
 
E onda je ok, to je onda cak i super.

Posto one cene u BG-u imaju samo kiosci sa tzv 'djon' pljeskama...

Koliko mi je poznato(sasvim slucajno jer to nema puno veze sa mojim poslom) preko 90% hamburgerija u Srbiji dobija meso iz mesara u Leskovcu, vec spremljeno kao mleveno meso za rostilj....Samo je razlika u firmi i receptu........
Sto se drugih stvari tice, kobasica, suhomesnatog, drugog rostilja, piletine, tu je naravno situacija drugacija.
Ali sto se tice pljeskavice, sve sto u Srbiji jedete je sa istog mesta prakticno.
 
Koliko mi je poznato(sasvim slucajno jer to nema puno veze sa mojim poslom) preko 90% hamburgerija u Srbiji dobija meso iz mesara u Leskovcu, vec spremljeno kao mleveno meso za rostilj....Samo je razlika u firmi i receptu........
Sto se drugih stvari tice, kobasica, suhomesnatog, drugog rostilja, piletine, tu je naravno situacija drugacija.
Ali sto se tice pljeskavice, sve sto u Srbiji jedete je sa istog mesta prakticno.

Ja sam iz Leskovca, i nije kod tih 'djon' pljeskavica toliko stvar u kvalitetu mesa koliko u tome kako se prave. Npr., oni od kila mesa naprave preko 15 pljeskavica. Te pljeskavice su npr. tradicija leskovacke Rostiljijade, kada se prave najgore pljeskavice u toku cele godine u Leskovcu. Takvih pljeskavici sam se najeo i u Leskovcu, i u BG-u; i nije stvar u kvalitetu mesa, vec u kolicini, i nacinu pripreme (spreme ih sat ranije, pa ti ih samo podgreju kada narucis).
 
Ja sam iz Leskovca, i nije kod tih 'djon' pljeskavica toliko stvar u kvalitetu mesa koliko u tome kako se prave. Npr., oni od kila mesa naprave preko 15 pljeskavica. Te pljeskavice su npr. tradicija leskovacke Rostiljijade, kada se prave najgore pljeskavice u toku cele godine u Leskovcu. Takvih pljeskavici sam se najeo i u Leskovcu, i u BG-u; i nije stvar u kvalitetu mesa, vec u kolicini, i nacinu pripreme (spreme ih sat ranije, pa ti ih samo podgreju kada narucis).

Ok, shvatio sam..
Ovde ne rade tako, sigurno znam, jer kad naletim,a djacki je veliki odmor, posto je blizu srednjih skola, to je pakao...Spremaju ih kad ih naruce...
Sto meni bas nije najjasnije, jer mi je logicno da spreme neku kolicinu bar pola sata ranije, ostave pored rostilja i one ce biti jos uvek veoma tople i socne(bar mislim tako).....
Mada ja pljeskavice ne jedem uopste tamo(cisto nisam navikao).
Mnogo radije izaberem vesalicu, virsle na zaru, ili neki sendvic...
 
Ja sam iz Leskovca, i nije kod tih 'djon' pljeskavica toliko stvar u kvalitetu mesa koliko u tome kako se prave. Npr., oni od kila mesa naprave preko 15 pljeskavica. Te pljeskavice su npr. tradicija leskovacke Rostiljijade, kada se prave najgore pljeskavice u toku cele godine u Leskovcu. Takvih pljeskavici sam se najeo i u Leskovcu, i u BG-u; i nije stvar u kvalitetu mesa, vec u kolicini, i nacinu pripreme (spreme ih sat ranije, pa ti ih samo podgreju kada narucis).

Ja se ne secam da su mi ikada u Beogradu podgrejavali pljeskavicu do sada a jeo sam ih na milion mesta u gradu,uvek mi izvade svezu(pitanje koliko sad) iz frizidera.Secam se jednom kada sam narucio pljesku prvi put u nekom kiosku brze hrane i gledam coveka pere sudove i onda ne opere ruke vec sa takvim prljavim rukama pocne da mi sece lepinju z:shock:
 
U oktobru je prosek plata u Srbiji bio 324 evra, a za te pare može da se kupi tek 156 Mekdonaldsovih sendviča koji kod nas koštaju 220 din. ili nešto više od 2 evra.

P.S. Zanimljivo je, da Japanac mora da radi samo 10 minuta da bi zaradio za Mek'Donalsov BIG-mek sendvič. Ameri 11 minuta.
Šta misite koliko Srbin treba da radi za taj sen...dvič ?! Verovali ili ne, skoro sat i po. Pa prijatan nam tek nebeski narode.

Meni Mek toliko smrdi da ne radim ni sekundicu za te njihove obroke. Sad mi je muka kad se setim tog mirisa. :bljak:
 
Ja se ne secam da su mi ikada u Beogradu podgrejavali pljeskavicu do sada a jeo sam ih na milion mesta u gradu,uvek mi izvade svezu(pitanje koliko sad) iz frizidera.Secam se jednom kada sam narucio pljesku prvi put u nekom kiosku brze hrane i gledam coveka pere sudove i onda ne opere ruke vec sa takvim prljavim rukama pocne da mi sece lepinju z:shock:

Ima ih npr. u pomenutom kiosku u 29-om. Inace, cuo sam da isti zovu 'Policijska smrt'z:mrgreen:
 
Ja se ne secam da su mi ikada u Beogradu podgrejavali pljeskavicu do sada a jeo sam ih na milion mesta u gradu,uvek mi izvade svezu(pitanje koliko sad) iz frizidera.Secam se jednom kada sam narucio pljesku prvi put u nekom kiosku brze hrane i gledam coveka pere sudove i onda ne opere ruke vec sa takvim prljavim rukama pocne da mi sece lepinju z:shock:

Radili su to redovno na Slaviji ranije, u onim hamburgerijama. Pa leti kad pocnu muve da lete oko mesa.
Pa jos kad vidis da se prilozima sam sluzis(sto je vrhunac nehigijene), muka te uhvati.
Jednom sam prisao sa ciljem da jedem.
Posle 10 sekundi vise nisam bio gladan....
Inace uopste ne slovim za gadljivog.....
 
Tajz:D

Mislim da nisu samo tebe...

Добро је... :)

Не волим кад сам сам у било чему... :)

Иначе, мени је нису подревали али после тога сам престао да једем пљескавице...

Не знам да ли више мрзим кад их подревају или кад се соја види на све стране...
Боље да ми продају сто грама меса него још 100 соје...

Зато и једем углавном пилетину...
 

procitaj komentare na ovu jucerasnju vest samo na b92 sajtu i ako nadjes jedan pozitivan komentar na ovu vest od ovih 100 komentara ja cu da pojedem tastaturu z:shock:
Pa U92 je sada opozicioni medijum


Moram da svratim ovih dana da probam :D piletina je i zdravija od pljeskavica...
Vidiš kako sada ideš na KFC, zar to nije poboljšanje od pre 11 godina.
 
Naravno...Inače u US je mek neuporedivo gori nego kod nas ili drugde u svetu...To je ko naša obična pljeskara...Ljudi sede napolju ili jedu stojeći,ima jedan ''šalter''...Trebao je bio najavljivan da dođe u BG Kentucky Fried Chicken,al izgleda odustali...

KFC je smece, na njega briju uglavnom crnci, ali Popeye kad bi se otvorio to je vec nesto. Mac u USA nitko i ne jede, ili bar nitko normalan.
 

Back
Top